Adres

Basztowa 11, Gubin
Gabinet Lekarski

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała kobieta pierwszy raz wyrywałam zęba wybrałam Panią doktor i jestem zadowolona :) sympatyczna z podejściem do pacjenta kobieta :) dwie sekundy i nie było zęba zero bólu jestem zadowolona z jej usługi i polecam ja szczerze :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z opinią, że Pani doktor tylko usuwa najchętniej zęby - mało tego - mi zrobiła to tak boleśnie, że zemdlałem, co nigdy nie miało miejsca nawet przy chirurgicznym leczeniu zęba.


G

Odradzam Państwu leczenie zębów u tego dentysty.Po leczeniu zęby są martwe, tylko zatrute i nie leczone kanałowo, albo wyleczony jest tylko jeden kanał.Ostrzegam też przed pozostawieniem ciała obcego w zębodole.
Zęby leczone przez tego dentystę "wysiewają" do organizmu mnóstwo antygenów a pacjenci cierpią!!!


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz , konkretny polecam wszystkim ja z mężem jesteśmy polakami i bardzo dobrze pani Doktor nas traktuje , także nie rozumiem poprzedniego wpisu . POLECAM TEGO LEKARZA.


G

kilka lat temu miałam u niej leczenie kanałowe dwóch górnych trzonowców. na rentgenie wyglądało to kiepsko (miałam zakrzywione korzenie), ale wszystko skończyło się dobrze i do dziś nie mam żadnych problemów czy powikłań.


A

Straszne miejsce ,gdzie zamiast leczyć zęby tylko się je niszczy. Pani Doktor Zadufana w sobie , brak kompetencji. Omijajcie ten gabinet, jeślibym wiedział co mnie tam spotka nigdy bym tam nie wstąpił , ale niestety czeka mnie teraz długie i kosztowne naprawianie błędów


A

Przy plombowaniu zebow, po kilku miesiacach plomby same zaczely sie kruszyc i wypadac. Kobieta nie potrafi przyznac sie do bledu i wszystko zgania na pacjenta !!! Slabe umiejetnosci, wysokie mniemanie o sobie. NIE POLECAM !!!


P

Zdecydowanie odradzam. Usunęła mi zdrowy korzeń, na którym można było odbudować złamaną dwójkę. Namówiła mnie na porcelanowy mostek, który był ...niedopasowany, wadliwie wykonany.Przy reklamacji była bardzo niemiła... Mostek ostatecznie musiałam zrobić u innego stomatologa.


Z

Od dzieciństwa jestem pacjentem Pani doktor. Dzieki niej nie mam problemów z zębami.
Zabiegi są zawsze bezbolesnea plomby trzymają sie latami.Podczas ostatniej wizyty mogłem
na miejscu w gabinecie zrobić zdjecie rtg.Zawsze miała najlepszy sprzet.Jest dobrym lekarzem - polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pomijając samoocenę, ceny są szokujące, a przedpłaty przy umawianiu pozostawiam bez komentarza...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie