Dr n. med.

Bogdan Kitliński

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BARSKAUsługa: Inny

  Najlepszy neurochirurg! Jako jedyny trafnie rozpoznał u mnie neuroinfekcję, czym uchronił mnie od wielu możliwych komplikacji pooperacyjnych. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą. Prowadzi mnie w moich problemach z kręgosłupem lędźwiowym. Polecam!

 • Szukasz neurochirurga? Pacjenci polecają:

  Tadeusz Kowalski
  Tadeusz Kowalski
  Neurochirurg
  ul. Jagiellońska 111 lok. 2, Bydgoszcz
  Pan doktor bardzo miły i kompetentny. Widać, że zna się na problemach. Potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie… więcej

  Mateusz Szylberg
  Mateusz Szylberg
  Lekarz w trakcie specjalizacji, Neurochirurg
  Fordońska 144, Bydgoszcz
  Pana Doktora poznaliśmy w maju tego roku podczas operacji guza mózgu męża. Zawsze życzliwy, z prawdziwą pasją i… więcej

  Radosław Zaborowski
  Radosław Zaborowski
  Neurochirurg
  Ujejskiego 75, Bydgoszcz
  Fachowa konsultacja. Lekarz z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do pacjenta. Serdecznie polecam. Łukasz więcej

  Marcin Tafelski
  Marcin Tafelski
  Neurochirurg
  Ku Wiatrakom 44, Bydgoszcz
  Bardzo dobry lekarz, który trafnie zdiagnozowal moja chorobę. W ciągu 3 miesięcy zostałam zoperowana przez Pana… więcej

  Karol Nowak
  Karol Nowak
  Neurochirurg
  Józefa Sułkowskiego 15, Bydgoszcz

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BARSKAUsługa: Inny

   Najlepszy neurochirurg! Jako jedyny trafnie rozpoznał u mnie neuroinfekcję, czym uchronił mnie od wielu możliwych komplikacji pooperacyjnych. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą. Prowadzi mnie w moich problemach z kręgosłupem lędźwiowym. Polecam!

  • Niesamowity lekarz, przeogromnie polecam tego doktora. Fach w rękach niesamowity, operuje nowoczesnymi technikami. Polecam gorąco, operował mnie, przed operacją nie chodziłam teraz chodzę! Bardzo sympatyczny, kieruje na wszelkie badania, pomaga w uzyskaniu szybkich terminów badań wręcz ekspresem jeśli widzi potrzebę.

  • P

   Nie polecam! Wizyta u pana doktora przebiegła w ekspresowym tempie 8 minut.. za 180 zł...
   Pan doktor nie wystawia żadnych skierowań na badania, nie można liczyć na wystawienie głupiego skierowania do szpitala ani na żadne badanie typu rezonans, pomimo tego że mam uszkodzony kręgosłup...
   Pan doktor nie zainteresował się moim stanem choroby, nie analizował wyników badań, wizyty na zasadzie jak najwięcej pacjentów upchać w jak najszybszym czasie. Jeżeli tak nie chcą Państwo być potraktowani to nie polecam wizyt u tego pana. Za takie pieniądze człowiek oczekuje że się doktor zainteresuje chorobą a nie zbywa byle szybciej i następny pacjent. Odradzam wizyt.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   Jestem ponad rok po operacji kręgosłupa szyjnego ( 2 poziomy ). Poza potwornym strachem towarzyszącym przed i po zabiegu mogę stwierdzić ,że Pan doktor podarował mi drugie życie . Bardzo rzeczowy, uprzejmy choć nie wylewny , ale od chirurga tej wylewności nie należy się spodziewać. Dobitnie wyjaśnił mi co mi grozi i dzięki temu nie odwlekałam tego co nieuchronne. Zabieg bez powikłań ,bardzo szybka rekonwalescencja - po 6 tyg wróciłam do pracy -jestem stomatologiem. Ogromne podziękowania , życzę tak szybko wyleczonych pacjentów jak ja. Ewa Pietruszka

  • Byłem operowany przez Dr. Kitlińskiego 2 lata temu, stabilizacja kręgów lędźwiowych. Bardzo miły i ciepły człowiek. Dzisiaj jestem prawie normalnie funkcjonującym człowiekiem z pewnymi ograniczeniami w zakresie dużego wysiłku i obciążania kręgosłupa. Bardzo dziękuję za pomoc. Szczerze polecam Pana Dr. Kitlińskiego wszystkim, którzy maja problemy neurologiczne.

  • I

   Doktor Kitliński operował mi guza mózgu dwa miesiące temu. Operacja bez komplikacji, w tej chwili czuję się bardzo dobrze. Lekarz bardzo sympatyczny, krótko musiałam czekać na zabieg. Z całą pewnością polecam Pana Doktora.

  • Ł

   Świetny lekarz z sercem, potraktował mnie poważnie,spokojnie wysłuchał,nie przerywał,zbadał dokładnie,zasugerował badania, możliwości leczenie, polecam Dr. Kliklińskiego, należy do grona empatycznych ludzi, którzy chcą pomóc innym.

  • Witam. Doktor Kiltiński operował moją mamę 24 września. Miała bardzo zaawansowanego i rozlanego oponiaka w głowie. Groziła jej całkowita wzroku i rokowania były bardzo złe. Doktor Kiltiński właściwie uratował mamie życie. Operacja choć bardzo skomplikowana - udała się. Doktor jest osobą bardzo sympatyczną i autentycznie zaangażowaną w swoją pracę. Ma poczucie humoru i jest bardzo konkretny. Jest najlepszym lekarzem na jakiego mogliśmy trafić.

  • D

   Mama miała u doktora konsultację po której okazał się konieczny zabieg wymiany krążka międzykręgowego i zastąpienie go sztucznego z włókna węglowego, operacja udała się i Mama po kilku miesiącach rehabilitacji wróciła do pełni zdrowia :)

  • I

   Byłam operowana przez doktora 18 pażdziernika po 6 tygodniach od operacji oglądał mnie neurochirurg z Poznania i z ciekawości zapytał mnie a właściwie stwierdził gdzie za granicą mnie operowali ?To że nie w kraju było dla doktora oczywiste bo jak się wyraził tak by Pani nie wyglądała.Myślę że lepszej rekomendacji nie potrzeba.Dziękuję Panie doktorze. Iwona Szkudlarek z Poznania

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG