Beata Wojciechowska

Ginekolog

41 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Beata Wojciechowska przyjmuje w jednym gabinecie

 • Popularność

  Ginekolog to 10. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Beata Wojciechowska to jeden z 13 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Ełk na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Kontakt z panią doktor Wojciechowską nic miłego, nigdy niema czasu, lepiej nie zadawać pytań, pacjenta traktuje jak zło konieczne. NIE POLECAM


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Na moje nieszczęście trafiłam na jej dyżur podczas poronienia. Mimo, że to było ponad dwa lata temu do dziś nie mogę się pozbierać, nie tyle po stracie dziecka co po tym, jak zostałam potraktowana przez tą pożal się boże doktor. Była nieprzyjemna, jak mówiłam, że boli (bo do cholery miało prawo mnie boleć) to powiedziała, że przesadzam, że to aż tak na pewno nie boli. Podczas badania była bardzo niedelikatna, a na dodatek po zabiegu łyżeczkowania (które też mi ona przeprowadziła) wyszłam z bakterią, z której leczyłam się rok! Z takim podejściem i kompletnym brakiem szacunku dla drugiej osoby nie powierzyłabym jej opieki nad moim psem, a co dopiero człowiekiem.. Stanowczo ODRADZAM!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Z panią doktor miałam kontakt raz(mam nadzieje ze ostatni) gdy lezałam w szpitalu. Gdy przyszla na obchód z rana nawet nie zapytała sie jak ja się czuje po nocy, tylko pwiedziała "robimy USG i jak wszystko dobrze to wychodzimy"i po prostu sobie poszła.Byłam w szoku.Trafiłam do szpitala z zagrazajacym poronieniem,nie usłyszałam od niej zadnego miłego słowa. Smutne ale prawdziwe.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Strasznie nieprzyjemna kobieta. Szczególnie jeśli ktoś ma problem i próbuje nawiązać z nią kontakt telefonicznie. Jestem zszokowana takim podejściem do pacjenta.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Kiedy trafiłam na oddział będąc w ciąży, dopiero tam okazało się że niestety już nic nie da się zrobić, od personelu szpitala nie dostałam żadnego wsparcia ani pomocy. Pani doktor Wojciechowska wieczorem tego samego dnia była zdziwiona czemu płaczę, a jak powiedziałam, że opłakuję dzieciątko to usłyszałam, że nie ma czego beczeć, trzeba się cieszyć, bo przecież mogło być chore. Nie jest to pociecha i wsparcie, którego potrzebuje kobieta, która właśnie straciła ukochane maleństwo. Kazała nie jeść i czekać na zabieg, grzecznie czekałam aż do wieczora, po czym poszłam się zapytać kiedy będzie zabieg i się zdziwiła, że czemu ja czekam, bo zabieg będzie jutro, ale nikt ie raczył mnie poinformować. Po badaniu przez tą Panią zapytałam czy dostanę tabletkę na poronienie (o tabletce dowiedziałam się od koleżanki obok z łózka, bo nie od lekarza), a Pani doktor powiedziała, że właśnie mi ją włożyła. Bynajmniej nie wyrażałam zgody na żadne potajemne wkładanie mi tabletki, tym bardziej, że byłam nieświadoma tego. Czyli tak, zero współczucia, wsparcia, pomocy czy zainteresowania, zero informacji na temat mojego stanu, tego jak będzie wyglądał zabieg, kiedy i jakie leki dostaję. Po tym wydarzeniu wciąż mam traumę. W kolejnej ciąży jeździłam do szpitala w Olecku, gdzie lekarze traktują kobietę tak jak trzeba, ciepło, troskliwie i dają jej wsparcie oraz pełną informację na temat jej stanu zdrowia, a także liczą się z jej uczuciami, czego nie mogę powiedzieć o ełckim szpitalu i doktor Wojciechowskiej.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Owszem szybka i z poczuciem humoru,który nie każdemu odpowiada lub nie każdy rozumie cóż...jedni lubią głaskanie po rączce i miły uśmiech a drudzy konkretne leczenie.Ja osobiście wybieram to drugie i...nie zamienię pani doktor Wojciechowskiej na innego lekarza bo...w moim przypadku konkretnie i szybko postawiła diagnozę i wyleczyła za co jestem jej bardzo wdzięczna.

 • bardzo dobry

  Super lekarz i kobieta. Zgłową i ogromną wiedzą podchodzi do przypadku. Chodząc do niej jeździłam również na konsultacje do prywatnej kliniki w Białymstoku i jej podejście i metody są prawie identyczne. Nie mydli oczu i wprost mówi na czym rzecz polega - bo chyba o to chodzi, a nie mydlenie oczu i marnowanie czasu gdy każdy miesiąc w staraniu sie o dziecko jest na wage złota (te kobiety, które długo się starały wiedza o co chodzi). A jak już zaszłam w ciąże to SUPER ja poprowadziła - z dumą moge powiedzieć, że jest to mój lekarz. Pozdrawiam gorąco i polecam doktor Beatę Wojciechowską :)

 • słaby

  Zdecydowanie nie polecałabym tej Pani na lekarza dla kogokolwiek. Miałam z nią do czynienia podczas pierwszego mojego porodu trwało to dość długo bo aż prawie 18 godz. Ani dzień dobry przy wejściu na salę porodową ani jednego dobrego słowa w stronę kobiety rodzącej; każde jej wejście na salę rozpoczynało się od rzucenia tekstu "jeszcze nie wylazło?", "niektórzy by już chcieli iść do domu" itp. Po porodzie usłyszałam tylko " nareszcie". Ani jednego słowa na pocieszenie czy cokolwiek. Zarozumiała i arogancka, przykro...................


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bezpośrednia, roztrzepana, zakręcona i szybka, nie rozczula się nad pacjentką...to fakt !!! ale jest też dobrym lekarzem, który zna się na rzeczy a chyba o to w tym wszystkim chodzi !!!!!! idziemy do lekarza po diagnozę i wyleczenie a nie aby się nad nami rozczulali !!!!! ja leczyłam się wcześniej u innych lekarzy min. Rybaczkowej i Klubackiej i niestety to one zbagatelizowały mój problem, dopiero p. Wojciechowska postawiła natychmiastową i trafną diagnozę. Wyleczyła mnie z torbieli, pomogła w zajściu w ciążę i pomimo że ciąża też nie była bezproblemowa, dzięki jej opiece i profesjonalizmowi urodziłam zdrowe dziecko. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce mieć fachową opiekę a nie słodkie słówka i mydlenie oczu.

 • dobry

  Trafiłam do szpitala z poronieniem zatrzymanym. Leżałam w szpitalu jedną dobę. Dyżur miała wówczas dr Wojciechowska. Ogólnie jestem zadowolona ze współpracy z Panią Doktor. Jest konkretna, rzeczowa, otwarcie informuje o sytuacji. Nie rozczula się nad pacjentem, tylko leczy - bo przecież o to chyba każdemu chodzi. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jacek Szoka

lekarz medycyny estetycznej,  ginekolog

Umów się