Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • nadwrażliwość zębów
 • braki zębowe
 • próchnica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna ChilliDent Inny

Podczas leczenia kanałowego szóstki, lekarz nie zauważył czwartego kanału. Wypełnił tylko 3 kanały, po czym zamknął zęba. Ząb po niewłaście przeprowadzonym zabiegu pęknął. Naraziło mnie to, na duże koszty leczenia powikłań takiego działania.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna ChilliDent leczenie kanałowe

Nie polecam. Bardzo kosztowne usługi i niskiej jakości. Leczenie kanałowe musiało zostać poprawione u innego dentysty. Dodam,że za leczenie kanałowe zęba jednokanałowego zapłaciłam ponad 2 razy więcej niż podane było w cenniku.

lek. dent. Bartosz Rabiega

Pomimo upływu bardzo długiego czasu próba kontaktu z pacjentem przez portal nieudana. Próba wyjaśnienia problemu pacjenta również, gdyż jest to dla nas iluzoryczny pacjent bez imienia, który nigdy nie przedstawił i nie próbował rozwiązać swojego problemu w gabinecie- dla naszego gabinetu ten problem jest nieautentyczny. Ceny zabiegów są ściśle ustalone w dostępnym cenniku oraz procesowane przez system komputerowy, który uniemożliwia przedstawioną sytuację. Stosujemy najwyższą jakość prowadzonego leczenia, certyfikowaną wieloma kursami prowadzonymi zgodnie z najnowszymi zaleceniami.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna ChilliDent

Stomatolog wykazujący się bardzo dużym profesjonalizmem, dokładnością, uprzejmością oraz wsłuchiwaniem się w potrzeby pacjenta. Praca na nowoczesnym sprzęcie przy użyciu mikroskopu - ceny bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych gabinetów w Poznaniu. Stosowanie nowotorskich terapii. Polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Już od paru lat chodzę do dr Rabiegi. Dzięki jego profesjonalizmowi, empatii i cierpliwości pozbyłam się nie tylko problemów z zębami, ale też lęku przed wizytami w gabinecie. Polecam serdecznie!


O
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam! Miły, rzeczowy, profesjonalista, a do tego przystojny:) Polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Nigdy nie spotkałem się z dentystą, który miałby taką cierpliwość, wszystko wytłumaczył i zrobił naprawdę dobrze, a do tego możliwie bezboleśnie. Zawsze pyta, czy boli i czy dać znieczulenie. Z dużą empatią podchodzi do pacjenta i jest niezwykle sympatyczny. Zdecydowanie polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam serdecznie. Od 2 tygodni zmagam się z bólem w okolicy skroniowo-żuchwowej. Przy każdym ruchu szczęki prawo - lewo ból jest nie do wytrzymania. Dentysta mówił, że jest to od zęba i ból promieniuje. Po usunięciu nerwu z 7 i braniu antybiotyku (Clindamycin-MIP 600 – 7 dni) - ból jest nadal. Zdjęcie panoramiczne zębów nie pokazuje nic szczególnego – żaden ząb nie boli tylko okolice skroni i żuchwy. Co robić? Dentysta się poddaje odsyła do laryngologa. Laryngolog twierdzi, że jest wszystko ok z uchem i gardłem, odsyła do stomatologa. Proszę o pomoc.

  Zapraszam do Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Bukowskiej 70. Proszę przyjść zarejestrować się na najbliższy termin. Potem trzeba będzie przeprowadzić badanie diagnostyczne i wtedy coś można pomóc : )

  lek. dent. Bartosz Rabiega

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • nadwrażliwość zębów
 • braki zębowe
 • próchnica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania