lek.

Beata Adamus

Okulista, Chirurg

122 opinie +dodaj

Umów wizytę
1 779 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lek. Beata Adamus- specjalista CHORÓB OCZU, specjalista DOBORU OKULARÓW i SOCZEWEK KONTAKTOWYCH, prowadzi SALON OPTYCZNY, również USUWA GRADÓWKI, USUWA ZMIANY NA POWIEKACH oraz OPERUJE… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
122 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: badanie okulistyczne

  Bardzo szybka wizyta, dwa badania na sprzęcie [jedno to dno oka], i klasycznie na tablicy. Sprawnie, jest gdzie zaparkować. Nic więcej nie mogę powiedzieć bo wynik badania bardzo dobry.

  Beata Adamus2018-06-18

  Dziękuję za pozytywne słowa. Sprawność przeprowadzonego badania świadczy zawsze o dobrym przygotowaniu zarówno badającego , jak też badanego. Życzę wiele zdrowia i radości życia! Pozdrawiam serdecznie!

 • N
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki Kontaktowe

  Pani Doktor zdiagnozowała mój problem w kilku pierwszych sekundach, podczas gdy trzech okulistów, do których trafiłam wcześniej, postawiło błędną diagnozę. Pani Doktor ma gigantyczną wiedzę (co przekłada się na trafne i błyskawiczne rozpoznanie choroby), holistyczne podejście do ludzkiego organizmu i zwraca uwagę na prawidłową dietę, mając na względzie źródło problemu. W mojej sytuacji Pani Doktor dosłownie spadła mi z nieba. Dziękuję!

  Beata Adamus2018-06-04

  Oby było więcej tak wspaniałych i rozumiejących istotę leczenia, Pacjentów jak Pani!
  Cieszę się , że mogłam się Pani zdrowiu przysłużyć. Życzę wiele dobrego zdrowia i radości!
  Pozdrawiam ciepło!
  Adamus

 • B
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: badanie kierowców

  Pani doktor bardzo miła, udzielała wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Miałam jeszcze inny problem z oczami, więc dostałam skierowanie na dodatkowe badania. Jestem zadowolona z wizyty.

  Beata Adamus2018-06-04

  Cieszę się z Pani zadowolenia i bardzo dziękuję za dobre słowa.
  Pozdrawiam ciepło i życzę zdrowia i radości!
  Adamus

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna. Posiada nowoczesny sprzęt który wychwyci początki zaćmy nie widoczne jeszcze pod mikroskopem i radzi jak sprawić by ustąpiły. Bardzo przyjaźnie podchodzi do pacjentów. Wizyta przebiegła pomyślnie w ciągu niecałej godziny wyszłyśmy z okularami po pełnej diagnozie.

  Beata Adamus2018-05-18

  Serdecznie dziękuję za docenienie i miłe słowa! Życzę zdrowia i wszystkiego co najlepsze w życiu dla tak przemiłej Pacjentki!
  Adamus

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki Kontaktowe

  Panią Doktor oceniam bardzo wysoko - przyjazne nastawienie do pacjenta, konkretnie, na temat i co najwazniejsze skutecznie :). Pierwszy lekarz, ktory zwrocil uwage na rolę diety przy leczeniu oczu - Pozdrawiam serdecznie i polecam :)

  Beata Adamus2018-05-04

  Jak miło otrzymać słowa docenienia od tak przemiłego Pacjenta! Dziękuję serdecznie i życzę wszystkiego co dobre w życiu! Adamus

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki Kontaktowe

  Gorąco polecam - Pani Doktor bardzo rzeczowa, konkretna, na temat.
  Badanie wykonane zostało przez Panią Doktor wraz z obszernym wyjaśnieniem dotyczącym uzyskanego wyniku, dalszych wskazań, zaleceń itp. Jestem osobą pragmatyczną, działającą w systemie 0-1 i taką też osobą jawi się Pani Doktor. Przyjemnie i sprawnie. Dodatkowy atut to możliwość otrzymania dopasowanych oprawek i szkieł w czasie jednej wizyty. Kompleksowo, w jednym miejscu, sprawnie z małymi czaso-umilaczami w postaci porad wynikających z medycznego podejścia Pani Doktor oraz jej wiedzy dotyczącej elementów medycyny naturalnej. Wzrok to jeden z najważniejszych narządów a dobór odpowiedniego lekarza to czasami loteria - doradzam wybór Pani Doktor.
  Pozdrawiamy serdecznie
  Michał oraz Karina - obecność osoby bliskiej w czasie wizyty jak i samego badania to też jak dla mnie istotny czynnik bardzo na plus.

