Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  wspaniały lekarz. Pani Doktor jest sympatyczna, serdeczna, profesjonalna. W trakcie wizyty pacjent ma pewność, że lekarz uważnie go wysłucha.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Doktor to zarówno fantastyczny specjalista, jak i wspaniały, ciepły człowiek. Dzięki niej stanęłam na nogi, uratowała mnie, gdy myślałam, że nic i nikt mi już nie pomoże. Stwarza taki klimat, że można całkowicie się przed nią otworzyć i opowiedzieć o wszystkim. Cierpię na zaburzenia obsesyjno kompulsywne w połączeniu z depresją. Dzięki Pani Doktor zaczęłam wychodzić z domu i żyć normalnie. Każda wizyta w gabinecie to zastrzyk energii. Wychodzę uśmiechnięta, z nadzieją na lepsze. Polecam każdemu! Jest najlepsza!

 • K

  Ja niestety nie jestem zadowolon y
  .Zarowno jezeli chodzi o podejscie do pacjenta ale takze skutecznosc leczenia jest moim zdaniem slaba.Pdoktor jest bardziej zakrecona niz ja.Najpierw kaze powoli zwiekszac dawke leku a przy kolejnej wizycie twierdzi ze lek przyjmowany byl w malych dawkach.Wiadomo takze ze skutecznosc leku pojawia sie dopiero po jakims czasie ale p.doktor wysyla mnie po 20 dniach leczenia do szpitala..Twierdzi rowniez ze choruje bo sam niechce byc zdrowy.Beznadzieja.

 • Szczerze polecam!
  Pani Doktor Szenfelder to doskonale wykwalifikowany psychiatra. Ma ogromną wiedzę i kulturę osobistą, a przede wszystkim jest skuteczna. Potrafi słuchać i pamięta swoich pacjentów. Ujęła mnie indywidualnym podejściem i nie było to udawane tylko szczere. Jestem jej wdzięczna za pomoc w trudnym okresie mojego życia. Dzięki jej wsparciu i fachowej wiedzy stanęłam na nogi.
  Dziękuję Pani Doktor!

 • Pani Doktor jest jak światełko w tunelu, jak balsam na zranioną duszę, jak iskierka nadziei w mroku życia. Miałam depresję, najprostsze czynności urastały do rangi przeszkody. Wszystkie sprawy, które wcześniej załatwiałam nawet się nie zastanawiając, były nie do pokonania. Zrobienie zakupów było nie do pomyślenia, ba nawet wzięcie prysznica sprawiało i niemałą trudność. Jedyne co robiłam to leżenie w łóżku. Kiedy, dzięki mojemu Tacie trafiłam do Pani Doktor, nie wierzyłam, że może mi pomóc. Dostałam leki i po niespełna 3 miesiącach wróciłam do zdrowia. To było niesamowite. Teraz jest bardzo dobrze, znowu jestem sobą, znowu spotykam się ze znajomymi, znowu mogę normalnie myśleć. Z wielkim optymizmem patrzę w przyszłość i to dzięki Pani Doktor. Nie znajduję słów, by wyrazić swoją wdzięczność, jedyne co mogę zrobić,to polecić innym ludziom, w podobnej sytuacji by od razu udawali się do dr Szenfelder. Jest zankomitym lekarzem, świetnym człowiekiem i NAPRAWDĘ UMIE POMÓC!!! Pozdrawiam serdecznie

 • Niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Idealnie dobiera leki. Jest oddana chorym, którzy potrzebują
  Jej pomocy.Umie słuchać ciepły ,wrażliwy lekarz do którego chce się wracać z problemami. SKUTECZNY!
  Polecam wszystkim! Takich lekarzy powinno być więcej. Po prostu NAJLEPSZA.!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

65

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

880

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.