Absolwent Poznańskiej Akademii Medycznej, specjalista chirurgii ogólnej i adept medycyny estetycznej.

Posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonuje zabiegi…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Poznańskiej Akademii Medycznej, specjalista chirurgii ogólnej i adept medycyny estetycznej.

  Posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonuje zabiegi sprawnie, szybko i precyzyjnie. Uczestnicząc w szkoleniach i kursach nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, a ciągłość wykonywanych zabiegów pozwala uzyskiwać efekty zadowalające każdego pacjenta.
  Szlify chirurgiczne uzyskiwał m.in. w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.
  Będąc perfekcjonistą rozwija swoje umiejętności manualne także w dziedzinach pozamedycznych m.in. w rysunku.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Do doktora Kuczyńskiego trafiłam w zeszły poniedziałek na ostry dyżur w szpitalu wojewódzkim z podejrzeniem zapalenia wyrostka. Miałam wszelkie możliwe objawy od podwyższonej temperatury, drętwienia nóg, rąk, silnego bólu brzucha i podbrzusza aż po nudności. Mimo wieczornych godzin i wielu pacjentów czekających na wizytę Pan doktor przeprowadził bardzo dokładne badanie. Nie byłam kolejną osobą z poczekalni tylko pacjentem tu i teraz i dzięki temu iż badanie trochę trwało zostało wykonane bardzo sumienne i skrupulatnie, z ogromną cierpliwością a przy tym niesamowitą łagodnością do pacjenta i trochę skrywanym poczuciem humoru przejawiającym się u lekarza.. Doktor Kuczyński mimo wskazujących na wyrostek objawów wykluczył tę przypadłość dość szybko i skierował mnie na dodatkowe badania ( jak sam powiedział, nie chciał, żebym trafiła pod nóż bez konieczności) i faktycznie przyczyną wszelkich dolegliwości okazał się 3 mm kamień na nerce, a ból promieniował tak silnie. Dzięki dociekliwości i przeczuciu doktora nie trafiłam na sale operacyjną. Mam nadzieję, że jeżeli będę kiedykolwiek zmuszona trafić na ostry dyżur to trafię na dyżur doktora Bartłomieja.