lek.

Beata Adamus

Okulista, Chirurg

Lek. Beata Adamus- specjalista CHORÓB OCZU, specjalista DOBORU OKULARÓW i SOCZEWEK KONTAKTOWYCH, prowadzi SALON OPTYCZNY, również USUWA GRADÓWKI, USUWA ZMIANY NA POWIEKACH oraz OPERUJE… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki Kontaktowe

  Przewodowa 14, Wawer
  04-874 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta od 150 zł
  Usunięcie zmian na powiekach od 500 zł
  Usunięcie ciała obcego z oka od 200 zł
  Kontrolna wizyta od 100 zł
  Wizyta w nocy od 300 zł
  Usunięcie gradówki cięciem od 500 zł
  Usunięcie gradówki zastrzykiem od 200 zł
  Wizyta w święta od 200 zł
  Oct i gdx badanie nerwów wzrokowych i siatkówek oczu od 150 zł

  więcej

 • Witam mam problem, ponieważ jak zamykam oko czuję jakby coś w nim mi przeszkadzało podnosiłam rzęsy do góry żeby zobaczyć czy coś jest i nic nie widziałam, a mam dyskomfort czuję jakby coś tam mi przeszkadzało co mam zrobić?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Beata Adamus

  Witam serdecznie! Można na ten problem zaradzić, ale po badaniu. Zapraszam na wizytę!

 • Mam ogromna prośbę i zapytanie.Cierpię na ZSO Z CIĘŻKIM JEGO PRZEBIEGEM ,Z BRAKIEM PRODUKCJI ŁEZpoprostu mam dwie te same pary okularów z tymi samymi mocami w korekcyjnych jesy okej a w słonecznych widze jakbym była w takiej zapaści i ostrość jest dobra jakby ale jak ruszam głowa to dziwne wrażenie załamywania… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Beata Adamus

  Witam serdecznie! Proszę sprawdzić u optyka czy rozstaw żrenic jest ten sam w okularach przeciwsłonecznych, co w korekcyjnych. Mogę to sprawdzić na wizycie u mnie, jaka jest przyczyna kłopotu, zapraszam… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lek. Beata Adamus- specjalista CHORÓB OCZU, specjalista DOBORU OKULARÓW i SOCZEWEK KONTAKTOWYCH, prowadzi SALON OPTYCZNY, również USUWA GRADÓWKI, USUWA ZMIANY NA POWIEKACH oraz OPERUJE ZAĆMĘ OCZU. Na miejscu działa SALON OPTYCZNY , w którym można zakupić OKULARY i SOCZEWKI KONTAKTOWE. Wykonuje badania nerwów wzrokowych światłem laserowym - badanie GDX oraz badanie siatkówek oczu światłem laserowym- badanie OCT. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Odbyła staże w Katedrze Okulistyki II Wydziału Lekarskiego pod kierownictwem prof. Jerzego Szaflika, w Katedrze Okulistyki I Wydziału Lekarskiego pod kierownictwem prof. Kęcika oraz w Oddziale Okulistyki w Centrum Zdrowia Dziecka pod kierownictwem prof. Marka Prosta. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach doskonalących oraz treningach w zakresie operacji powiek, operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, USG oczu, OCT siatkówki, GDX nerwów wzrokowych, iniekcji doszklistkowych w chorobach siatkówki, leczenia zwyrodnień siatkówki oczu, badania dna oka, badania i leczenia jaskry. Wykonuje operacje zaćmy oraz operacje zmian na powiekach, usuwa gradówki i narośla na powiekach. Leczy schorzenia oczu najnowocześniejszymi metodami. Dobiera okulary oraz soczewki kontaktowe. Wykonuje badania na prawo jazdy oraz do pracy. Prowadzi rehabilitację wzroku: ćwiczeniami oczu metodą dr Batesa, masażem okolic oczu, akupresurą okolic oczu i akupunkturą, również prowadzi leczenie dietą, ziołami i homeopatią. Przyjmuje dorosłych oraz dzieci. Obsługuje Pacjentów również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (dawniej Akademia Medyczna)

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki Kontaktowe

  Bardzo miła i sympatyczna wizyta,profesjonalne podejście do pacjenta i problemu.Polecam naprawdę warto skorzystać z fachowej porady.

 • N
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: gradówka

  Rzetelna i sumienna opieka, Pani doktor służyła dobrymi radami, kompleksowo badała przyczyny dolegliwości.

  lek. Beata Adamus2017-09-29

  Cieszę się ,że mogę pomóc! Dziękuję za docenienie, życzę zdrowia i serdecznie pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki Kontaktowe

  Pani Doktor bardzo cierpliwa, wszystko tłumaczyła krok po kroku, dawała rady. Polecam innym pacjentom tego lekarza w 100%. Gdybym potrzebowała kolejnych wizyt, z pewnością zapiszę się do Pani Beaty Adamus.

  lek. Beata Adamus2017-09-25

  Dziękuję za docenienie i życzę wszystkiego dobrego!

 • M
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: usunięcie gradówki zastrzykiem

  Bardzo mila i rzeczowa wizyta. Wreszcie lekarz, który poza lekami proponuje także leczenie dietą. Bardzo cenię takie podejście, wcześniej dietą postawiłam swoje dzieci na nogi. Nie wiedziałam, ze można tak też leczyć oczy.

  lek. Beata Adamus2017-09-18

  Doceniam Pani bardzo dobrą współpracę z lekarzem i Pani osobiste doświadczenie z dietą wspierającą leczenie, również oczu! Życzę dużo zdrowia i wszystkiego co dobre w życiu!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wyczerpujące badania. Sprawdzanie wielu opcji soczewek i pytanie o mój komfort. Rzeczowa rozmowa o alternatywnych możliwościach adresowania wady wzroku. Naukowe opisanie czego się spodziewać w kolejnych latach. Na miejscu możliwość doboru oprawek. Okulary obiecane w dwa dni. A do odebrania jeszcze tego samego dnia. Bardzo dobre doświadczenie. Szkoda że nie bliżej centrum.

  lek. Beata Adamus2017-09-14

  Dziękuję za docenienie! Życzę aby okulary bardzo dobrze służyły Panu! Wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki Kontaktowe

  Wizyta odbyła się punktualnie, badanie przebiegło sprawnie, otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania.

  lek. Beata Adamus2017-09-12

  Dziękuję za docenienie i życzę zdrowia oraz radości z życia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki Kontaktowe

  Wizyta przebiegła szybko.bardzo miła sympatyczna dr posiada dużą wiedzę. A co najważniejsze można się zapisać w weekend o dogodnej godzinie. Polecam

  lek. Beata Adamus2017-09-05

  Dziękuję za docenienie. Tak staram się być dostępna dla Pacjentów również w soboty, niedziele i święta, kiedy Pacjentom trudno znaleźć pomoc lekarza. Życzę wiele dobrego , a przede wszystkim zdrowia! Pozdrawiam ciepło!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor po wykonaniu badań, zaleciła dietę wątrobową na światłowstręt. Wypisała receptę, również na inne dolegliwości. Po czasie kilku dni czuć efekty podanych leków. Serdecznie polecam Panią doktor :)

  lek. Beata Adamus2017-09-01

  Cieszę się, że już lepiej Pan się czuje! Życzę wiele zdrowia i radości życia!
  Pozdrawiam bardzo serdecznie!

 • A

  Wizyta przebiegła sprawnie, lekarz bardzo kompetentny. Badane było moje dziecko, a w czasie przerwy w badaniu, pani doktor zbadała i mnie - gratisowo. Bardzo polecam.

  lek. Beata Adamus2017-09-01

  Dziękuję za docenienie! Życzę wszystkiego co najlepsze w życiu, a przede wszystkim zdrowia! Pozdrawiam ciepło!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zostałam przyjęta ciepło. Pani Doktor wzbudziła sympatię i zaufanie od początku spotkania. Całościowo podeszła do mojego stanu zdrowia. Wykonała bez pośpiechu potrzebne badania a następnie podała szczegółowe zalecenia do dalszego leczenia. Dziękuję.

  lek. Beata Adamus2017-09-01

  Bardzo cieszę się Pani zadowoleniem z wizyty u mnie! Życzę zdrowia i radości jak najwięcej! Pozdrawiam bardzo serdecznie!