Artur Polak

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Przez 5 lat w raz z mężem staraliśmy się o dziecko, dopiero dr Polak prawidłowo zdiagnozował i wprowadził odpowiednie leczenie. Z powodu dużego ryzyka usunięcia jajników, prowadził wszystkie procedury na cito, żebym nie musiała miesiącami czekać, na pierwszej wizycie był bardzo miły i rzeczowy, na USG wszystko tłumaczył i pokazywał, z powodu długiego leczenia wydaliśmy z powodu niepłodności dużo pieniędzy, powiedziałam doktorowi o swoich obawach finansowych, zaproponował nam program na który było nas stać, za niektóre wizyty w ogóle nie brał pieniędzy. Oprócz tego, że jest świetnym lekarzem okazał się również dobrym i wyrozumiałym człowiekiem w tych trudnych dla nas chwilach. A co najważniejsze udało się próba in vitro za pierwszym razem udana, bliźniaki chłopczyk i dziewczynka. Polecam każdemu kto zmaga się z problemem niepłodności.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  62 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Przez 5 lat w raz z mężem staraliśmy się o dziecko, dopiero dr Polak prawidłowo zdiagnozował i wprowadził odpowiednie leczenie. Z powodu dużego ryzyka usunięcia jajników, prowadził wszystkie procedury na cito, żebym nie musiała miesiącami czekać, na pierwszej wizycie był bardzo miły i rzeczowy, na USG wszystko tłumaczył i pokazywał, z powodu długiego leczenia wydaliśmy z powodu niepłodności dużo pieniędzy, powiedziałam doktorowi o swoich obawach finansowych, zaproponował nam program na który było nas stać, za niektóre wizyty w ogóle nie brał pieniędzy. Oprócz tego, że jest świetnym lekarzem okazał się również dobrym i wyrozumiałym człowiekiem w tych trudnych dla nas chwilach. A co najważniejsze udało się próba in vitro za pierwszym razem udana, bliźniaki chłopczyk i dziewczynka. Polecam każdemu kto zmaga się z problemem niepłodności.

  • D

   Chciałam polecić tego lekarza. Na początku pierwszy kontakt nie był dla mnie zbyt zachęcający - oczekiwałabym więcej serdeczności, ale ostatecznie nie po to do niego przyszłam. Efekt leczenia został osiągnięty - inseminacja i ciąża :) Znajoma lecząc się u tego lekarza zaszła w ciąże za pomocą in vitro. Polecam

  • M

   jestem po pierwszej wizycie i na tę chwilę zaznaczam "dobry". zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. jedna rada: jeśli ktoś szuka skrajnej empatii niech szuka innego lekarza. dr Polak jest bezpośredni i nie owija w bawełnę. nam właśnie o to chodziło. na tę chwilę zdecydowaliśmy się na in vitro właśnie w klinice Polmedis. kolejną opinię dodam po kolejnych wizytach.

  • G

   Dziękuję za fachową pomoc, po 8 latach leczenia się u innych lekarzy z diagnozą niepłodność niewiadomej przyczyny dr Polak po serii badań i leków zalecił inseminacje, juz druga próba dała nam ślicznego synka teraz ma juz 4 lata, drugi synek urodził się dwa lata później juz bez pomocy specjalisty :).
   Moje odczucia: bezposredni lekarz, który chciał mi pomóc, a nie wyciagnąć kase. Dziekuję i polecam !!!

  • K

   Jeśli ktoś oczekuje ciepłej kawki podstawianej pod nos i przyklejonego uśmiechu...to faktycznie zły adres. Jestem po 3 straconych ciążach...stosu literatury przeczytanej na ten temat a o ilości lekarzy przez których ręce się przewinęłam, nie wspomnę...bo chyba łatwiej było by mi wymienić nazwiska lekarzy do których nie trafiłam, niż wymieniać litanię tych również bardzo znanych, wrocławskich "wybitnych" jednostek.
   Dr Polak nie jest populistą, jest konkretnym i szczerym lekarzem,a jak wiadomo są osoby które wolą słyszeć słodkie kłamstwa i niedopowiedzenia, niż zmierzyć się z rzeczywistością. Dr znam od niemal 6 lat, przy obecnych wizytach,żartujemy sobie, mówimy o prywatnych sprawach, ale to wymagało czasu, ale przede wszystkim początków.Moja pierwsza wizyta nie była obiecująca, teraz z perspektywy czasu, wiem że kobieta zraniona swoją sytuacją podświadomie oczekuje "pogłaskania po głowie" i gdy słyszy tylko konkrety z ust Doktora albo suche fakty...jest na niego zła...i wystawia mu złą opinię. Ja wsłuchałam się w jego słowa, były konkretne, on chciał po prostu działać a nie wspomagać mnie w użalaniu się nad sobą. Dzięki jego metodyce w działaniu...zaszłam w ciążę, trudną, wysokiego ryzyka,ale Dr Polak czuwał, od razu zaaplikował mi heparynę drobnocząsteczkową czyli popularną clexanę, ale nie czekając na wyniki krzepliwości krwi. Wyszedł z założenia,że skoro straciłam 3 ciąże na bardzo wczesnym etapie, to musi to być albo niezgodność białkowa partnerów albo zlepianie się czerwonych krwinek, tworzą się mikro-zatory we krwi i uniemożliwiają prawidłowego rozwoju ciąży. Cóż mogę dodać jeszcze, skoro zmieniamy lekarzy jak rękawiczki oni też podczas pierwszej wizyty mogą wydać nam się słusznie nie ufni. To naturalne, ja wiem że lojalność i współpraca z dr Polakiem przynosi oczekiwane efekty. Dzięki niemy zaszłam w 4 ciążę, i teraz mam wspaniałego, prze kochanego 4,5 letniego synka, zresztą jego zdjęcie wisi w gablocie w Polmedisie. Polak przedstawia wszystkie fakty, takie jakimi są, bez kolorowania, bez obiecywania niemożliwego, bez ściemniania. Rozmawia, wyjaśnia sposoby i możliwości działania. Jest wspaniałym lekarzem, z powołania, interesuje go to co robi, nie dba o dobre opinie na swój temat "za wszelką cenę". Jest wiarygodny, szczery i godny zaufania, nie znam drugiego takiego lekarza ginekologa, a poznałam ich bardzo wielu...

  • J

   Witam,
   Piszę w podziękowaniu za pomoc otrzymaną od dr. Polaka, w efekcie której mamy upragnione szczęście - prawie dwuletnią córeczkę. Będąc po 35 roku, po 4 latach oczekiwań i dwóch latach bardzo intensywnych badań, zabiegów, zmian 5 lekarzy (często tych z listy tych najlepszych we Wrocławiu) i metod leczenia, 6 inseminacjach, trafiłam do Polmedu kierując się przestudiowanymi forami internetowymi. In vitro za pierwszym podejściem. Żałuję tylko, że straciłam tyle czasu. Gorąco polecam wszystkim nie zdecydowanym, ciężko znaleźć kogoś z większym doświadczeniem. Pozdrawiam.

  • A

   Dzięki doktorowi i jego personelowi mam synka!
   Długo starałam się naturalnie i nic, żadne wakacje itp. Mam endometrioze która sama w sobie raczej wyklucza ciążę. Miałm oczywiście próbę inseminacji ale nic z tego nie wyszło. Podjeliśmy z doktorem decyzje o operacji jajnika a dokładnie usunięcia torbieli policystycznej, po tym zabiegu miałm dwie drogi (po Pan doktor przedstawia sposoby leczenia i pacjent ma wybrać na co się decyduje - w sumie słusznie) mogłam jeszcze raz spróbować inseminacji lub in vitro. Podjęłam decyzje z tzw "grubej rury" - in-vitro. Pierwsze próba zakończyła się fiaskiem (oczywiście byłam zdruzgotana) ale przy pierwszeym pobieraniu jajeczek uzbierało się 12 w tym zapłodniło 10, więc miałam w zapasie :). Odetchnęłam głęboko i zabrałam sie za pracę nad sobą, pomyślałam że ma wspaniałego męża, pomyślałam że być może bez dziecka sobie poradzę starałam się znaleść pozytywy i druga próba UDANA. na pewno ogromny wpływ ma psychika . wyniki też w tabelach świadczą o tym żę metoda nie jest skuteczna w 100 procentach. Porusza mnie pozytywnie fakt że na blogu kliniki nie znikają złe opinie, nikt nie czyści twego i jest to godne szacunku. Słyszałm opinie że ham - dla mnie lekarz ma być skuteczny!!!
   Polecam miejse, lekarza i personel, szczególnie przekochaną P. Kasię

  • T

   Miałam u niego inseminacje, była to niedziela, więc nie wiem czy sie spieszył, ale zrobił zabieg w 10 sekund bez pielęgniarki, bez USG i na siłe, prowadził mnie inny lekaż i dopiero PO ZABIEGU Pan Polak sprawdził, że miałam tylko jeden pencherzyk, była to moja 5 inseminacja i zależało mi, aby ja zrobić, przy większej ilości pęcherzyków, więc gdyby zrobił mi USG wcześniej, nawet bym do niej nie podeszła, ale nie miałam wyboru, lekarz szybko wystawił mi rachunek i do widzenia. NIE POLECAM!!! O wiele gorszy standard zabiegu - właściwie żaden, niż w Invimedzie. Klinike oceniamy po skuteczności, ale to błąd, standard i podejście do pacjenta też sie liczy, jeżeli problem leży po naszej stronie.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Bardzo dobry lekarz, pomógł mi zajść w ciążę. Leczyłam się w 1998/1999r. Jako jedyny zdiagnozował tzw leniwe jajniki i poprzez kurację hormonalną doprowadził poprzez inseminacje do zapłodnienia. zawsze był zainteresowany i przeprowadzał wszelkie potrzebne badania. Teraz mam ślicznego chłopczyka który jest moja radością. Polecam.

  • G

   Do doktora Polaka trafiłam po wizytach u kilku znanych lekarzy zajmujących się bezpłodnością we Wrocławiu i faktycznie po pierwszej wizycie miałam mieszane uczucia, po kilku wizytach stwierdziłam, że uwielbiam tego lekarza, jego bezpośredniość, specyficzne poczucie humoru i ogromną wiedzę. Do Polmedu trafiłam z całym kompletem badań zlecanych przez poprzednich lekarzy, więc doktor nie zlecał już nowych, zaproponował nam inseminację i po dwóch nieudanych próbach stwierdził, że radzi medotę in vitro. Jak zapewne większość z Was chciałam mieć dziecko poczęte naturalną metodą, mimo, iż starania trwały 7 lat, więc odwiedziłam kolejnego lekarza. Po roku zdecydowaliśmy się z mężem na in vitro u doktora Polaka.........a teraz piszę do Was, a w łóżeczku obok śpi moja śliczna córeczka. Z całego serca dziękuję Panie Doktorze.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".