lek.

Beata Bychawska-Jadczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia medyczne, wydział lekarski, na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończyłam w 1999 roku. Po ukończeniu stażu podyplomowego 3.12.2001 roku rozpoczęłam pracę w SPS ZOZ… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne i miłe podejście lekarza do problemu. Cierpliwe wysłuchanie i zrozumienie problemu pacjenta. Polecam innym zainteresowanym.

  Beata Bychawska-Jadczyk2018-07-11

  Dziękuję bardzo. Jest mi bardzo miło czytać te słowa

 • G

  Pani Doktor jest niesamowicie fachową a zarazem ciepłą osobą. Mimo, że mam duży problem z mówieniem o swoich problemach, otworzyłem się w czasie naszego spotkania. Już po pierwszej wizycie u Pani Doktor uwierzyłem w to, że poradzę sobie z problemami. Potrzebuję tylko czasu.

  Beata Bychawska-Jadczyk2018-07-11

  Dziękuję za miłe słowa

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BEATA BYCHAWSKA-JADCZYKUsługa: badanie psychiatryczne pierwszorazowa wizyta diagnostyczna

  To była pierwsza wizyta. Jestem pozytywnie nastawiony na współpracę z p. Beatą, Zarówno sam przebieg spotkania, jego atmosfera, rozpoznanie mojego przypadku, jak i pierwsze ustalenia co do sposobu postępowania w terapii, dają mi nadzieję na skuteczne działanie i leczenie.

  Beata Bychawska-Jadczyk2018-04-26

  Jestem przekonana o naszym wspólnym sukcesie! Pozdrawiam i do zobaczenia

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor to wspaniały specjalista z przyjaznym i rzeczowym podejściem do pacjenta. Już po pierwszej wizycie zdecydowana poprawa stanu Taty. Dziękujęmy bardzo!

  Beata Bychawska-Jadczyk2018-04-26

  Dziękuję za ciepłe słowa i życzę samych słonecznych dni dla Taty

 • M
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BEATA BYCHAWSKA-JADCZYK

  "Trafiłam do dr Beaty Bychawskiej-Jadczyk kilka lat temu. Pani dr przekonała mnie do terapii i podjęcia leczenia. To człowiek dzięki któremu zaczęłam żyć od nowa, bez nerwów, lęku i przygnębienia. Pani dr to wspaniały człowiek i specjalista. Bardzo mi pomogła i sprawiła, że moje życie nabrało sensu. Polecam i bardzo dziękuję!!!""

  Beata Bychawska-Jadczyk2018-02-05

  Jestem bardzo wdzięczna za te ciepłe słowa.

 • M
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BEATA BYCHAWSKA-JADCZYK

  Wspaniała osoba i specjalista.Bardzo mi pomogła w trudnym okresie mojego życia za co jestem bardzo wdzięczny i jeszcze raz bardzo dziękuję.

  Beata Bychawska-Jadczyk2018-02-05

  Dziękuję bardzo! Szczęścia na nowej drodze życia!

 • M
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BEATA BYCHAWSKA-JADCZYK

  Profesjonalista z idndywidualnym podejściem do pacjenta. Cierpliwa, rzeczowa i przyjazna pacjentom. Polecam korzystanie z opieki i pomocy z zakresu psychiatrii u pani doktor.

  Beata Bychawska-Jadczyk2018-01-30

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam

 • Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BEATA BYCHAWSKA-JADCZYK

  Już po kilku minutach rozmowy z panią doktor wiedziałam, że jestem we właściwych rękach. Ciepła, potrafiąca wysłuchać, ale też i bardzo rzeczowa. Bezbłędnie mnie zdiagnozowała i odpowiednio dobrała leki. Dzięki niej zaczynam znów pomału normalnie funkcjonować. Dziękuję!

  Beata Bychawska-Jadczyk2018-01-29

  Bardzo dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam

 • H
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BEATA BYCHAWSKA-JADCZYK

  Cieszę się, że znalazłam Panią Doktor. To bardzo kompetentna i sympatyczna osoba, uczynna, świetny specjalista w swojej dziedzinie. Szukałam takiego Lekarza od dawna i wszystkim bardzo serdecznie polecam.

  Beata Bychawska-Jadczyk2018-01-11

  Dziękuje i zapraszam

 • D
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA BEATA BYCHAWSKA-JADCZYK

  Wspaniały człowiek, rewelacyjny specjalista. Jestem jej ogromnie wdzięczna za okazaną pomoc w trudnym momencie mojego życia. Serdecznie polecam.

  Beata Bychawska-Jadczyk2017-10-16

  Dziękuję bardzo

Pytania pacjentów (85)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Bliska osoba, która obecnie jest żoną, matką i babcią odkąd pamiętam folgowała swoim emocjom. Tzn. pozwalała im płynąć bez kontroli, a najbardziej dotyczy to złości. Jest bardzo zaradna, zorganizowana, zadbana, niestety uważa się za pępek świata i, że ma prawo do robienia absolutnie wszystkiego na co ma ochotę. Twierdzi, że już taka jest i nie ma zamiaru się zmieniać. Skutkuje to tym, że ciągle wszystko i wszystkich krytykuje, nie umie normalnie rozmawiać, we wszystko się wtrąca, używając niewybrednych słów, jeśli tylko ktokolwiek próbuje ją powstrzymać. Wystarczy, że ktoś powie coś, co jej w danym momencie nie pasuje i wtedy dostaje ataku szału. Wrzeszczy i obraża jak z karabinu maszynowego. Każda rozmowa na jakiś konkretny temat tak się kończy. Wiem, że ma kompleksy i boi się ogromnie, aby nikt się ich nie domyślił, stąd tak wiele czułych punktów. Rani najbliższych, każdego uważa za wroga, za osobę, która chce jej zrobić krzywdę. Nie daje sobie nic wytłumaczyć, bo ona wie lepiej. Wszystkie argumenty, które stosujemy w próbach rozmów z nią używa potem przeciwko nam, zniekształcając rzeczywistość na swoją korzyść. Domyślam się, że nie jest jej dobrze z tym wszystkim, ale nigdy się do tego nie przyzna, nawet przed samą sobą. Zawsze twierdzi, że ona nie ma żadnych problemów, a to wszyscy inni powinni się nad sobą zastanowić etc. Boję się, że te jej egoistyczne działania i niekontrolowane ataki agresji mogę się kiedyś źle skończyć, a nasza rodzina coraz bardziej oddala się od niej, gdyż po prostu ma dość. Ona NIE WIDZI ŻADNEGO problemu w swoim zachowaniu, zawsze nas o wszystko oskarża i nigdy za nic nie przeprasza, a wszyscy czują się terroryzowani od lat i coraz bardziej boją się jej reakcji, która jest coraz bardziej natychmiastowa - co robić?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Na podstawie opisu nie mogę wprost odpowiedzieć na pytanie Co robić? Bo nie ma takiej odpowiedzi. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, ze osoba o której mowa nie widzi problemu w swoim zachowaniu i funkcjonowaniu. Niestety nie ma metod terapeutycznych , które by pozwoliły wpływać i powodować zmiany bez chęci i zaangażowania ze strony pacjenta.

 • ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Proponuję bez zbędnej zwłoki zgłosić się do specjalisty, który pomoże w problemach ze snem, a także z nastrojem .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne, wydział lekarski, na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończyłam w 1999 roku. Po ukończeniu stażu podyplomowego 3.12.2001 roku rozpoczęłam pracę w SPS ZOZ „ Zdroje”. Początkowo jako młodszy asystent w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym z Pododdziałem Leczenia Zaburzeń Afektywnych. W 2012 roku zdałam egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty psychiatry.
  Aktualnie, nadal pracuję w Oddziele Ogólnopsychiatrycznym z Pododdziałem Leczenia Zaburzeń Afektywnych w SPS ZOZ „ Zdroje”, na stanowisku starszego asystenta. Stale dokształcam się biorąc udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach , aby móc leczyć zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.
  Zapraszam do praktyki w każdy wtorek ul. Raginisa 19/3 po uprzednim telefoniczny umówieniu wizyty

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • W 1999 roku ukończyłam Pomorska Akademię Medyczną w Szczecinie. W 2012 r uzyskałam tytuł specjalist psychiatry

Nagrody i wyróżnienia

 • Największą i najcenniejszą nagrodą jest dla mnie uśmiech moich Pacjentów

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Od 16 lat pracuję w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym z pododdziałem Zaburzeń Afektywnych w SPS ZOZ " Zdroje"
 • Od 2012 do 2013r Konsulatant Psychaitra w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Szczecinie
 • Oddział Detoksykacji od Alkoholu w SPS ZOZ " Zdroje"
 • Oddział Dzienny Terapii i Leczenia Nerwic , Centrum Psychiatryczny u. Żołnierska 55 Szczecin
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia