dr hab. n. med.

Anna Wędrychowicz

Endokrynolog, Pediatra

2 opinie +dodaj

Jest wykwalifikowanym pediatrą, endokrynologiem i diabetologiem. Obecnie pracuje jako starszy adiunkt w Klinice Endokrynologii Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek Zdrowia

  Ogromne wyrazy wdzięczności dla Pani Doktor za pomoc. Imponująca wiedza i doświadczenie, wspaniały stosunek do dziecka, życzliwość i świetny kontakt z rodzicem. Pani Doktor uchroniła naszego synka przed niepotrzebnym przewlekłym leczeniem, trafnie zdiagnozowała co leży u podstaw problemu i dzięki temu zwalczyliśmy go. Cieszę się, że mieliśmy szczęście być pacjentami właśnie Pani Doktor. Jeszcze raz dziękujemy!

 • Braklo skali bo bardzo dobry to za mało dla Pani doktor. Miła, konkretną, rzeczowa, sympatyczna, delikatna, skrupulatna, wykwalifikowana... długo by wymieniać. Od 2014 roku lecze u Pani doktor córkę z niedoczynności tarczycy. Od samego początku widać dobre efekty leczenia. Podczas każdej wizyty Pani doktor przeprowadza dokładny wywiad, badanie, sprawdza wyniki, porównuje je z wcześniejszymi
  Poza tym bez problemu odpowiada na pytania i konsultuje z innych dziedzin jej specjalizacji np diabetologii podczas jednej wizyty. Polecam serdecznie. My z córeczką zakochalysmy sie w Pani doktor <3.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jest wykwalifikowanym pediatrą, endokrynologiem i diabetologiem. Obecnie pracuje jako starszy adiunkt w Klinice Endokrynologii Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w leczeniu dzieci i młodzieży, w tym również pacjentów onkologicznych.

Specjalizacje

 • Endokrynologia