Bartosz Szymański, fizjoterapeuta Brodnica

mgr Bartosz Szymański

Zapisz

Fizjoterapeuta więcej

6 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Stanisława Wyspiańskiego 15/23, Brodnica
Gabinet fizjoterapii IMPULS

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Stanisława Wyspiańskiego 15/23, Brodnica

Gabinet fizjoterapii IMPULS

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o. rwa kulszowa

Bardzo polecam Pana Bartosza. Jest profesjonalny i umie zająć się pacjentem. Trafiłam z rwa kulszowa która wystąpiła po operacji kręgosłupa i autorski masaż Pana Bartosza naprawdę bardzo pomaga i rozluźnia spietne mieśnie. Polecam bardzo !!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o. rehabilitacja pooperacyjna stawu skokowego

Bardzo gorąco polecam. Do Pana Bartosza trafiłam po artroskopii stawu skokowego, z polecenia lekarza ortopedy. Kiedy zaczynałam terapię odczuwałam silny ból, staw był bardzo spuchnięty i miałam duże kłopoty z chodzeniem. Pan Bartosz bardzo skutecznie przeprowadził mnie przez okres rehabilitacji. Pomimo złych rokowań wielu lekarzy co do sprawności mojego stawu skokowego, ze względu na stopień uszkodzenia, teraz chodzę całkiem dobrze i wiem, że jest to w dużej mierze zasługa Pana Bartosza, zastosowanych przez niego zabiegów, ćwiczeń, których mnie nauczył i wskazówek dotyczących codziennej gimnastyki. Jest to fizjoterapeuta z bardzo dużą wiedzą, doświadczeniem, profesjonalny i w pełni zaangażowany w dobro pacjenta. Jest osobą pełną empatii, wizyty przebiegają w miłej atmosferze i dają poczucie bezpieczeństwa. Wiem, że w razie potrzeby zawsze zwrócę się o pomoc do tego specjalisty i będę go każdemu polecać. Dziękuję Panie Bartoszu.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja poudarowa

Od roku pod okiem Pana Bartosza mam rehabilitację poudarową, polecam tego bardzo sumiennego i zaangażowanego fachowca!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o. bóle pleców

Praca przed komputerem i brak ruchu spowodowały u mnie bóle pleców, które z każdym dniem robiły się coraz bardziej uciążliwe i zaczęły mi przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Już po pierwszej wizycie u Bartosza odczułam niewyobrażalną ulgę, a po ból minął całkowicie. Otrzymałam też wiele przydatnych wskazówek i ćwiczeń na codzień. Polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

Siedząca praca i dwie ciąże mocno nadwyrężyły mój kręgosłup, do tego stopnia że nie mogłam podnieść się z łóżka, włożyć butów, stać i w ogóle funkcjonować bez ograniczeń i bólu. Do Pana Bartosza trafiłam dzięki znajomej, której również pomógł. Obecnie jestem już po rehabilitacji i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem wiedzy i profesjonalizmu Pana Bartosza, swobodnie funkcjonuję, w końcu wiem jakie ćwiczenia powinnam wykonywać aby taki stan był już normą. Gorąco polecam!


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

Po kompresyjnym złamaniu kręgosłupa trafiłam do Pana Bartosza na konsultacje. Od pierwszej wizyty widać, że Pan Bartosz zna się na swoim fachu i dobrze wie co robi. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, a terapie przeprowadzane są w bardzo miłej atmosferze i co najważniejsze pomagają. Gorąco polecam wszystkim usługi, które oferuje Pan Bartosz.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna