Bożena Burzyńska

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S

  Bardzo polecam Panią doktor, miła atmosfera podczas wizyty, duża wiedza medyczna w odpowiedni sposób przekazywana pacjentowi, bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam gorąco tego lekarza.

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Silva Kosowska
  Silva Kosowska
  Pediatra, Pulmonolog
  Wiedeńska 56, Kraków
  Pani dr Kosowska, jak zwykle, z super podejściem do dziecka, miła, a co najważniejsze - zawsze nam pomaga. więcej

  Katarzyna Zachwieja
  Katarzyna Zachwieja
  Nefrolog, Pediatra
  Lea 212 (wejście uliczką wzdłuż prawego boku budynku (gabinet oznaczony zielonym szyldem), Kraków
  Bardzo sympatyczna Pani Doktor ! Popatrzyła na nas w sposób kompleksowy, nie wprowadzając nie potrzebnie leków… więcej

  Anna Hopkowicz-Jedynak
  Anna Hopkowicz-Jedynak
  Pediatra
  Armii Krajowej 5, Kraków
  Pani doktor wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytanie.Wizyta przebiegła profesjonalnie choć córka cały czas… więcej

  Renata Saganowska
  Renata Saganowska
  Pediatra, Neonatolog
  Armii Krajowej 5, Kraków

  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk
  Liliana Chełmecka-Wiktorczyk
  Pediatra, Hematolog, Onkolog
  Armii Krajowej 5, Kraków
  Bardzo rzeczowa, dokładna i spokojna Pani dr. Świetne podejście do małego dziecka. Zaleciła badania, uspokoiła.… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Miła, ale nie polecam. To fanatyczka karmienia piersią. Wyżywa się na matkach, które mają wg niej być na diecie z oliwą zamiast masła... Na mnie krzyczała, że pasztet zjadłam. Przez nią moje dziecko jest alergikiem, choruje dużo. Córka już u innej pediatry dostała modyfikowane odrazu dla alergików, bez cyrków i dziś nie ma alergii i nie choruje tyle co syn. Pani dr brak kompetencji, zbywa rodziców. Odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • S

   Bardzo polecam Panią doktor, miła atmosfera podczas wizyty, duża wiedza medyczna w odpowiedni sposób przekazywana pacjentowi, bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam gorąco tego lekarza.

  • A

   Wspaniały lekarz, z pełnym zrozumieniem i delikatnością wobec małego pacjenta. Nie idzie nigdy na łatwiznę i nie przepisuje antybiotyku gdy nie ma takiej potrzeby. Zawsze wszystko wytłumaczy dokładnie. I jest dostępna zawsze gdy coś się nagle dzieje a to wielka zaleta gdy ma się maleńkie dziecko. Szczerza polecam!!

  • R

   Polecam serdecznie. Nie wiem dlaczego ludzie narzekają, że przepisuje sterydy... Mi osobiście kazała je natychmiast odstawić u maleńkiego dziecka - były przepisane przez innego lekarza - i pomogła wyleczyć córcię bez szkody dla małego ciałka:) Uważam iż ma fach i niesamowitą wiedzę, cierpliwość i uśmiech dla małego pacjenta.

  • G

   Owszem, pani doktor jest bardzo miła, urocza, sympatyczna, delikatna. To bardzo ważne ale w tym zawodzie chodzi przede wszystkim o kompetencje.Antybiotyków być może unika, za to przeciwnie jeśli chodzi o leki przeciwalergiczne. Bez zająknięcia przepisywała mojemu dziecku leki sterydowe, "wziewy", mocne leki przeciastmatyczne choć syn nie miał nigdy objawów astmy (ma uczulenie na roztocza,wtedy objawiało się to gł wysypką. Gdy urodziła mi się córeczka, przy pierwszej większej wysypce pani doktor orzekła że ona również na pewno jest alergiczką ponieważ jej brat jest i przepisała jej leki i maści. Dziwiła się dlaczego tak niechętna jestem ja i wielu rodziców wziewom dla dzieci.(Czy można być chętnym??) Córeczka nie miała i nie ma żadnej alergii, dobrze że nie podawałam dzieciom tych wszystkich leków. Zrezygnowaliśmy z usług pani doktor, pomimo przyjaznej i miłej atmosfery w przytulnie urządzonym gabineciku.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • I

   Pierwszy raz spotkałam lekarza z tak dobrym podejściem do dziecka. Delikatna ze wspaniałym wyczuciem i w miłej atmosferze przeprowadza każde badanie i szczepienie. Dzięki temu dziecko nie boi się, nie płacze z przyjemnością jedzie kolejny raz. A dla rodziców znajdzie zawsze czas na wyczerpujące odpowiedzi na każde pytania. Zawsze pod telefonem, nawet jeśli ma dyżur w szpitalu, udzieli porady. Jeżdzimy do pani doktor z drugiej części miasta, ale warto. POLECAM!

  • G

   Pani doktor ma małą wiedzę medyczną,gdy nasze dziecko słabo przybierało na wadze oznajmiła,bez dodatkowych badań,że dziecko jest karłowate. Jak można wydać taką opinię,bez żadnych podstaw? Kosztowało nas to sporo nerwów i płaczu,na szczęście nasze dziecko jest zdrowe jak rydz i rośnie jak na drożdzach. Odradzam całkowicie

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   bardzo dobra opieka oraz podejście do dziecka i rodziców. polecam
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  • A

   POLECAM jak najbardziej - nie spotkałam się do tej pory z lekarzem z takim podejściem do dzieci coś niesamowitego dodatkowo kompetentny bardzo dobry lekarz
   Panią dr poznałam gdy moją 2miesięczna córka trafiła do szpitala i od tej pory jesteśmy już jej pacjentkami :) co ciekawe ma takie same podejście i w szpitalu i w gabinecie prywatnym - widać że lubi to co robi a nie przychodzi do pracy z musu a niestety czasem idąc do lekarza ma się takie wrażenie
   Poleciłam Panią dr kilku osobom i wszyscy są zadowoleni zresztą będąc ponownie w szpitalu inne mamy potwierdzały moje zdanie NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY LEKARZ
   POLECAM POLECAM POLECAM

  • B

   Ogromny szacunek za wiedzę, kompetencję i podejście tak do maluszka jak i do nas rodziców. Polecam z całego serca.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG