Adresy i cenniki usług

 • Specjalistyczna Praktyka Połozniczo-Ginekologiczna

  Szkolna 2
  66-530 Drezdenko, lubuskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Specjalistyczna Praktyka Połozniczo-Ginekologiczna

  Kosciuszki 23
  Wieleń, wielkopolskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Zdecydowanie odradzam Panią doktor, jest bardzo niemiła, nie udziela wyczerpująco odpowiedzi na zadawane pytania. Szczególnie odradzam Panią doktor osobą w ciąży z komplikacjami. W moim przypadku Pani doktor nie dostrzegła 3 miesięcznej ciąży. Szkoda czasu i pieniędzy ponieważ obsługa jest kiepska. Jedyne pytanie jakie zadaje Pani doktor to o termin ostatniej miesiączki. Usg także robi bardzo krótko i mało starannie. Zdecydowanie odradzam!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • N

  Nie polecam komuś kto przechodzi ciążę z komplikacjami. Trafiłam do tej Pani z polecenia. Znajoma ją zachwalała wiec stwierdziłam, że skorzystam z jej opieki. Jednak juz na pierwszej wizycie nie spodobało mi się, że traktowała mnie jak pustą gówniarę. Pani doktor ma bardzo lekceważące podejście do pacjenta. Nie słucha. Na pytania odpowiada wybiórczo w sposób bardzo nieuprzejmy. Daje do zrozumienia jakim się jest głupim, że zadaje tak banalne pytania. Nigdy więcej takich lekarzy!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Osobiście odradzam!!! Przez brak wiedzy Pani Doktor straciłam 8 tygodniową ciąże... Pani Doktor od początku widziała, że ciąża przebiega nieprawidłowo lecz nie przepisała mi żadnych tabletek. Powiedziała tylko,że mam się nie martwić i odpoczywać... Tydzień później straciłam moje dziecko...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Leczę się u dr.Dubaj prawie od samego początku i nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa na jej temat. Nigdy nie spotkała mnie z Jej strony żadna przykrość, zawsze pilnuje abym miała wszystkie niezbędne badania wykonane, zachowuje się fachowo, wszystko tłumaczy. Dojeżdżam do niej ale jest warto bo w moim mieście ginekolodzy są partaczami którzy potrafią tylko gadać...ale nie potrafią odpowiednio wykonywać swojego zawodu i zadbać o pacjentkę, nawet w szpitalu po porodzie czy też przy zwykłym torbielu ..wolą przepisać tabletki przeciwbólowe i mieć w nosie co się dzieje...

 • Pacjentką Pani doktor Preiss - Dubaj jestem od niedawna. Jak na razie moja opinia o Pani doktor jest bardzo dobra. Skierowała mnie na laparoskopię, po czym na dyżurze przed operacją bardzo mnie wspierała i wszystko rzeczowo wyjaniała tak jak i na wizycie w gabinecie. Jedynym minusem nie przesądzającym o mojej opini jest, to że Pani doktor miewa humory i nie ukrywa emocji. Mnie osobiście to nie przeszkadza, bo każdy z nas może mieć gorszy dzień. Więc moja ocena to 5. Pozdrawiam :).

 • Leczyłam się prywatnie u p.doktor,była także przy porodzie mojej córki i jestem zadowolona.Zarówno prywatnie jak i w szpitalu wykazała się kompetencją i wiedzą.Polecam.

 • Pani dr Preiss jest bardzo wspaniałą troskliwą kobietą, a przede wszyskim dobrym specjalistą - zna się na tym co robi, potrafi uspokoić każdą przyszłą mamę :-)Gorąco polecam !!!!!!!!

 • pani DOKTOR JEST OK, UMIE POCIESZYĆ USPOKOIĆ PACJETKĘ WYTŁUMACZYĆ WSZYSTKO.ŻAŁUJĘ TYLKO ZE NIE ODBIERAŁA PORODU I NIE BYŁA NA DYŻURZE W TEN DZIEŃ W KTÓRYM RODZIŁAM BYŁABYM NA PRAWDĘ SPOKOJNIEJSZA-NIEZDENERWOWANA

 • Jest bardzo dobrym lekarzem!!!bardzo mi pomogła przy porodzie z synkiem,miła kobieta zna sie na swoim zawodzie!!!

 • Mialam z Pania dr stycznosc pare razy w szpitalu w Drezdenku. Nie mnie oceniac jej umiejetnosci zawodowe, bo lekarzem nie jestem, ale napewno jest osoba humorzasta. I wedle tego jaki ma dzien traktuje pacjentow. Nie potrafi sie przyznac do bledu, widac ze nie lubi mlodych matek. Wsrod wiekszosci pacjentek rodzi strach...

Jesteś tym lekarzem?

117

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.