lek.

Beata Gimlewicz-Pięta

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

8 opinii +dodaj

Posiadam specjalizacje w dziedzinie dermatologii o wenerologii. Dodatkowe umiejętności: Mezoterapia i rewitalizacja skóry. więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacje dermatologiczne

  Serdecznie polecam! Pani doktor jest bardzo miła, kompetentna, rzeczowa. Uważnie słucha, dokładnie tłumaczy, szczegółowo bada. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46

  Bardzo polecam Panią Doktor. Przeprowadza bardzo szeroki wywiad, uczy od początku jak należy pielęgnować cerę, jak dobierać kosmetyki dla swojej cery oraz zawsze daje darmowe próbki. Jest świetną specjalistką, leczenie zawsze jest odpowiednio dobrane (zmagam się z trądzikiem i po kilku miesiącach widzę poprawę). Muszę też zwrócić uwagę na fakt, że wizyta jest bardzo przyjemna - Pani Doktor zawsze jest uśmiechnięta i miła.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest przemiłą osobą i bardzo kompetentną. Od razu zdiagnozowała moją chorobę. Polecam Panią doktor w 100 % atmosfera jest miła i wesoła, a w aptece nie zostawcie majątku! :)

 • Byłem u Pani Doktor , uśmiechnięta z porządnym podejściem do pacjenta.
  W sprawie znamion wszystko zostało mi wytłumaczone, oraz przebadane bardzo dokładnie.
  Dermatolog oraz Instytut Zdrowia godny Polecenia !

 • Byłam u Pani doktor w Instytucie Zdrowia Centrum dwukrotnie, za każdym razem z innym problemem i zawsze wyszłam zadowolona z podejścia do mojego problemu, a potem ze skutków leczenia. Co mnie zaskoczyło na plus, to fakt, że Pani doktor nie ograniczyła się tylko do przyjrzenia się wskazanemu problemowi, ale na wszelki wypadek sprawdziła wszystko bardziej globalnie (a to nie jest częste u lekarzy).

 • Bardzo dobry specjalista, Pani doktor indywidualnie podchodzi do pacjenta, robi dokładny wywiad. Zasłużona bardzo dobra ocena :)

 • Jestem bardzo zadowolona, pani doktor jest kompetentna, ma duże doświadczenie, a na dodatek jest sympatyczna i uprzejma. Choć moje leczenie jeszcze się nie zakończyło, widzę znaczną poprawę stanu skóry. Z czystym sumieniem mogę polecić takiego dermatologa. Na wizyty konsultacyjne do pani doktor chodzę do przychodni na Teatralnej w Sosnowcu.

 • K

  Świetny specjalista ! Pani doktor pomogła mi z uciążliwymi i nawracającymi problemami skórnymi kiedy żaden inny lekarz nie dał rady. Posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie, wizycie towarzyszy miła atmosfera, pani doktor zawsze dokładnie zajmie się każdym pacjentem.

Doświadczenie i kwalifikacje