Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz godny polecenia , otwarty , sympatyczny ... potrafi podnieść na duchu , i postawić prawidłową diagnozę :)


Użytkownik zweryfikowany

Ojciec mojej koleżanki przebywał w szpitalu, ale decyzje co do rodzaju leczenia, ewentualnych zabiegów musiał podejmować sam, bo tego od niego wymagano. Ponieważ nie wiedział co dla niego jest dobre, telefonicznie konsultował wszystko z P. dr. Bogusławem Derlagą, co było najrozsądniejszym rozwiązaniem. Jest bardzo wdzięczny P. Doktorowi, za okazana pomoc i trafna diagnozę oraz decyzję. Pan Doktor potrafi uspokoić pacjenta i dobrze doradzić, jest świetnym specjalistą w opinii również innych lekarzy. Wiesława Zapart


K
Użytkownik zweryfikowany

Operował mojego tatę, bardzo nam pomógł, polecam! Dobry specjalista i dobry człowiek. cechuje go ludzkie podejście do pacjenta.


J
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam. Jestem prowadzony przez Pana Doktora, czuję się bardzo dobrze. Przy okazji dziękuję wszystkim lekarzom oraz całemu personelowi ze starego szpitala za uratowanie życia. Tak uratowanie bo miałem zatkaną " TĘTNICĘ WDÓW" . Myślę , że sama nazwa mówi za siebie. Dziękuję Jan B.


W
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista i dusza człowiek. Prowadzi moją mamę od ponad roku i nie ma sytuacji w której by mi odmówił pomocy na zawołanie, na telefon, niezależnie od miejsca gdzie jest. Rodzina zapomniała zapakować na pogotowie dokumentacji szpitalnej, a dr Derlaga sam przesłał mailem do drugiego szpitala, by ułatwić diagnozę. Zawsze życzliwy, uśmiechnięty, umie nie tylko właściwie ustawić leczenie, ale i podnieść na duchu. Zawsze ze skupieniem i uwagą wysłuchuje co nowego, zawsze ma czas i pieczołowicie wykonuje wszystkie badania, porównuje i znakomicie diagnozuje oraz prowadzi leczenie. Dziękuję Panie Doktorze i szczęsliwego Nowego Roku życzę Wiesława Z.


M

Kiedyś był naprawdę super lekarzem u którego leczyła się moja mama .Natomiast u mnie nie nie udało mu się dobrać leki nadciśnieniowe . Obecnie lekarz ten nastawiony jest na robienie kasy , nawet za wypisanie recepty bierze tyle ,co za wizytę.


B

najlepszy z wszystkich znanych mi lekarzy
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Z

lecze sie kilka lat szkoda ze dostep jest tylko prywatnie
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


C
Użytkownik zweryfikowany

kilkakrotnie ratowal mi zycie na oddziale intenzywnej kardiologi a kilka lat temu na oddziale zwyklej kardiologi.stawia trafne diagnozy a efekty leczenia sa odczowalne na zdrowiu.jest milym i budzacym zaufaniem czlowiekiem.bardzo polecam


H
Użytkownik zweryfikowany

opinia z drugiej reki od Jego pacjentki, z która byłam 2 lata temu w szpitalu-sanatorium w Rabce, ona chyba po operacji zastawki, że to lekarz bardzo, very dobry, cieszący się dobra opinią.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania