Adresy i cenniki usług

 • Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek. Beata Wojciechowska

  Mickiewicza 1 A
  19-300 Ełk, warmińsko-mazurskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
2.5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Rodziłam w 2014r. Było już po terminie kiedy p. Wojciechowska kazala mi iść do domu i przychodzić na ktg co 2 dni naszczescie przy 1 wizycie ktos inny miał dyżur i kazał mi Od razu się kłaść zeby nie dyżur innej osoby skończyło by to się źle bo zanikało tętno a p.Wojciechowska na stole operacyjnym jak już przybyła powiedział "oTo pani co Pani tu robi " obrazona jakby ktos ja zmuszal do tej pracy he

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Kontakt z panią doktor Wojciechowską nic miłego, nigdy niema czasu, lepiej nie zadawać pytań, pacjenta traktuje jak zło konieczne. NIE POLECAM

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Na moje nieszczęście trafiłam na jej dyżur podczas poronienia. Mimo, że to było ponad dwa lata temu do dziś nie mogę się pozbierać, nie tyle po stracie dziecka co po tym, jak zostałam potraktowana przez tą pożal się boże doktor. Była nieprzyjemna, jak mówiłam, że boli (bo do cholery miało prawo mnie boleć) to powiedziała, że przesadzam, że to aż tak na pewno nie boli. Podczas badania była bardzo niedelikatna, a na dodatek po zabiegu łyżeczkowania (które też mi ona przeprowadziła) wyszłam z bakterią, z której leczyłam się rok! Z takim podejściem i kompletnym brakiem szacunku dla drugiej osoby nie powierzyłabym jej opieki nad moim psem, a co dopiero człowiekiem.. Stanowczo ODRADZAM!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Z panią doktor miałam kontakt raz(mam nadzieje ze ostatni) gdy lezałam w szpitalu. Gdy przyszla na obchód z rana nawet nie zapytała sie jak ja się czuje po nocy, tylko pwiedziała "robimy USG i jak wszystko dobrze to wychodzimy"i po prostu sobie poszła.Byłam w szoku.Trafiłam do szpitala z zagrazajacym poronieniem,nie usłyszałam od niej zadnego miłego słowa. Smutne ale prawdziwe.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Strasznie nieprzyjemna kobieta. Szczególnie jeśli ktoś ma problem i próbuje nawiązać z nią kontakt telefonicznie. Jestem zszokowana takim podejściem do pacjenta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Kiedy trafiłam na oddział będąc w ciąży, dopiero tam okazało się że niestety już nic nie da się zrobić, od personelu szpitala nie dostałam żadnego wsparcia ani pomocy. Pani doktor Wojciechowska wieczorem tego samego dnia była zdziwiona czemu płaczę, a jak powiedziałam, że opłakuję dzieciątko to usłyszałam, że nie ma czego beczeć, trzeba się cieszyć, bo przecież mogło być chore. Nie jest to pociecha i wsparcie, którego potrzebuje kobieta, która właśnie straciła ukochane maleństwo. Kazała nie jeść i czekać na zabieg, grzecznie czekałam aż do wieczora, po czym poszłam się zapytać kiedy będzie zabieg i się zdziwiła, że czemu ja czekam, bo zabieg będzie jutro, ale nikt ie raczył mnie poinformować. Po badaniu przez tą Panią zapytałam czy dostanę tabletkę na poronienie (o tabletce dowiedziałam się od koleżanki obok z łózka, bo nie od lekarza), a Pani doktor powiedziała, że właśnie mi ją włożyła. Bynajmniej nie wyrażałam zgody na żadne potajemne wkładanie mi tabletki, tym bardziej, że byłam nieświadoma tego. Czyli tak, zero współczucia, wsparcia, pomocy czy zainteresowania, zero informacji na temat mojego stanu, tego jak będzie wyglądał zabieg, kiedy i jakie leki dostaję. Po tym wydarzeniu wciąż mam traumę. W kolejnej ciąży jeździłam do szpitala w Olecku, gdzie lekarze traktują kobietę tak jak trzeba, ciepło, troskliwie i dają jej wsparcie oraz pełną informację na temat jej stanu zdrowia, a także liczą się z jej uczuciami, czego nie mogę powiedzieć o ełckim szpitalu i doktor Wojciechowskiej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz.Owszem szybka i z poczuciem humoru,który nie każdemu odpowiada lub nie każdy rozumie cóż...jedni lubią głaskanie po rączce i miły uśmiech a drudzy konkretne leczenie.Ja osobiście wybieram to drugie i...nie zamienię pani doktor Wojciechowskiej na innego lekarza bo...w moim przypadku konkretnie i szybko postawiła diagnozę i wyleczyła za co jestem jej bardzo wdzięczna.

 • Super lekarz i kobieta. Zgłową i ogromną wiedzą podchodzi do przypadku. Chodząc do niej jeździłam również na konsultacje do prywatnej kliniki w Białymstoku i jej podejście i metody są prawie identyczne. Nie mydli oczu i wprost mówi na czym rzecz polega - bo chyba o to chodzi, a nie mydlenie oczu i marnowanie czasu gdy każdy miesiąc w staraniu sie o dziecko jest na wage złota (te kobiety, które długo się starały wiedza o co chodzi). A jak już zaszłam w ciąże to SUPER ja poprowadziła - z dumą moge powiedzieć, że jest to mój lekarz. Pozdrawiam gorąco i polecam doktor Beatę Wojciechowską :)

 • Zdecydowanie nie polecałabym tej Pani na lekarza dla kogokolwiek. Miałam z nią do czynienia podczas pierwszego mojego porodu trwało to dość długo bo aż prawie 18 godz. Ani dzień dobry przy wejściu na salę porodową ani jednego dobrego słowa w stronę kobiety rodzącej; każde jej wejście na salę rozpoczynało się od rzucenia tekstu "jeszcze nie wylazło?", "niektórzy by już chcieli iść do domu" itp. Po porodzie usłyszałam tylko " nareszcie". Ani jednego słowa na pocieszenie czy cokolwiek. Zarozumiała i arogancka, przykro...................

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani doktor jest bezpośrednia, roztrzepana, zakręcona i szybka, nie rozczula się nad pacjentką...to fakt !!! ale jest też dobrym lekarzem, który zna się na rzeczy a chyba o to w tym wszystkim chodzi !!!!!! idziemy do lekarza po diagnozę i wyleczenie a nie aby się nad nami rozczulali !!!!! ja leczyłam się wcześniej u innych lekarzy min. Rybaczkowej i Klubackiej i niestety to one zbagatelizowały mój problem, dopiero p. Wojciechowska postawiła natychmiastową i trafną diagnozę. Wyleczyła mnie z torbieli, pomogła w zajściu w ciążę i pomimo że ciąża też nie była bezproblemowa, dzięki jej opiece i profesjonalizmowi urodziłam zdrowe dziecko. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce mieć fachową opiekę a nie słodkie słówka i mydlenie oczu.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jacek Szoka

lekarz medycyny estetycznej,  ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się

Jesteś tym lekarzem?

123

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.