Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłam u pana doktora dwa razy w związku z bólami kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. W końcu konkretny lekarz, który powiedział jakie mam opcje leczenia i jaką szansę na poprawę po leczeniu. Szczegółowo zapoznał się z badaniami i wysłuchał tego co miałam do powiedzenia. Wyspisał skierowania na potrzebne rehabilitacje. Polecam pana doktora z czystym sumieniem.

 • Chciałabym gorąco polecić Pana Doktora Nowaka wszystkim, którzy poszukują doskonałego specjalisty a jednocześnie lekarza, który traktuje pacjentów życzliwie i z wielkim zainteresowaniem. Dwa tygodnie temu przeszłam operację stabilizacji kręgosłupa. Już podczas wizyt w przychodni w szpitalu na Banacha byłam bardzo zadowolona, że wreszcie trafiłam na lekarza, którego mogę o wszystko zapytać, dla którego żadne pytanie nie jest bez sensu, który ma czas na dokładne wytłumaczenie tak samej choroby jak i możliwości leczenia. W szpitalu Pan Doktor, choć jest bardzo zapracowany, troskliwie zajmuje się operowanymi przez siebie pacjentami tak przed operacją jak i po niej. Każdego pacjenta, którego operuje odwiedza rano przed operacją i jeszcze raz pyta o samopoczucie i tłumaczy wszystko. Nie bagatelizuje żadnych dolegliwości i problemów pacjenta. Mówię to na podstawie własnego doświadczenia ale też obserwacji stosunku Doktora do innych osób operowanych przez niego w tym czasie. Myślę, że wielu, bardzo wielu lekarzy mogłoby się uczyć od dr Nowaka jak odnosić się do pacjentów. Ogromnie dziękujęIII

 • A

  Pan doktor Nowak dał mi drugie życie. Bardzo sprawnie i dokładnie przeprowadził moją operację guza móżdżku. Jestem 23 letnią kobietą, a jednak dopadło i mnie. Świetny lekarz, świetny człowiek. Jak z głową to tylko do Pana Nowaka :) Serdecznie pozdrawiam! Mam się świetnie i brykam jak kozica. Agnieszka W.

 • P

  Pan dr Arkadiusz Nowak operował u mnie sierpowego guza mózgu - jest to bardzo skomplikowany zabieg. Wymaga dużej koncentracji i niewiarygodnej precyzji podpartej dużą wiedzą i doświadczeniem. Wszystko przebiegło pomyślnie. Oprócz tego, że jest wspaniałym lekarzem, jest również wyjątkowo oddanym dla chorych człowiekiem. Zawdzięczam mu zdrowie, dał mi drugie życie. Panie Doktorze za wszystko bardzo, bardzo dziękuję!
  Marek H..

 • S

  Pan doktor jest super. Lekarzem - momentalnie i fachowo zdjagnozował przyczynę oraz dolegliwość byłem po wypadku komunikacyjnym z bólem lewego barku i kręgosłupa lędźwiowego po wizycie w gabinecie pana doktora Nowaka zapadła konkretną decyzja operacja bez wahania zgodziłem się jestem 7 miesięcy po operacji i jest ok.Dzięki panu dokt. Arkadiuszowi i całemu składowiska specjalistów którzy byli obecni przy operacji jestem i cieszę się życiem i funkcjonuję serdecznie dziękuję pańie doktorze.STANISŁAW K.

 • P

  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o tym lekarzu. Bardzo dobry specjalista. W moim przypadku przeprowadzona nie tak dawno operacja mózgu zakończyła się pełnym sukcesem, żadnych komplikacji i efektów ubocznych (wg innych lekarzy było duże ryzyko). Lekarz oddany i zainteresowany tak samo każdym pacjentem, nawet takim jak ja "z ulicy". Fakt jest zapracowany i nie lubi tracić czasu (dla pacjentów zawsze go ma), ale to należy zaliczyć na plus. Tu jeszcze raz chciałbym Panu doktorowi podziękować, a Państwu szczerze Go polecić.

 • M

  Chciałam wyrazić jak najbardziej pozytywna opinię. Pan Doktor Arkadiusz Nowak jest bardzo profesjonalnym i fachowym lekarzem. Jego podejście do pacjenta jest rewelacyjne. Przez cały pobyt w szpitalu (2,5 tygodnia) widziałam, że naprawdę interesuje się swoimi pacjentami. Odwiedza ich kilkakrotnie w ciągu dnia (przede wszystkim tych po operacjach). Jest osobą zapobiegliwą i rozważną. A przy tym traktuje pacjentów jak ludzi a nie kolejny przypadek. I choć od operacji minęły dopiero dwa tygodnie jeszcze raz chciałam wyrazić słowa uznania i podziękować panu Doktorowi za opiekę. Oby jak najwiecej było właśnie takich lekarzy jak Pan Doktor Arkadiusz Nowak.

 • E

  Świetny lekarz. Operował moją przepuklinę, on jeden rozumiał jak potwornie cierpiałam. Poprzedni lekarze przepisywali lampy i prądy. Po operacji odżyłam, ból zniknął. jestem szczęśliwa i baaardzo wdzięczna.

 • R

  lekarz który nie ma czasu na zapoznanie się z badaniami MRI, nie może być neurochirurgiem. Długo się zastanówcie się póki oddacie głowę na operację

 • D

  Ten doktorek cztery razy operował moja zonę !! Za każdym razem po ok. roku czasu z powrotem wracała do niego pod nóż, bo nikt nie chciał po nim poprawiać.Przyszła z przepukliną kręgosłupa, a skończyła z pękniętym workiem oponowym ( na gwałt robiona plastyka). Jedyny jego plus to to, że przyznał się do błędu, starał się i przejmował ( dlatego dajemy mu z żoną dwie gwiazdki) jednak nie zmienia to faktu, że fachowcem jest marnym i tak naprawdę dopiero się uczy. Za kilka dni żona przejdzie kolejną ( piątą ) operację i całe szczęście po długich poszukiwaniach udało nam się znaleźć lekarza, który się jej podejmie i po nim poprawi.