  Beata Adamus2018-04-25

  Bardzo dziękuję za docenienie i cieszę się ogromnie, że Państwo dobrze czuliście się w trakcie wizyty okulistycznej u mnie! Życzę zdrowia i mile spędzonej w relaksie dla zdrowia "majówki"! Pozdrawiam cieplutko! Adamus

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: badanie okulistyczne

  Serdecznie polecam wszystkim panią doktor. Wizyta nie była szablonowa, dało się wyczuć że Pani doktor przykłada się do swoich obowiązków. Nie tylko stara się rozwiązać problem pacjenta, ale również wyjaśnić mu podstawy anatomii oka lub doradzić w sprawie mętów w ciele szklistym, czyli kwestii, którą większość okilistów ignoruje. Co prawda nie we wszystkie teorie z zakresu medycyny chińskiej, o których mówi Pani doktor, wierzę, ale to już kwestia indywidualnej oceny. Pozdrawiam.

  Beata Adamus2018-04-25

  Pozdrawiam serdecznie w podziękowaniu za miłe słowa! Życzę wszystkiego co dobre oraz udanej "majówki" ! Adamus

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: bolesny stan zapalny oka

  Bardzo rzeczowa Pani dr uświadomiła mi możliwe przyczyny powtarzającego się stanu zapalnego oka, o których nawet bym nie pomyślał. Fachowa pomoc doraźna jak i zachowawcza, aby uniknąć podobnych dolegliwości w przyszłości.

  Beata Adamus2018-04-25

  Życzę zdrowia oczu i spokoju oraz wszystkiego co najlepsze w życiu! Pozdrawiam ciepło i życzę udanej "majówki" ! Adamus

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: konsultacja okulistyczna

  Wizyta przebiegła szybko i w miłej atmosferze. Pani Doktor zdiagnozowała zmianę na oku, podała lek iniekcją oraz poradziła, co robić, aby uporać się z dolegliwością. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona holistycznym podejściem Pani Doktor - szuka ona przyczyny, a nie jedynie "zalecza" skutki. Oby było więcej takich lekarzy, którzy nie patrzą na organizm jak na osobne części składowe nie mające ze sobą związku, ale jak na jeden mechanizm, w którym wszystko jest połączone i od siebie wzajemnie zależne. Dlatego też w pełni popieram i podziwiam, że Pani Doktor przywiązuje wagę do diety - w końcu jesteśmy tym, co jemy. Z czystym sercem polecam.

  Beata Adamus2018-04-25

  Dziękuję za wspaniałe słowa docenienia! Oby więcej Pacjentów tak dobrze jak Pani rozumiało wagę odpowiedniej diety dla procesu zdrowienia oczu! Gratuluję Pani takiego podejścia do zdrowia i do zdrowego żywienia!
  Pozdrawiam ciepło i życzę udanej "majówki"- Adamus

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: badanie okulistyczne

  Odwiedziłem gabinet Pani Doktor z nagłym pogorszeniem wzroku w jednym oku. Wzrok został zbadany, a dolegliowość wytłumaczona. Pani Doktor zaproponowała odpowiednią profilaktykę i zachęciła do dodatkowych badań w celu głębszego zidentyfikowania wszelkich nieprawidłowości. Mile wspominam wizytę.

  Beata Adamus2018-04-18

  Ja również mile wspominam przemiłego Pacjenta! Życzę szybkiego zdrowienia! Pozdrawiam ciepło! Adamus

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. Beata Adamus- specjalista CHORÓB OCZU, specjalista DOBORU OKULARÓW i SOCZEWEK KONTAKTOWYCH, prowadzi SALON OPTYCZNY, również USUWA GRADÓWKI, USUWA ZMIANY NA POWIEKACH oraz OPERUJE ZAĆMĘ OCZU. Na miejscu działa SALON OPTYCZNY , w którym można zakupić OKULARY i SOCZEWKI KONTAKTOWE. Wykonuje badania nerwów wzrokowych światłem laserowym - badanie GDX oraz badanie siatkówek oczu światłem laserowym- badanie OCT. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Odbyła staże w Katedrze Okulistyki II Wydziału Lekarskiego pod kierownictwem prof. Jerzego Szaflika, w Katedrze Okulistyki I Wydziału Lekarskiego pod kierownictwem prof. Kęcika oraz w Oddziale Okulistyki w Centrum Zdrowia Dziecka pod kierownictwem prof. Marka Prosta. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach doskonalących oraz treningach w zakresie operacji powiek, operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, USG oczu, OCT siatkówki, GDX nerwów wzrokowych, iniekcji doszklistkowych w chorobach siatkówki, leczenia zwyrodnień siatkówki oczu, badania dna oka, badania i leczenia jaskry. Wykonuje operacje zaćmy oraz operacje zmian na powiekach, usuwa gradówki i narośla na powiekach. Leczy schorzenia oczu najnowocześniejszymi metodami. Dobiera okulary oraz soczewki kontaktowe. Wykonuje badania na prawo jazdy oraz do pracy. Prowadzi rehabilitację wzroku: ćwiczeniami oczu metodą dr Batesa, masażem okolic oczu, akupresurą okolic oczu i akupunkturą, również prowadzi leczenie dietą, ziołami i homeopatią. Przyjmuje dorosłych oraz dzieci od 6 roku życia. Obsługuje Pacjentów również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (dawniej Akademia Medyczna)

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Choroby

więcej