Lek.

Beata Petral

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecamy - jedyny lekarz którzy słucha , dokładnie bada , kieruje na badania bez problemów , dzięki Pani doktor na czas trafiliśmy do szpitala . Córeczka co najważniejsze chodzi bardzo chętnie . Polecam z czystym sumieniem

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecamy - jedyny lekarz którzy słucha , dokładnie bada , kieruje na badania bez problemów , dzięki Pani doktor na czas trafiliśmy do szpitala . Córeczka co najważniejsze chodzi bardzo chętnie . Polecam z czystym sumieniem

  • M
   Lokalizacja: prywatna praktykaUsługa: zapalenie górnych dróg oddechowych

   Profesjonalna, skupiona na pacjencie,
   bardzo dobry lekarz.Zawsze dokładnie bada, nigdy się nie spieszy.Odpowiada na każde pytanie.Dokładnie tłumaczy
   i pisze jak podawać leki.

  • I

   Mam 100% zaufania do Pani doktor Petral! Jest wyjątkowo kompetentnym i dokładnym lekarzem. Opinię swoją opieram o doświadczenie z paroma lekarzami rodzinnymi/pediatrami z racji przeprowadzek, więc z pełną świadomością mogę stwierdzić, iż taki lekarz to prawdziwa rzadkość i skarb za razem! Każde dziecko jest bardzo dokładnie badane, czytelnie rozpisuje co podawać, wypisuje skierowania do specjalistów (zawsze trafnie lub aż do znalezienia przyczyn choroby)! Dorośli są równie skrupulatnie badani. A co najważniejsze, nigdy nie bagatelizuje objawów i dolegliwości, tylko do skutku szuka przyczyn. Owszem, dla niektórych osób sposób bycia Pani doktor Beaty Petral może wydawać się dość formalny - choć moim zdaniem, to właśnie atut Pani doktor - bo zamiast być kolokwialnie mówiąc "słodko pierdząca" jest po prostu skupiona na leczeniu i w sposób obdarzonym szacunkiem wobec ludzi uśnieżyć ich dolegliwości. Dzieci (wszystkie które znam) które chodzą do Pani Doktor bardzo ją lubią, więc chyba to wszystko tłumaczy! POLECAM!!!

  • D

   Zgadzam się w pełni z poprzednimi wpisami. Jako lekarz bardzo dokładna, spokojna, cierpliwa (niezmiernie ważne przy dzieciach), w przypadku wątpliwości co do diagnozy bez wahania wypisuje skierowania na badania i do specjalistów - co do których ma świetne rozeznanie.
   Recepty i zalecenia są precyzyjne, jednoznaczne, a co najdziwniejsze wśród lekarzy - absolutnie CZYTELNE.
   Jej podejście do pacjenta jest bez zastrzeżeń i powinno być wzorem etyki lekarskiej.
   Polecam z czystym sumieniem - ojciec trójki dzieci.

  • D

   Gorąco polecam. Pani doktor prowadzi naszego syna od blisko roku (od urodzenia) i zawsze stawia trafne diagnozy, odpowie cierpliwie na wszystkie pytania.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  • E

   Od pięciu lat moje dziecko jest pod opieką wspaniałego specjalisty. Pełen profesjonalizm i fachowość. Zgadzam się w 100% z moją przedmówczynią, Pani doktor Petral jest niezawodnym lekarzem. Każdej mamie z czystym sumieniem polecam takiego pediatrę dla swojego dziecka.
   Z wyrazami szacunku, mama Dominika.

  • G

   Bardzo dobry pediatra, lekarz z powołania bada bardzo dokłądnie, za każ dym razem osłuchuje, zagląda do uszu, gardłą nosa itp, wizyta potrafi trwac do 40 min, odpowie na wszystkie pytanie, jeśli mam jakieś wątpliwości śmiało można do pani dr pisać smsa lub dzwonić. Przyjeżdza do pacjentów do domu. Bada dokładnie, wszystko opisuje i zostawia matkę ze ściągą, która w chwili roztargnienia podczas choroby dziecka jest niezawodna :)),