lek.

Beata Adamus

Okulista, Chirurg

93 opinie +dodaj

Umów wizytę 1777 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lek. Beata Adamus- specjalista CHORÓB OCZU, specjalista DOBORU OKULARÓW i SOCZEWEK KONTAKTOWYCH, prowadzi SALON OPTYCZNY, również USUWA GRADÓWKI, USUWA ZMIANY NA POWIEKACH oraz OPERUJE… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. Beata Adamus- specjalista CHORÓB OCZU, specjalista DOBORU OKULARÓW i SOCZEWEK KONTAKTOWYCH, prowadzi SALON OPTYCZNY, również USUWA GRADÓWKI, USUWA ZMIANY NA POWIEKACH oraz OPERUJE ZAĆMĘ OCZU. Na miejscu działa SALON OPTYCZNY , w którym można zakupić OKULARY i SOCZEWKI KONTAKTOWE. Wykonuje badania nerwów wzrokowych światłem laserowym - badanie GDX oraz badanie siatkówek oczu światłem laserowym- badanie OCT. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Odbyła staże w Katedrze Okulistyki II Wydziału Lekarskiego pod kierownictwem prof. Jerzego Szaflika, w Katedrze Okulistyki I Wydziału Lekarskiego pod kierownictwem prof. Kęcika oraz w Oddziale Okulistyki w Centrum Zdrowia Dziecka pod kierownictwem prof. Marka Prosta. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach doskonalących oraz treningach w zakresie operacji powiek, operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, USG oczu, OCT siatkówki, GDX nerwów wzrokowych, iniekcji doszklistkowych w chorobach siatkówki, leczenia zwyrodnień siatkówki oczu, badania dna oka, badania i leczenia jaskry. Wykonuje operacje zaćmy oraz operacje zmian na powiekach, usuwa gradówki i narośla na powiekach. Leczy schorzenia oczu najnowocześniejszymi metodami. Dobiera okulary oraz soczewki kontaktowe. Wykonuje badania na prawo jazdy oraz do pracy. Prowadzi rehabilitację wzroku: ćwiczeniami oczu metodą dr Batesa, masażem okolic oczu, akupresurą okolic oczu i akupunkturą, również prowadzi leczenie dietą, ziołami i homeopatią. Przyjmuje dorosłych oraz dzieci. Obsługuje Pacjentów również w języku angielskim.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (dawniej Akademia Medyczna)

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki Kontaktowe

  Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Dokładnie zbadała oczy syna. Wizyta na spokojnie i bez pośpiechu. Polecam wszystkim.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pani Beata ma profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Bardzo podoba mi się podejście pani doktor do zdrowia oczu i jestem przekonany, że właściwa dieta ma ogromny wpływ na zdrowie nie tylko naszych oczu. Ponadto praz pierwszy miałem tak dokładne i kompleksowo przeprowadzone badania oczu po operacji. Bardzo polecam!!! Jestem bardzo zadowolony z wizyty :) Mam głębokie przekonanie, że pomoże mi to w wyleczeniu oka. Dziękuję

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki Kontaktowe

  Wszystko super ! Merytoryczna opinia, szybka diagnoza, miła Pani doktor. Moja córka nie stresowała się przy badaniu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pani doktor bardzo dokładnie zbadała mi oczy i cierpliwie mnie wysłuchała. Przepisała lek, który nie jest antybiotykiem, ponieważ antybiotyk przepisany trzy tygodnie wcześniej przez inną okulistkę nie zadziałał. Bardzo podoba mi się holistyczne podejście pani doktor do zdrowia oczu i jestem przekonana, że właściwa dieta ma ogromny wpływ na zdrowie nie tylko naszych oczu. Bardzo polecam!!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: badanie okulistyczne

  Wszystko ok, na szczęście mogę cieszyć się dobrym wzrokiem, badanie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Pani doktor nie przepisuje "ton" lekarstw i innej zbędnej chemii a poleca naturalne sposoby, jak choćby dieta, które maja ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: konsultacja okulistyczna

  Wybrałam Panią dr kierując się pozytywnymi opiniami, które potwierdzam. Byłam z córką (6 lat) i bardzo miło wspominamy wizytę.
  Pani dr sympatyczna, uśmiechnięta,kompetentna i cierpliwa . .co ważne dostępna w sobotę, niedzielę (niemal zawsze coś dzieje się właśnie wtedy). Zaproponowała również swój telefon, gdybym miała jakieś pytania...wszystko fachowo i z klasą!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: badanie okulistyczne dzieci

  Wspaniała atmosfera wizyty, rzeczowość i spokój. Trafna diagnoza i skuteczna pomoc. Dziękujemy Pani Doktor :). Do zobaczenia.

  lek. Beata Adamus2018-02-18

  Dziękuję również za miłą Państwa wizytę u mnie! Życzę zdrowia oraz wszystkiego co najlepsze!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: konsultacja okulistyczna

  Do Pani Doktor pojechaliśmy w sprawie ropiejącego oczka u 3,5 letniej córeczki. Termin wizyty był dostępny w zasadzie od ręki - umówiliśmy się wieczorem na następny dzień rano. Pani Doktor była bardzo miła i cierpliwa. Zaproponowała nam również możliwość kontrolnej wizyty w ciągu następnych 7 dni w celu sprawdzenia postępów leczenia. Wszystko szybko, sprawnie i bez stresu. Bardzo polecam!

  lek. Beata Adamus2018-02-17

  Z przyjemnością Państwa obsługiwałam i oby oczka córeczki jak najszybciej wyzdrowiały! Życzę wszystkiego co najlepsze i pozdrawiam serdecznie!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: badanie okulistyczne

  Pani Beata ma profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Jestem bardzo zadowolona z wizyty :)

  lek. Beata Adamus2018-02-15

  Oby zdrowie Pani służyło, życzę wszystkiego najlepszego! Dziękuję za docenienie! Pozdrawiam ciepło!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OKULISTA Warszawa Wawer Okulary i Soczewki KontaktoweUsługa: bolące oko

  Bardzo konkretna Pani doktor. Profesjonalnie podeszła do problemu męża ze wzrokiem. Zleciła potrzebne badania i chorobę zdiagnozowała od razu. Bardzo otwarta i miła Pani. Polecam wszystkim!

  lek. Beata Adamus2018-02-14

  Dziękuję bardzo za docenienie! Życzę Państwu zdrowia i wszystkiego co dobre! Serdeczności!