lek.

Beata Nicewicz

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

32 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Nie chciałam chodzić do takiego lekarza bo uważałam że to wstyd gdyż jestem silną osobą. Po wizycie u Pani Beaty stwierdziłam że jest to lekarz z powołania. Ciepły, pomocny w stu procentach. Dający już na pierwszej wizycie trafną diagnozę. Bardzo polecam

 • W

  Też miałem nadzieję że coś się zmieni w moim życiu kiedy trafiłem do tej Pani.Niestety kilka miesięcy leczenia bez żadnego efektu,leki dobierane na chybił-trafił,żadnych konkretów.Ja nie jestem lekarzem ale wydaje mi się że jeżeli żadne leki nie pomagają na depresję i bezsenność to może trzeba poszukać głębiej?Zlecić rezonans,EEG czy coś w tym stylu?Nie otrzymałem tutaj takiej pomocy a na koniec zostałem olany mówiąc szczerze,szybko,szybko bo już inny pacjent czeka,zero wskazówek co dalej,zostałem bez lekarstw i zostawiony sam sobie,jestem bardzo zawiedziony bo kobieta jest miła i sprawia wrażenie kompetentnej.Lżejsze przypadki jak najbardziej,cięższe tematy-nie ten adres.Żałuję że trafiłem do tej Pani.Zmarnowany czas i kasa.

 • D

  Zglosilem sie w 2013/2014 z dolegliwosciami zwiazanymi z wypadkiem komunikacyjnym w ktorym doznalem urazu glowy wraz ze wstrzasem mozgu i krwotokiem podpajeczynowkowym i licznymi obrazeniami ciala jak zlamanie lopatki i urazami typu 'whiplash', poczuciem otepienia, problemy z koncentracja, pamiecia i snem jak rowniez ogolnym funkcjonowaniem w pracy. Pani doktor uznala, ze nic mi nie dolega i nie widzi zadnych odchylen psychiatrycznych i psychologicznych. Rozczarowany udalem sie do innego lekarza w Sofii (szpital Tokuda) gdzie uzyskalem pomoc w postaci leczenia farmakologicznego (nootropil 1200mg co pomoglo mi w koncentracji, zooloft i inne leki). Ponadto specjalista psychiatra w Pradze (czlonek Czeskiej i Francuskiej Izby Psychiatrycznej) oraz specjalisci na Uniwersytecie Warszawskim postawili diagnoze - zespol stresu pourazowego (Post-traumatic stress disorder, PTSD) i otrzymuje obecnie leczenie psychoterapia, farmakologiczna i fizjoterapie. Byc moze bylem dla Pani doktor odosobnionym przypadkiem ale do kazdego pacjenta trzeba podchodzic indywidualnie.

 • Pani Beata to psychiatra z powołania , po dość żmudnym szukaniu pomocy trafiłam przez ten portal na Panią Beatę . Jedyna potrafiła mi pomoc i jedyna pomaga nadal . Ciepła , przemiła i cierpliwa osoba . Umie słuchać , nie zadaje pytań na które ciężko jest odpowiedzieć , aczkolwiek po dwóch wizytach byłam w stanie mowić wszystko i co najważniejsze otrzymałam pomoc . Polecam gorąco !!!!

 • I

  Pani doktor to osoba ,po spotkaniu z którą wzrasta mój poziom uporządkowania wewnetrznego :) Bardzo dobry słuchacz i diagnosta .Zapewnia bardzo dobre wsparcie pacjentowi .Polecam !

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, przy którym można się otworzyć. Pani Beata to bardzo sympatyczna i empatyczna osoba. Potrafi słuchać, okazuje autentyczne zainteresowanie pacjentem. Polecam.

 • M

  Byłem dziś na pierwszej wizycie, wybrałem ją na podstawie pozytywnych opinii na tym portalu i się nie zawiodłem. Osoba ciepła, cierpliwa, interesująca się problemem pacjenta. Przeprowadza szczegółowy i konkretny wywiad, zadaje sporo pytań i co najważniejsze umie słuchać i nie ocenia. Mogę powiedzieć, że nawet u żadnego z psychoterapeutów, do którego chodziłem, nie czułem się tak dobrze, jak w gabinecie u Pani Nicewicz. Naprawdę super osoba, mnie podniosła na duchu samym swoim sposobem bycia. Przepisała mi lek oraz dała namiary z poleceniem pisania lub dzwonienia, gdyby coś się działo. Szczerze polecam! Mam nadzieję, że będzie więcej takich lekarzy!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo sympatyczna osoba. Po rozmowie z nią od razu zmienił się pogląd na wiele spraw. Dostało się takiego powera dotegoby brać swoje życie garściami i cieszyć się z tego co daje nam los. Podejście Pani Beaty dopacjenta super! Wysłuchała co chce się powiedzieć jaki ma się problem. Od razu wystawiona diagnoza, dobranie odpowiednich leków, polecenie co można dalej robić w danym kierunku by było z dnia na dzień lepiej. Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Panią Beata. Polecam każdemu kto zmaga się z lękami i innymi dolegliwościami by udał się na wizytę do Pani Beaty.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktór posiada wysoki poziom profesjonalny w podejściu do pacjenta. Cierpliwie i skrupulatnie wysłuchuje przypadek pacjenta. W dodatku jest bardzo uprzejma ; zaznałem cechę tę , gdy nie miałem możliwości przyjechać do Szczecina , i mogłem liczyć na jej pomoc.
  Szczególnie polecam.
  Fred K.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniała Pani Doktor. Ciepła, miła, potrafiąca słuchać i rozmawiać z pacjentem. Nie traktuje pacjenta jak kolejną odhaczoną osobę w swoim terminarzu. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest mu potrzeba. Leczyłam się wcześniej u dwóch innych lekarzy ale czułam się ze swoim problemem pozostawiona sama sobie i lekom. Pani Doktor dużo rzeczy mi wytłumaczyła i mam nadzieję, że przy jej pomocy wrócę do "dawnej siebie". Polecam Panią Doktor wszystkim osobom potrzebującym pomocy, zrozumienia, życzliwości.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej