Dr n. med.

Bartłomiej Matłosz

Nefrolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana

  Lekarz z powołania. Wnikliwie sprawdza badania, zastanawia się , dopytuje, słucha pacjenta i jeszcze bada na wizycie. Profesjonalista, który nie patrzy standardowo przez parametry książkowe, więc nie bagatelizuje. Wyszłam podbudowana z wizyty. Polecam!

 • Szukasz nefrologa? Pacjenci polecają:

  Agnieszka Serwacka
  Agnieszka Serwacka
  Nefrolog, Internista
  Jana Pawła Woronicza 16, Warszawa
  Fantastyczna Pani Doktor, pierwszy raz spotkałam się z takim zainteresowaniem ze strony lekarza, wszystkie moje… więcej

  Krzysztof Mucha
  Krzysztof Mucha
  Nefrolog, Internista, Transplantolog
  Aleja Rzeczypospolitej 1, Warszawa
  Lekarz wspaniały, nie tylko profesjonalista, ale przede wszystkim człowiek. Poświęca maximum uwagi i czasu. Wyważony… więcej

  Bartosz Foroncewicz
  Bartosz Foroncewicz
  Nefrolog, Internista, Transplantolog
  Aleja Rzeczypospolitej 1, Warszawa
  Jestem pod ogromnym wrażeniem, Pana doktora bardzo szczegółowy lekarz oraz wywiad, pierwszy raz spotkałam się z… więcej

  Włodzimierz Kardasiewicz
  Włodzimierz Kardasiewicz
  Internista, Radiolog, Nefrolog
  al. Niepodległości 107/ 109, Warszawa
  Super lekarz, świetny fachowiec o przyjaznym usposobieniu z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, często żartuje,… więcej

  Anna Wasińska-Krawczyk
  Anna Wasińska-Krawczyk
  Nefrolog, Internista, Transplantolog
  Wołoska 137, Warszawa
  Pani dr z dużym doświadczeniem i prawidłowym, bardzo przyjemnym podejściem do pacjenta. Wizyta rozwiała moje wątpliwości,… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana

   Lekarz z powołania. Wnikliwie sprawdza badania, zastanawia się , dopytuje, słucha pacjenta i jeszcze bada na wizycie. Profesjonalista, który nie patrzy standardowo przez parametry książkowe, więc nie bagatelizuje. Wyszłam podbudowana z wizyty. Polecam!

  • Z

   Jestem szczęśliwa, że trafiłam na dr Matłosza. Jestem młoda, ale od kilku lat ciężko choruję na tocznia układowego i przeszłam wiele z naszą służbą zdrowia. Dr Matłosz zdecydowanie odstaje od naszego fatalnego polskiego standardu. Zwyczajnie miły, empatyczny i przyjazny- pacjent nie czuje się jak intruz. Wysoka kultura osobista (dr wstaje zza biurka gdy pacjent wchodzi, podaje mu rękę, odsuwa krzesło lub pyta czy nie pomóc, odprowadza do drzwi!!! Dla mnie to szok. Bo to co za zachodzie jest standardem i powinno być wszędzie, gdyż świadczy o zwyczajnej kulturze człowieka, w PL niestety nadal jest rzadkością, nawet na wizytach prywatnych). Słucha uważnie pacjenta i szczegółowo pyta na każdej wizycie o objawy (nie kieruje się tylko wynikami z kartki), przegląda badania, wyjaśnia zrozumiale sytuację, a przede wszystkim niczego nie bagatelizuje i podchodzi poważnie do problemu. Zwracał uwagę na rzeczy które w szpitalu zostały zignorowane. Dlatego dr zyskał moje zaufanie. Mój przypadek jest rzadki i trudny, mimo to mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, a moje nerki i pęcherz są bezpieczne :) Fachowo i skutecznie pomógł mi i ustabilizował mój stan, gdy pojawiły się nagłe problemy nefrologiczne w przebiegu mojej choroby- na której temat notabene dr ma dużą wiedzę (a choroba jest rzadka) za co ogromny plus. Kiedy wystąpił nagły problem miałam możliwość skontaktowania się z dr telefonicznie. Dawno nie spotkałam takiego dobrego i sympatycznego, "ludzkiego" lekarza. Lekarz (a jednocześnie także człowiek) absolutnie godny polecenia i zaufania!

  • J

   Pan Doktor jest miły, rzeczowy, dobrze zorganizowany i przede wszystkim kompetentny. Słucha uważnie, zleca konieczne badania i zawsze służy fachową poradą. Jako pacjent mam poczucie bezpieczeństwa że jestem pod właściwą opieką.
   Szczerze polecam,
   Jola.

  • Korzystałam z pomocy pana Doktora jako internisty i bardzo go polecam. Jest konkretny, wszystko dokładnie tłumaczy, zleca potrzebne badania, jest sympatyczny i słucha pacjenta.

  • K

   Nie polecam. Na początku doktor dawał dobre wrażenie. Odwiedziłem go w sumie 3 razy w ciągu półtora roku. Podstawowe badania moczu nic wykryły i pomimo moim uprzejmych nacisków, aby pogłębić diagnostykę nefrologiczną, wmawiał mi, że bez białkomoczu i/lub leukocyturii nie ma szans, abym miał zapalenie nerki, a raczej jest to problem z mięśniem lub kręgosłupem (moje objawy nefrologiczne jasno wskazywały, że jest to problem z nerką!). Po blisko dwóch latach w końcu trafiłem do dobrego lekarza, który zalecił m.in. rezonans magnetyczny, który nie pozostawił żadnych złudzeń. Kręgosłup zdrowy, a lewej nerce mam odcinkowe ograniczenie dyfuzji brodawki nerkowej odpowiadające ogniskowi zapalnemu. Wkrótce czekają mnie jeszcze dokładniejsze badania.
   Gdybym Pan Bartłomiej Matłosz od razu podszedł do mojego przypadku profesjonalnie i zechciał potraktować mnie poważnie, zapalenie nie przeistoczyłoby się w postać przewlekłą, z której wyleczyć niestety się nie da... Na pocieszenie powiem tylko, że większość innych, odwiedzonych przeze mnie nefrologów również nie chciało nawet przebadać mnie, widząc prawidłowe, podstawowe badanie moczu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Doktor prowadzi mnie od czasu powrotu ze szpitala po przebytej operacji onkologicznej w wyniku, której zatrzymana została praca nerek. Po prawie miesiącu dializ "ruszyły" one ponownie. Bardzo dobry lekarz, wnikliwy, empatyczny, konkretny. Polecam Pana Doktora, bo ja jestem bardzo zadowolony z jego opieki nefrologicznej.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG