Adres

gen. A Fieldorfa-Nila 14/JU2, Prądnik Biały , Kraków
Diamond Clinic

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

specjalizacje: - CHOROBY WEWNĘTRZNE - IMMUNOLOGIA KLINICZNA email: barbara@diamondclinic.eu usługi: konsultacje internistyczne, konsultacje ...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany

Bylam na 2 wizytach i na pewno jesli bede potrzebowala wroce do Pani doktor. Bardzo rzetelne i empatyczne podejscie, chec pomocy - co wiecej trzeba?


B
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest znakomitym lekarzem z dużym doświadczeniem.Jej diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne.Szalenie kompetentna, profesjonalna, a przy tym miła, wrażliwa i troskliwa. Ma fantastyczne podejście do pacjenta.Kilka lat temu zachorowałam na zespół Churga-Strauss.To Ona jak Anioł Stróż zawsze jest przy mnie i dla mnie. Mogę liczyć na Jej pomoc, wsparcie, dobre słowo.Jestem wdzięczna losowi, że postawił na mej trudnej i pełnej przeszkód drodze tak cudowną istotę.Serdecznie polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Dzisiaj byłem już na drugiej wizycie u Pani dr B.Sokołowskie. Po raz kolejny zostałem przyjęty z wielkim szacunkiem i godnością. Pani doktor była bardzo miła i uczynna. Przy pierwszej wizycie skierowała mnie na badania, a wyniki w dniu dzisiejszym omawialiśmy. Po przeanalizowaniu wyników poinformowała mnie, co trzeba jeszcze wykonać i jaki będzie przebieg dalsze procesu leczenia. Jest to osoba bardzo kompetentna i posiadająca obszerną wiedzę. Jednocześnie jest osobą bardzo empatyczną i potrafi w czuć się rolę pacjenta. Moje leczenie wymagało konsultacji u innego specjalisty, na moją prośbę podała wykaz lekarzy będących kompetentny w danej dziedzinie. Nie przypuszczałem, że mogę być w tak cudowny i profesjonalny sposób obsłużony. Serdecznie polecam. Dziękuje.


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Sokołowska leczy moją babcię która cierpi na wiele przewlekłych chorób min.cukrzyce, choroby naczyniowo-sercowe oraz częste choroby układu oddechowego odkąd pani doktor objęła swoją opieką babcie, stan jej zdrowia jest unormowany i stale kontrolowany.Pani doktor jest bardzo kompetentna stawiająca trafne diagnozy i nie tylko leczy ciało lecz również dusze, potrafi pocieszyć wesprzeć i wytłumaczyć z wielką delikatnością i spokojem lecz konkretnie podejmowane przez nią leczenie.Polecam panią doktor lekarza z Wielkim Sercem stawiająca życie i zdrowie człowieka na pierwszym miejscu.


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Sokołowska jest bardzo dobrym lekarzem, z dużym doświadczeniem w swojej dziedzinie oraz niesamowitym człowiekiem. Dzięki jej pomocy i opiece wracam do zdrowia, a przede wszystkim uwierzyłem, że dzięki odpowiedniemu leczeniu mogę nadal żyć. Pacjent jest pod wspaniałą opieką, traktowany jak człowiek, a nie kolejny przypadek. W 2011 roku bardzo poważnie zachorowałem. Zaczęło się od astmy, potem był ból nóg, paraliż obu stóp, wybroczyny, paraliż twarzy, martwica palca. Mimo wizyt w czterech szpitalach w Łodzi i w Warszawie, przez 3 lata nie postawiono końcowej diagnozy, podejrzewano zespół Churga-Strauss. Leczony byłem sterydami, najpierw Dexawen, później, aż do obecnej chwili Encorton. Powoli wszytko wracało do normy. Wiosną 2014 nastąpił nawrót choroby, tym razem pojawił się bardzo silny ból brzucha i znowu zaatakowało nerwy w kończynie dolnej i górnej. Zaczęła się kolejna wędrówka po lekarzach i poszukiwanie pomocy. I tak trafiliśmy do Pani Doktor Sokołowskiej w Krakowie. Pani Doktor okazała się wspaniałym specjalistą. Wreszcie postawiła diagnozę,niestety zespół Churga-Strauss, ale wytłumaczyła specyfikę tej choroby, objawy i sposób leczenia. Odzyskałem wiarę w siebie. Przez 3 lata mojej wędrówki po gabinetach lekarskich nie spotkałem się z lekarzem, który by z takim oddaniem angażował się w pomoc pacjentowi. Bardzo dziękuję.


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dr Barbara Sokołowska jest lekarzem godnym polecenia.W 2008 r. zdiagnozowano u mnie
zespół Churga-Straussa.Pod opieką Pani Dr jestem od roku czasu i Jej metoda leczenia spowodowała ,że mój stan zdrowia diametralnie się poprawił w stosunku do poprzedniego okresu leczenia /ustąpiły silne bolesne skurcze mięśnii częste nerwobóle / .Pani Dr jest lekarzem dla którego dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu.Jej profesjonalizm sprawia,że pacjent czuje się bezpieczny .

Stanisław Z.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dr godna polecenia!!.Nie spodziewałem się,że kiedykolwiek będę mógł napisać taką opinie o jakimkolwiek lekarzu, Pani Dr B.Sokołowska to lekarz z powołania oddająca się swoim pacjentom.Trafiłem do Pani Dr .chory na astmę ,wyprowadziła mnie na prostą w bardzo szybkim tempie.Zahamowała duszności i ataki kaszlu które,miałem przy każdej infekcji.Konkretna osoba ,dla której dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu .Kontakt rewelacyjny bez względu na godzinę i dzień,zawsze odpisze na esemesa lub oddzwoni .
Polecam wszystkim którzy są poddawani czasem niepotrzebnym badaniom przez innych lekarzy i nadal brakuje konkretnej diagnozy ,umówcie się z Panią Dr na wizytę ,a będziecie spokojni i pewni ,że jesteście w dobrych rękach .
Juahno


K
Użytkownik zweryfikowany

W moim przypadku Pani doktor okazała się wyjątkowo dobrym specjalistą w dziedzinie rzadkiej choroby Churga-Straussa. Pani doktor jest osobą miłą, indywidualnie podchodzącą do pacjenta ponad to jest dobrym specjalistą w dziedzinie chorób immunologicznych. Do leczenia mojej choroby podchodzi z zaangażowaniem, modyfikując sposób leczenia w zależności od potrzeb i poszukując nowych metod. Jest to lekarz zaangażowany w to co robi. Bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Zachorowałam na bardzo rzadką nieuleczalną chorobę zespół Churga-Strauss, która spowodowała duże spustoszenie w moim organizmie zanim trafiłam pod „skrzydła” Pani Doktor. Od kiedy zajęła się moim leczeniem, bardzo szybko stawałam na nogi i odzyskiwałam wiarę w skuteczność leczenia. Pani Dr Barbarze Sokołowskiej zawdzięczam to, że chodzę, normalnie funkcjonuję. Zawdzięczam jej życie. Jest wspaniałym człowiekiem, wybitnym specjalistą, traktująca pacjenta jak człowieka, a nie kolejny przypadek chorobowy. Jest bardzo otwarta i ma wspaniałe podejście do pacjenta. Zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania i zapewnia olbrzymi komfort dla osoby chorej. Pani Doktor dziękuję z całego serca za pomoc, zrozumienie i szalenie kulturalne traktowanie mnie. Maria F.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

specjalizacje: - CHOROBY WEWNĘTRZNE - IMMUNOLOGIA KLINICZNA email: barbara@diamondclinic.eu usługi: konsultacje internistyczne, konsultacje ...

Zobacz pełen opis