Barbara Bieniecka

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: deprsja

  Bardzo dobry lekarz z duza empatia.Bardzo mi pomogla.Dba o pacjenta i nie jest materialistka.Franciszek M.

 • Szukasz psychiatry? Pacjenci polecają:

  Alicja Włodarczyk
  Alicja Włodarczyk
  Psychiatra
  Tadeusza Kościuszki 92/35, Olsztyn
  Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu. Wizyta przebiegła w spokojnej i życzliwej atmosferze. Czułem, że jestem w… więcej

  Wojciech Szerszenowicz
  Wojciech Szerszenowicz
  Psychiatra
  ul. Kościuszki 92/35, Olsztyn
  Pan Doktor niezwykle miły, ciepły człowiek. Posiada bardzo dużą wiedzę, wszystko wyjaśni.Na pierwszej wizycie dobrze… więcej

  Aleksandra Ławrynowicz
  Aleksandra Ławrynowicz
  Psychiatra
  Olsztyn,ul.Mickiewicza 4 gab.114 A, Olsztyn
  Lekarz z prawdziwego zdarzenia, ma czas na wysłuchanie pacjenta, w rozmowie dogłębnie analizuje przyczynę choroby,… więcej

  Mirosław Sokołowski
  Mirosław Sokołowski
  Psychiatra, Terapeuta
  Ruda-Dwór, Radomno
  Opinię wystawiam na tę chwilę, po pierwszej (godzinnej) wizycie. Czas pokaże, w jakim kierunku wszystko się rozwinie.… więcej

  Sławomir Pusz
  Sławomir Pusz
  Psychiatra
  Narutowicza 19/8, Mława
  Po pierwszej wizycie stwierdzam., że Pan doktor jest osobą kompetentną i doświadczoną a jednocześnie dobrze się… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: deprsja

   Bardzo dobry lekarz z duza empatia.Bardzo mi pomogla.Dba o pacjenta i nie jest materialistka.Franciszek M.

  • A

   Leczyłam się u tej pani doktor dwa razy, ponieważ miałam nawroty depresji. Uważałam ją za przeciętną, m.in. dlatego, że zaczęła wyprowadzać mnie z leków, kiedy zaczynała się jesień, czego chyba żaden rozsądny człowiek by nie zrobił, bo to jesienią i zimą samopoczucie jest naturalnie obniżone. Poleciła mi nie brać już nic, gdy tylko skończę ostatnie opakowanie Axyven 75 mg, zamiast przepisać jeszcze 37,5 mg i zapewnić tym samym łagodne odejście od leków. Mój organizm oszalał! Myślałam, że umrę, czułam się fatalnie, zawroty głowy, osłabienie, samopoczucie jak przy wysokiej gorączce, przy czym temperaturę miałam normalną. Nie odbierała telefonów, po moim sms-ie z opisem sytuacji kazała mi przyjść następnego dnia po receptę między pacjentami. Gdy to zrobiłam, nie pamiętała już, o co chodziło i głupio zapytała "przyszła pani po poradę czy po co?". Była obcesowa. Jeśli nastąpi kolejny nawrót choroby, na pewno już do niej nie pójdę.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Serdecznie polecam Panią Doktor,naprawde potrafi rozmawiać z pacjentem,potrafi profesjonalnie leczyć cierpiącego człowieka nie tylko lekami ale także słowami,bardzo się ciesze że akurat trafiłem do Dr Bienieckiej-Pozdrawiam:)

  • A

   Poszłam do Pani doktor z polecenia i nie żałuję. Nie przepisuje leków od tak, pyta, diagnozuje. Na pierwszej wizycie stwierdziła u mnie sporą depresję i dobrze dobrała leki po których po kilku miesiącach depresja minęła i jak do tej pory nie wróciła a minęły juz dwa lata.

  • A

   Kiedyś pomogła wyleczyć mojego Tatę. Ale później jak zaczęło mu się pogarszać i poszłam do niej poinformować o pogarszającym się stanie Ojca to dosłownie mnie zbyła mówiąc, że ona nie będzie o tym rozmawiać i ja działam przeciwko Ojcu bo ja mam w tym prywatny interes. Mało tego Ojciec cały czas odbywał u Pani Bienieckiej wizyty, a ich finałem było w końcu wywiezienie go karetką do szpitala. Lekarze wprowadzili mu nowe leki poprawiło mu się, wrócił do domu, jednak dalej chodził na wizyty do Pani Barbary. Zaczął jej się żalić, że po tych nowych lekach gorzej śpi i tamte stare były lepsze. A Pani Doktor ot tak mu zmieniła. Samopoczucie tak mu się pogorszyło, że sam poprosił, żeby go odstawić do szpitala. Po czterotygodniowej kuracji i zmianie leków wrócił do domu i wszystko przez dwa lata było dobrze aż do teraz. Pani Barbara Bieniecka zaczęła stopniowe odstawianie leków, bo stwierdziła, że już choroba jest w trakcie remisji. A stan Taty już teraz wrócił do tego z przed lat. I co ja mam teraz zrobić ? Jak Pani doktor z nikim z rodziny poza Ojcem nie chce rozmawiać. Tata choruje na chorobę dwubiegunową.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • W

   Bardzo kompetentny lekarz, a przy okazji miła i ciepła osoba. Ma bardzo dobre, ludzkie podejście do pacjenta. Życzyłabym sobie, żeby wszyscy lekarze jakich spotkam, byli tak wspaniałymi osobami i dobrymi fachowcami.Leczę się u Pani dr około 2 lat (mam dystonię)- jest duża poprawa. Nie chciało mi się żyć, a teraz z m-ca na m-c jest coraz lepiej. Minęła depresja, być może przyczyna mojej choroby. Nareszcie wiem co to znaczy zdrowie. Bardzo polecam, moim znajomym też bardzo pomogła.

  • G

   Pani doktor Bieniecka... Cóż, długo by opowiadać. Po prostu człowiek dusza. Znam kilku jej pacjentów i wiem, że nie jest to tylko moje zdanie. Niejeden psycholog spuściłby Cię "na drzewo" z Twoimi problemami, a co dopiero psychiatra. Pani Bieniecka nie jest uodporniona na pacjenta. Interesuje się każdym aspektem Twojego życia, szczerze cieszy się z Twoich drobnych sukcesów i współczuje, gdy doznajesz porażki. Spokój i bardzo wyraźnie odczuwalne ciepło bijące od tej osoby powodują, że nie wyobrażam sobie, iżbym co jakiś czas, nawet uporawszy się wreszcie ze swoją chorobą, nie wstąpił do Niej na krótką wizytę i nie porozmawiał o czymkolwiek. TEN LEKARZ POMAGA! Nie mnie oceniać fachowość Pani doktor. Należałoby mieć profesurę z psychiatrii, by to robić. Mogę jednak przedstawić jeden przykład. Po dłuższym czasie farmakoterapii zgodziłem się na oddział. Zastosowano identyczne leki, jakie zapisywała Pani Bieniecka. Wniosek - tak należało leczyć. Ale prochy, to tylko część drogi do zdrowia. Przyjazne nastawienie, serdeczny uśmiech lekarza pomaga w równym stopniu (przynajmniej w niektórych problemach). Z początku nie zauważałem tego wszystkiego, o czym tu piszę. Teraz, gdy już jestem w stanie "odbierać" drugiego człowieka, piszę ten komentarz. Z całego serca polecam wizytę w gabinecie Pani doktor Bienieckiej. Jeśli prócz leków potrzebujesz rozmowy z przyjacielem, nie zastanawiaj się dłużej nad wyborem lekarza. TO NAJLEPSZY ADRES, JAKI ZNASZ!

  • P

   Bardzo kompetentny lekarz, a przy okazji miła i ciepła osoba. Ma bardzo dobre, ludzkie podejście do pacjenta. Życzyłabym sobie, żeby wszyscy lekarze jakich spotkam, byli tak wspaniałymi osobami i dobrymi fachowcami.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG