lek.

Arkadiusz Cybulski

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

43 opinie +dodaj

Witam. Jestem lekarzem ze specjalizacją z psychiatrii. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w pracy na szpitalnych oddziałach psychiatrycznych w Bydgoszczy, w Toruniu, w Gnieźnie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacje psychiatryczne

  Wielkie emocje i duży stres zredukowane o połowę już przez sam serdeczny uścisk dłoni. Pańska cierpliwość , spokojny ton i zaangażowanie w rozmowę pozwoliły mi spojrzeć inaczej na ten trudny czas, w którym obecnie się znajduję. Na pewno spotkamy się na następnej wizycie. Dziękuję i pozdrawiam:)

  Arkadiusz Cybulski2018-06-18

  Pani Karolino! Dziękuję za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacje psychiatryczne

  Pierwszy raz skorzystałam z usług Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona. Rzeczowa rozmowa w miłej atmosferze. Nie byłam pewna czego się spodziewać, ale odczucia mam jak najbardziej pozytywne. Odczułam lekki spokój mimo, że przed wizytą miałam ogromny lęk. Zdecydowanie polecam!

  Arkadiusz Cybulski2018-05-23

  Pani Aleksandro! Dziękuję zapodzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Panią serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Wizyta przebiegła w spokojnej i życzliwej atmosferze, która pozwoliła opanować towarzyszący stres. Pan Doktor wyjaśnił bardzo dokładnie wszystko odnośnie przepisanych leków. Z czystym sumieniem polecam Pana Cybulskiego.

  Arkadiusz Cybulski2018-05-10

  Pani Agato, dziękuję za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacje psychiatryczne

  Dr Cybulski to znakomity specjalista. Życzliwy, serdeczny człowiek, który już samym spojrzeniem wzbudza zaufanie drugiego człowieka.
  Cierpliwy, słucha uważnie tego co ma się do powiedzenia, jednocześnie analizując i szukając odpowiedniego rozwiązania.
  Już podczas rozmowy pacjent zaczyna czuć się lepiej, tak było przynajmniej w moim przypadku.
  Po poprzednich lekarzach w końcu trafiłam na prawdziwego profesjonalistę. Indywidualnie podchodzący do pacjenta, dokładnie tłumaczy metody leczenia, i zapewnia rozmowę w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Polecam wszystkim osobom obawiającym się pójścia do psychiatry.

  Arkadiusz Cybulski2018-05-10

  Pani Aleksandro, Dziękuję za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacja

  Wizyta punktualna , lekarz skrupulatny. Ma swoją opinie ale nie narzuca jej na sile. Uczciwie powiedział ze jeśli z jakiegoś powodu lekarz nie pasuje pacjentowi ten powinien go zmienić. Źle wpisał recepte co kosztowało mnie trochę straconego czasu ale poza tym pozostawil pozytywne wrażenie . Marcin Borkiewicz

  Arkadiusz Cybulski2018-04-09

  Dziękuję, Panie Marcinie, za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam serdecznie. Arkadiusz Cybulski

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacje psychiatryczne

  Witam☺..Jestem po dwóch wizytach u pana Arkadiusza ..Pan doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta . W czasie wizyty mimo odczuwanego stresu przed rozmową o swoim problemie panuje bardzo miła atmosfera , która daje pajentowi poczucie bezpieczeństwa . Pan Arkadiusz jest osobą o bardzo dużej kulturze osobistej , ze zrozumieniem podchodzi do potrzeb pacjenta i stara sie pomóc . Widać że jest lekarzem z powołania ☺....Czasami są w życiu takie chwile w których potrzebujemy pomocy i wsparcia specjalisty , jak również człowieka.... Polecam ...

  Arkadiusz Cybulski2018-03-16

  Dziękuję Pani za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Panią serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście .Od pierwszego momentu Pan doktor wzbudził moje zaufanie .Jestem zadowolony z efektów mojej pierwszej wizyty.

  Arkadiusz Cybulski2018-02-20

  Dziękuję Panu za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Pana serdecznie

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Specjalista godny polecenia! Wizyty odbywają się w bezstresowej atmosferze z poszanowaniem godności drugiego człowieka z czym poprzedni lekarze mieli problem. Pan doktor z uwagą wysłuchuje pacjenta stara się poznać istotę problemu z jakim przyszedł pacjent stwarza relacje w której pacjent może poczuć się bezpiecznie co w takiej profesji jest bardzo ważne. Wychodząc z gabinetu ma się przeświadczenie, że jest się o krok bliżej rozwiązania problemu.

  Arkadiusz Cybulski2018-01-26

  Dziękuję za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam serdecznie.

 • B

  Na początku bałem się poruszyć pewne kwestie ale spokój i opakowanie Pana doktora sprawiają, że ten spokój przechodzi na pacjenta wizyta trwała chyba ponad pół godziny, w ciągu których poznałem możliwe przyczyny moich problemów. Dowiedziałem się o minimalnym czasie trwania leczenia. Wizyta przebiegła na rozmowie, wymianie zdań a nie jak w wyniku moich wcześniejszych doświadczeń z psychiatrami najczęściej na monologu - ja mówię, lekarz wystawia receptę, wizyta 5 minut za które płaciłem pieniądze. Tu mogę powiedzieć że cena wizyty proporcjonalna do czasu jaki powinno poświęcić się pacjentowi. Pan doktor pytał czy chcę poruszyć jeszcze jakąś kwestię bez ponaglania, że dobiega czas końca wizyty. Mogłem czuć się komfortowo bez obaw, że Pan doktor przerwie mi w pół zdania i pożegna - niestety takie miałem doświadczenia. Mam nadzieję, że Pan doktor przyczyni się swoją pozytywną postawą do zmiany tych doświadczeń. Już sama rozmowa zadziałała terapeutycznie, uświadomiłem sobie pewne sprawy, pewne kwestie ujrzałem w innym świetle, poczułem nadzieję i ulgę mimo, iż nie przyjąłem jeszcze leku mi przypisanego. Polecam Pana doktora! :-)

  Arkadiusz Cybulski2018-01-12

  Dziękuję, panie Błażeju, za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Pana serdecznie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacje psychiatryczne

  Pan Arkadiusz bardzo spokojny i wyrozumiały lekarz, wysłuchał moich problemów.. Po jego wizycie wyszedłem odmieniony i spokojny.. Napewno jeszcze raz lub kilka razy skorzystam z jego pomocy. Pozd wszystkich pacjentów.. Wojciech Szwarc.

  Arkadiusz Cybulski2017-12-28

  Panie Wojciechu, dziękuję za podzielenie się z innymi ludźmi swoją opinią na temat wizyty w moim gabinecie. Pozdrawiam Pana serdecznie.

Pytania pacjentów (143)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam.

  Jestem lekarzem ze specjalizacją z psychiatrii. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w pracy na szpitalnych oddziałach psychiatrycznych w Bydgoszczy, w Toruniu, w Gnieźnie i w Świeciu.

  Aktualnie piąty rok pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego i w Poradni Leczenia Uzależnień. Współpracuję z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Jestem lekarzem konsultantem psychiatrii w szpitalach w Mogilnie i w Strzelnie.

  Przez dwa lata pracowałem w Poradni Leczenia Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia "Promyk" w Świeciu i w Chełmnie. Przez dwa lata pracowałem jako psychiatra środowiskowy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pruszczu.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl