Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie w trakcie specjalizacji z psychiatrii w Klinice Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi.

Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując u boku doświadczonych specjalistów w oddziałach psychiatrycznych dla dorosłych, w tym psychogeriatrycznych, oddziałach dziennych, a także w oddziale młodzieżowym.

Moje główne zainteresowania kliniczne obejmują tematykę zaburzeń psychotycznych, depresyjnych, lękowych, zaburzeń snu, zaburzeń związanych ze stresem oraz zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i kompetencje.

W pracy szczególnie ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i otwartości. Dużą wagę przykładam również do współpracy z psychologami – leczenie traktuję holistycznie i nie ograniczam się wyłącznie do farmakoterapii.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Psychiatria

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychiatryczna dorosłych (wizyta kontrolna)

    250 zł

  • Konsultacja psychiatryczna dorosłych (pierwsza wizyta)

    300 zł

Adresy (2)

Telefon

42 293...
Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii

Konsultacja online

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Telefon

42 293...

11 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Pani Barbara bardzo rzetelnie podeszła do mojej pierwszej wizyty, czułem się wysłuchany, zaopiekowany i nie czułem presji czy też oceny w moim kierunku. Szczegółowo wyjaśniła mi dalszy przebieg leczenia, polecam.

     • Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna dorosłych (pierwsza wizyta)  • 

  • P

    Bardzo dobre podejście do pacjenta.
    Dobrze dobrane leki.
    Polecam z czystym sumieniem Panią Doktor.

     • Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna dorosłych (pierwsza wizyta)  • 

  • J

    Umówiłam babcię na wizytę u pani doktor - uwaga: centrum życzy sobie przedpłatę (cały koszt wizyty)!!! Babcia miała wypadek, nie mogłyśmy dojechać, a pani z recepcji okazała ogromny brak empatii - stwierdziła, że nie jest to odpowiedni powód do odwołania wizyty nawet z częściowym zwrotem kosztów. Sama pani doktor może być bardzo dobra, ale radziłabym zmienić miejsce pracy.

     • Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna dorosłych (pierwsza wizyta)  • 

    Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii

    Szanowna Pani,

    Bardzo nam przykro z powodu zdarzeń losowych, które uniemożliwiły Pani dotarcie na wizytę. W pełni rozumiemy Pani frustrację związaną z poniesionymi kosztami.
    Chcielibyśmy jednak odnieść się do zasad obowiązujących w naszej poradni. Jak został Pani poinformowany podczas rezerwacji terminu (zarówno telefonicznie, jak i w formie pisemnej), bezpłatne odwołanie opłaconej wizyty było możliwe najpóźniej dzień wcześniej do godziny 15:00. Uiszczenie przedpłaty jest równoznaczne z rezerwacją terminu i akceptacją tego regulaminu.
    Nasi specjaliści rezerwują dla każdego pacjenta pełną godzinę. Odwołanie wizyty w tym samym dniu (w tym wypadku godzinę przed wizytą) oznacza, że nie jesteśmy w stanie zaproponować tego czasu innemu pacjentowi potrzebującemu wsparcia. Specjalista pozostaje w gabinecie do Pani dyspozycji w gotowości do pracy, dlatego zasada braku zwrotu przedpłaty przy późnym odwołaniu służy ochronie jego czasu i wynagrodzenia.
    Z tego względu, choć rozumiemy, że zdarzenia losowe bywają niezależne od nas, nie możemy przenieść kosztów Pani nieobecności na specjalistę oraz placówkę. W związku z tym nie mamy możliwości zwrotu przedpłaty.
    Liczymy na Pani zrozumienie w tej kwestii. Mamy nadzieję, że w przyszłości zdecyduje się Pani ponownie skorzystać z naszych usług i przekonać się o wysokim standardzie pracy naszych specjalistów.

    Z poważaniem,
    Med-Art


  • K

    Z całego serca polecam Bardzo przesympatyczna Pani, świetne podejście do człowieka zrozumiałe wyjaśnienia, mega zaangażowanie. Byłam na pierwszej wizycie ale czułam się jakbym już tam była. Po rozmowie wyszłam pełna energii godzina w gabinecie minęła bardzo szybko i zero stresu podczas rozmowy. Polecam bardzo

     • Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna dorosłych (pierwsza wizyta)  • 

  • P

    Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Jasno sprecyzowana droga dalszego postępowania i zalecenia dotyczące działań towarzyszących. Zdecydowanie polecam.

     • Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna dorosłych (pierwsza wizyta)  • 

  • E

    To była pierwsza wizyta, jestem mile zaskoczona. Bardzo dużo rozmawiałyśmy, a chyba o to chodzi. Wdrożone leczenie, wszystko mam wytłumaczone. Wyjątkowa empatia. Następna wizyta za miesiąc

     • Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna dorosłych (pierwsza wizyta)  • 

  • B

    Jestem jak najbardziej zadowolony z wizyty. Zostałem wysłuchany i widziałem zaangażowanie do tematu.

     • Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna dorosłych (pierwsza wizyta)  • 

  • M

    Pierwsza wizyta, więc stres z mojej strony - niepotrzebnie, bo rozmowa była spokojna i rzeczowa. Zostałam wysłuchana. Otrzymałam pomoc i wyjaśnienia. Zastosuję zalecenia p.doktor. dziękuję

     • Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna dorosłych (pierwsza wizyta)  • 

  • A

    Bardzo miła i konkretna osoba, wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze.

     • Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna dorosłych (pierwsza wizyta)  • 

  • P

    Pani Doktor super człowiek! Czułam się bardzo zaopiekowana na oddziale, postawiła mnie na nogi, dzięki czemu wróciłam do zycia. Dziękuję!

     • W innym miejscu Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania