dr n. med.

Arkadiusz Krakowiecki

Diabetolog, Internista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Arkadiusz Krakowiecki to jeden z 150 lekarzy o specjalizacji diabetolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Arkadiusz Krakowiecki przyjmuje w 3 gabinetach

 • Kontakt

  Ten diabetolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 260 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

2 opinie

 • Po odejciu mojego internisty z centrum medycznego długo szukałam lekarza. Wiele rozczarowań aż przez przypadek w sumie trafiłam do doktora Krakowieckiego który pełnił dyżur w szpitalu. Od pierwszej wizyty Pan doktor wykazał się dużą wiedzą, odpowiadał szczegółowo na moje pytania i przede wszystkim szukał rozwiązania problemu a nie odesłał mnie z lakoniczną poradą jak inni. Bardzo sympatyczny, kompetentny i 'ludzki' lekarz. Od pierwszego momentu wzbudza zaufanie i widać że pacjent i jego problem są dla Pana doktora ważne.

 • U pana doktora byłam raz i więcej nie pójdę. Zamiast rzeczowo odpowiadać na pytania i tłumaczyć istotę problemu strasznie się popisuje przed pacjentem, forma przekazania pacjentowi problemu też pozostawia wiele do życzenia. Czułam sie u niego jak przed egzaminemw szkole a nie jak pacjentka u lekarza, rzucał badaniami, wymachiwał rekami, nie wzbudza zaufania, jest arogancki i wydaje się,że męczy go przyjmowanie pacjentów. Pomylił sie z zawodem, nie polecam !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz