Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
61 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Na moim przykładzie nie polecam młodym dziewczynom, które mają problemy ginekologiczne (np. torbiele), mogące im kiedyś utrudnić zajście w ciążę. Pan doktor nie mówiąc jaki jest dokładnie rodzaj torbieli stwierdził, że decydując się na leczenie opreacyjne trzeba liczyć się z usunięciem jajnika. Nie chce operować laparoskopowo tylko klasycznie, a na pytanie czy mogą być potem problemy kiedy bedę chciała mieć dziecko odpowiada-cytuję: "Okaże się jak pani kiedyś będzie chciała". Zero empatii. Jedyne co polecam to zrobić to co ja po tej wizycie - zmienić lekarza.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ "OSTEODEX" Centrum Wielospecjalistyczne Poradnia Osteoporozy i Chorób Kostno-Stawowych badania diagnostyczne

Byłam pacjentką doktora ok.roku. W Novum zdecydowanie przyjemniej niż w osteodoxie. Noe przeszkadzałoby mi,że mnie nie pamięta, bo tu nadrabia osobowością. Nie rozumiem systemu robienia notatek w karcie- nie pamiętał swoich propozycji co do leczenia z poprzedniej wizyty..


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam! leczyłam się u doktora Wieczorka dwa latana bezpłodność i powiem szczerze, że początkowo jego sposób bycia (Żarty, wyluzowanie) odpowiadały mi ale z czasem gdy np. za każdym razem nie pamiętał mnie, na co się leczę, proponował mi w kółko te same badania, które już miała zaczęło mnie to irytować. Ostatecznie gdy miałam robione HSG w Gorlicach zostawiono we mnie podczas zabiegu opatrunek tzn. gazę. Która po dwóch tygodniach wyleciała ze mnie,dosłownie dostałam stanu zapalnego na szczęście nie ropnego i trafiłam do szpitala w Nowym Sączu. gdy poszłam do niego na prywatna wizytę i pokazałam mu pognitą gazę, która gniła we mnie 2 tygodnie usłyszałam komentarz "zdarza się" zero przepraszam, skruchy. Dlatego nie jest już moim lekarzem.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


I
Użytkownik zweryfikowany

Witam do dr Wieczorka trafilam w 2009 roku w pierwszej ciązy bylam zadowolona choć zupelnie nie kojarzyl co zalecal i mowil 2-3 tyg wczesniej na wizycie przyjmowal wtedy tez prywatnie w chełmcu w osrodku, natomiast w 2012 znow trafilam do dr (w novum) w drugiej ciązy pomine fakt opoznienia wizyty o conajmniej godzine, najwazniejsze byly badania usg za 250zl to byla rzecz podstawowa nie raczyl mi powiedziec za powinnam zwiekszyc dawke magnezu, choć szyjka sie skracala, w 7 mc bralam fenoterol ktory trzeba odstawic 4tyg przed porodem tez mi tego nie powiedzial dowiedzialam sie od kolezanki 3 tyg przed terminm a doktor zrobil oczy za tydzien " to pani nie wiedziala??" wiele nie domowien.... ilość, ilość i kasa to niestety w tej chwili niegdys dobry doktor...

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


B
Użytkownik zweryfikowany

Dr Wieczorka chwaliło wiele moich koleżanek, opinie na portalu Znany lekarz też ma dobre, więc ja również zapisałam się do niego na wizytę. Bardzo się jednak rozczarowałam! Od kilku miesięcy usiłowałam bezskutecznie zajść w ciążę a dodatkowo miałam problem z miesiączkami, myślałam, że pan doktor mi pomoże. Na początku rzeczywiście dobrze zabrał się do rzeczy, zaczynając od monitoringu cyklu i zlecenia niezbędnych badań. Kiedy jednak okazało się, że cykl przebiega prawidłowo, zupełnie stracił pomysł na moje leczenie. Mimo, że na pierwszej wizycie wykonał szczegółowe USG przezpochwowe nie zauważył jednej "drobnej" rzeczy - pęcherzyka wypełnionego płynem w macicy i prawie zarośniętego ujścia szyjki. Jak się później okazało była to zatrzymująca się krew miesiączkowa wraz ze skrzepami. Dobrze, że zauważyła to lekarka, do której poszłam na jedną z wizyt w trakcie monitoringu (on akurat w tym dniu nie przyjmował pacjentek, skierował mnie do niej żeby monitoring nie przepadł). Potem nie chciał uwierzyć w to co zauważyła lekarka, jakby głupio mu było się przyznać do pomyłki. Zignorował to zupełnie każąc kontynuować starania. I tak to trwało tygodniami, moje dolegliwości się powiększały a w ciążę nie zachodziłam. W tym czasie odwiedziłam też innego lekarza, który także mi nie pomógł. W końcu doszło do stanu prawie zupełnego zatrzymania odpływu krwi, jednak pan doktor Wieczorek nadal to lekceważył. Nawet kiedy w czasie kolejnego USG okazało się, że w tydzień po zakończeniu miesiączki miałam macicę pełną krwi doktor stwierdził, że... to nic, poczekamy do kolejnej miesiączki i od 1 dnia NASTĘPNEGO cyklu będę brać tabletki na stymulację owulacji (po co, skoro monitoring wykazał, że owulacja następuje prawidłowo?!?)! Czułam się fatalnie, dokuczał mi ból brzucha, nie było na co czekać - poszłam do innej lekarki, która w trybie natychmiastowym wykonała mi histeroskopię. Dzięki temu moje cykle wróciły do normy a w 3 miesiące po zabiegu zaszłam w ciążę. Doktora Wieczorka nie polecam a na pewno radzę uważać i nie wierzyć mu ślepo - warto czasem zaufać własnej intuicji!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany

Ja zdecydowanie wolałam dr. Wieczorka tego co był kiedyś. Nie wiem co przytrafiło mu się w życiu, że swój zawód wykonuje teraz na siłę. Może myślał, że całe życie jedzie się na opinii sprzed lat. Moim skromnym zdaniem lekceważy pacjentki, byle szybko, byle rachunek wystukać i następna. O cytologię się nie mogłam przez 2 lata doprosić mimo, że płacę za badanie, bo Pan doktor nie ma czasu lub nie widzi potrzeby. Pacjent płaci - pacjent wymaga.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


E
Użytkownik zweryfikowany

Witam! Przez 2 lata byłam pacjentką dr Wieczorka (wizyty prywatne). Jego dobre opinie są przereklamowane, może był solidny jakiś czas temu ale na pewno nie obecnie. Dr wykonywał mi laparoskopie i jeśli o to chodzi nie mam nic do zarzucenia, pomógł załatwić formalności, bezproblemowy kontakt telefoniczny i opieka w szpitalu. Jednak po jakimś czasie zauważyłam że na wizytach zaczął zbywać pacjentki. Dosyć długo nie mogłam zajść w ciąże, a gdy się udało i zaczęły się komplikacje zupełnie je zlekceważył. Przy krwawieniu kazał chodzić do pracy, przez telefon stwierdził że nie ma potrzeby wizyty, że to często się zdarza. I przekonał mnie że nie należy zbyt się przejmować. Pojechałam jednak na własną rękę do szpitala do Gorlic, a tam jak to w polskiej służbie zdrowia nie zastałam ginekologa na dyżurze!!! Odesłano mnie z kwitkiem! Za dwa dni po kolejnym telefonie - dr Wieczorek jednak postanowił wysłać mnie ponownie do szpitala. Okazało się że było co najmniej 3 tygodnie za późno!!! Przez jego lekceważącą postawę straciłam dziecko! Nie polecam dr, którego jakość opieki jest co najmniej wątpliwa!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


P
Użytkownik zweryfikowany

WITAM,JESTEM STAŁĄ PACJENTKĄ PANA DR WIECZORKA I OWSZEM PRZYZNAM ŻE JEST MIŁY I BARDZO SYMPATYCZNY , LECZ NIE ZA DUŻO TŁUMACZY ( JAK NIE PYTASZ TO SIE NIE DOWIESZ ) JEDNAK JEGO POCZUCIE HUMORU NIE DO KOŃCA MI ODPOWIADA LUBIĘ ŻARTY ALE NIE JEŚLI CHODZI O MOJE ZDROWIE ,MOJA CHOROBA DAJE MI POPALIC I KAŻDA WIZYTA JEST DLA MNIE OGROMNYM STRESEM I LUZACKIE PODEJŚCIE PANA DOKTORA CZASAMI BARDZO MNIE DRAŻNI , WRĘCZ CZUJĘ SIE LEKCEWAŻONA , MOŻE INACZEJ JEST JAK WSZYSTKO PRZEBIEGA BEZPROBLEMOWO TO WTEDY JEST INNE NASTAWIENIE BO ŻEBY ŻARTOWAĆ TO TRZEBA MIEĆ Z CZEGO ,MIMO WSZYSTKO TO ZNOSZĘ , BO WIEŻĘ ŻE JEST DOBRYM LEKARZEM A TO JEST NAJWAŻNIEJSZE:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Powiem krótko, skoro chodziłam do tego lekarza to pasowałoby się podzielić swoimi doświadczeniami z innymi. Szczerze powiedziawszy nie mam zastrzeżeń co do Doktora Wieczorka, ale może to wynika z mojego charakteru i podejścia do sprawy, no i faktu że nic poważnego tak naprawdę mi się nie działo. Lubię takich luzackich lekarzy i tyle. Oczywiście miło byłoby żeby lekarz do którego chodzi się 9 m-cy chociaż kojarzył Cię, ale nie każdy ma pamięć do osób i na tyle pacjentek jest to nie lada wyzwaniem. Lepiej chyba być nie kojarzoną, niż myloną z inną osobą, no takie właśnie mam podejście. Z drugiej strony skoro tyle osób chodzi do tego lekarza, przyznacie że pacjentek ma ogrom, to chyba chodzą bo chcą, a nie z przymusu. Obydwie ciąże prowadził Pan Doktor z tym że pierwszą chodziłam do Osteodexu (system rejestracji pacjentek jest rzeczywiście nieźle wykolejony, 3 pacjentki umówione na tą samą godzinę), natomiast drugą ciążę chodziłam już do Novum na Sienkiewicza i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Tak jak wspomniałam na początku, nie mogę przyznać lekarzowi oceny bardzo dobrej ponieważ moje przypadki nie były skomplikowane, miękka szyjka, pessar w obu przypadkach, fenoterol i niedokrwistość. Nie wiem jak przebiegałoby leczenie przy bardziej złożonych problemach, ale jestem zadowolona bo taki styl wizyt całkowicie mi odpowiadał i dlatego daję ocenę dobrą. Niestety trzeba się nastawić że za każdą usługę słono się płaci i dużo się dopytywać, lekarz rzeczywiście popada w rutynę i wielu rzeczy nie tłumaczy gdyż są dla niego oczywiste, a jeżeli pacjentka o nic nie pyta to pewnie uznaje że nic nie trzeba wyjaśniać. Ja się o wszystko wypytywałam i zawsze udzielił mi satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Pytałam dotąd aż zrozumiałam więc nie zbył mnie jakimiś medycznymi gadkami. Osobiście lubię jego poczucie humoru, wiadomo że wizyty są krępujące i taki ma sposób na rozładowanie napięcia, każdy jakoś sobie radzi. Gdy będę 3 raz w ciąży też będę chodziła do doktora. Pozdrowienia dla niego i powodzenia w dalszej karierze zawodowej.


M
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity lekarz,pomocny zawsze pod telefonem.mimo iż wiele razy było opóźnienie w przychodni zawsze miał czas by rozpędzić wszelkie wątpliwości.zrozumcie kobiety każda z nas przychodzi i ma wiele wątpliwości pytań wiec opóźnienia są normalne to świadczy tylko o tym jakim dobrym lekarzem jest P.doktor.poniewaz dwie ciąże prowadziłam poza krajem mimo wszystko kontrolnie latalam do pana doktora.bardzo dziekuje za pomoc i dobrze słowo.pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional