Arkadiusz Podkowiński

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W 2012 roku miałam operację kręgosłupa szyjnego na dwóch poziomach .Jestem bardzo zadowolona .Pan doktor Podkowiński to miły i kompetentny człowiek ,któremu można zaufać . Rzeczowo odpowiada na zadawane pytania ,na oddziale również interesuje się pacjentem oraz odbiera telefony od swoich pacjentów .Co jest ważne w razie wątpliwości , zwłaszcza po operacjach .Polecam !!!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja neurochirurgiczna dzieci

   Nie polecam dr Podkowinskiego z calego serca zwlaszcza rodzicom malych dzieci. Pan dr przez rok odsylal nas z kwitkiem proponujac kolejne rezonanse ktore nie wnosily nic nowego w kwestii leczenia naszego dziecka. Nie potrafil mi powiedziec czym sa ujawnione podczas rezonansu zmiany na mozgu naszej coreczki jednoczesnie nie poroponujac dalszej diagnostyki a tym bardziej nie wyrazajac zgody na leczenie dziecka w kierunku w ktorym bylismy prowadzeni. Po roku udalismy sie do neurochirurga w Warszawie ktory dokladnie powiedzial nam czym sa te zmiany, w 100% wykluczyl nowotwor (czego dr Podkowinski nie byl pewnien i powiedzial nam ze nikt nam tego nie powie) i jednoczesnie dal zielone swiatlo na dalsze leczenie coreczki.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   W 2012 roku miałam operację kręgosłupa szyjnego na dwóch poziomach .Jestem bardzo zadowolona .Pan doktor Podkowiński to miły i kompetentny człowiek ,któremu można zaufać . Rzeczowo odpowiada na zadawane pytania ,na oddziale również interesuje się pacjentem oraz odbiera telefony od swoich pacjentów .Co jest ważne w razie wątpliwości , zwłaszcza po operacjach .Polecam !!!

  • P

   Pan Arkadiusz kilka lat temu operował tętniaka u mojej mamy. Sytuacja była naprawdę poważna że względu na rozmiary tętniaka ale wszystko dobrze się skończyło.Do końca życia ja i moja rodzina będziemy wdzięczni Panu doktorowi za to czego dokonał. Polecam , to wspaniały fachowiec swojej dziedzinie i bardzo dobry człowiek:)

  • Pan Doktor po wnikliwej analizie przejrzeniu TK naszego pół rocznego synka zadecydował o operacji trepanacji czaszki. Gdyby nie szybka interwencja Pana Doktora nasz syn mógł by do końca życia borykać się ze stanami padaczkowymi. Operacja trepanacji czaszki udała się i malutki dochodzi do zdrowia. Polecam Pana Doktora całym sercem. Uratował naszego kochanego syna. Dziękujemy

  • Pan doktor to bardzo miły i kompetentny lekarz. kilka lat temu przeprowadził u mnie operację tętniaka mózgu.
   Jego zainteresowanie i podejście do pacjenta sprawiło, że ten trudny czas stał się łatwiejszy do zniesienia. Nigdy nie odesłał mnie bez dokładnego odpowiedzenia na zadane mu pytania. Bardzo dobry lekarz. Polecam z całego serca.

  • G

   Dr Arkadiusz Podkowiński operował naszego niespełna 3-letniego synka u którego wykryto olbrzymią torbiel pajęczynówki. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi za uratowanie naszego dziecka i danie mu szansy na normalne życie. Pan doktor jest świetnym fachowcem, wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym psychologiem, rzeczowo i konkretnie omawia zagadnienia związane z leczeniem, jednakże przekazuje je w bardzo subtelny sposób. Doktor Podkowiński jest bardzo ludzki, cierpliwy i wyrozumiały. Pacjent, który jest pod jego opieką może bardzo łatwo się z nim skontaktować telefonicznie, doktor oddzwania , gdy nie może odebrać telefonu albo sam dzwoni gdy są jakieś nowe wiadomości albo ustalenia. Jako rodzice nie jesteśmy w stanie wyrazić wdzięczności jaką czujemy w stosunku do Pana Doktora, wiemy że nasz syn trafił w najlepsze ręce w jakie mógł trafić. Jeżeli naszą opinie czyta jakiś zrozpaczony rodzic, który szuka pomocy dla swojego dziecka i jest pełen obaw komu powierzyć życie i zdrowie swojej pociechy, z czystym sumieniem polecamy Pana Doktora. W imieniu Michałka i naszym własnym jeszcze raz chcemy Panu Doktorowi z całego serca podziękować.

  • A

   Bardzo polecam dr. Podkowińskiego. Mam 20 lat. Trafiłam do niego z guzem mózgu, co było szokiem dla mnie jak i moich bliskich. Operacja przebiegła bez komplikacji. Doktor to świetny fachowiec, profesjonalista, bardzo miły i życzliwy, z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Rozumie swoich pacjentów. Bardzo dobry specjalista! Jestem, wraz z rodzicami ogromnie wdzięczna za udaną operację. Panie Doktorze bardzo dziękuję!

  • P

   Witam.Doktor Arkadiusz Podkowiński to wspaniały człowiek!życzliwy bardzo pomocny
   mogę to z czystym sumieniem stwierdzić, gdyż dwukrotnie operował moją.Mamę podczas pierwszej operacji tętniaka giganta szansę na przeżycie były bardzo słabe,a mimo wszystko dzięki Doktorowi mama przeżyła jest sprawna,normalna jak,i po pierwszej operacji,jak również po drugiej którą wykonał.Wspaniały Lekarz i fachowiec.

   do końca życia będę wdzięczna Panu Doktorowi!Paulina

  • Z

   Zdecydowanie polecam pana dr Podkowińskiego.Trafiłam do niego z mnogimi guzami mózgu,na szczęście łagodnymi.Pan doktor operował mnie już trzykrotnie,a na tym jeszcze nie koniec.Wszystkie operacje bardzo dobrze się skończyły.Podczas wizyt panuje przyjemna atmosfera,pan doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania.Uważam,że jest to bardzo dobry specjalista,który zna się na tym, co robi.Bardzo się cieszę,że spotkałam na swojej drodze dr Podkowińskiego.

  • R

   Udaliśmy się prywatnie do doktora z 3 - letnim dzieckiem z podejrzeniem tłuszczaka w kręgosłupie. Doktor przekonywał nas (pomimo naszych próśb), że nie ma potrzeby wykonania żadnych dalszych badań, że operacja nie jest potrzeba.Prosząc o rezonans, że jednak chcemy wiedzieć, jaka jest sytuacja z rdzeniem kręgowym, usłyszeliśmy, że "po co nam taka wiedza", że dopiero jak dziecko będzie kuleć, będzie miało problemy z moczem lub inne dolegliwości, należy się zająć problemem. Pan doktor zbagatelizował bardzo poważny problem neurochirurgiczny. Właśnie jesteśmy po operacji odkotwiczenia rdzenia kręgowego z usunięciem tłuszczaka, przez który przechodziło mnóstwo nerwów. Z tym, że operację wykonano nie w Lublinie, a w Krakowie Prokocimiu na neurochirurgii dziecięcej.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz