Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Dąbrowskiego 2
  Tarnowskie Góry, śląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Serdecznie polecam. Profesjonalny, kompetentny, troskliwy. Do pana doktora trafiłam w ciąży. Zlecał wszystkie potrzebne badania, wyjaśniał wyniki i rozwiewał moje wątpliwości. Czułam, że jestem otoczona opieką od początków ciąży do porodu. Dobry lekarz a do tego przemiły człowiek.

 • R

  Super lekarz. Prowadził moją ciążę która niestety musiała zakończyć się cc z powodu ułożenia miednicowego. Planuję zajść w kolejną ciążę i chcę żeby to doktor prowadził ją i dodatkowo muszę go pochwalić za to że jest za porodem vbac czyli poród sn po cc- także jak dla mnie duży plus, bo tak bez powodu nie chciałabym iść pod nóż.

 • Prawdziwy lekarz z powołania. Miły, uprzejmy , rzeczowy.
  Będąc pacjentka w jego szpitalu dodatkowo zajął się mną dodatkowe badania itd czy aby napewno wszystko w porządku .

 • Prawdziwy lekarz z powołania....co tu więcej pisać?? Polecam wszystkim a szczególnie przyszłym mamusiom....

 • J

  potwierdzam, też polecam pana doktora,jest naprawde fantastyczny.Słucha swoje pacjentki co maja dopowiedzenia,bez długich terminów zapisuje swoje pacjetki do swojego szpitala w Pyskowicach,jesli oczywicie sytuacja tego wymaga,jest bardzo miły,naprawde fantastyczny lekarz.Oczywiście w szpitalu jest naprawde świetny personel,obchodzą sie z pacjentkami po ludzku,miło i grzecznie.Serdecznie pozdrawiam

 • M

  Pan dr Bogusław Tobór, to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.
  Miły, uprzejmy, każdą pacjentką zajmuje się tyle czasu ile potrzeba. Bardzo dokładnie bada, zleca badania, które są potrzebne. Udziela rady nawet przez telefon :)
  Jednym słowem lekarz z powołania.

 • Długo szukałam odpowiedniego lekarza aż w końcu w ciąży znalazłam. Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami w internecie, które teraz mogę potwierdzić. Lekarz z powołania, w sposób zrozumiały tłumaczy wszystko, poświęca dużo czasu pacjentce. Przy nim nie myśli się o skrępowaniu podczas badania. Był również przy porodzie. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży jak i samego porodu.

 • Uwielbiam Pana Doktora! Rzeczowy, zawsze poświęca pacjentce mnóstwo uwagi, cierpliwie tłumaczy i przede wszystkim słucha. Przyjmie pacjentkę nawet na ostatnią chwilę, kosztem siedzenia do późna w gabinecie. Lekarz z powołania. To najlepszy ginekolog jakiego miałam i cieszę się, że do niego trafiłam.

 • Mogę powiedzieć,że to nasz lekarz rodzinny bo rodziłam u niego swoje drugie dziecko a i moje dwie bratowe też prowadził w ciąży i przyjmował ich dzieci na świat.Dzisiaj też zaliczyłam wizytę u Pana doktora i choć musiałam przejść nieprzyjemny zabieg wszystko przebiegło sprawnie i bez bólu.Lekarz bardzo konkretny,zawsze uśmiechnięty i polecam wszystkim kobietom i młodym dziewczynom które wybierają się do ginekologa pierwszy raz!Po wizycie u tego lekarza nigdy nie będą się bały następnej wizyty!

 • Dr prowadził moja pierwszą i drugą ciążę. Ponieważ miałam zagrożoną ciążę dzwonić mogłam o każdej porze dnia i nocy. Ale nawet z każdym pytaniem czy niepewnością mogłam się do niego zwrócić. Bardzo miły, delikatny przy badanich, zawsze mówi co robi, co się dzieje itd. Uważam,że to najlepszy lekarz ginekolog na Śląsku! pełen profesjonalizm, wyczucie i delikatność!

Jesteś tym lekarzem?

340

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.