Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam psychologię na UAM w Poznaniu oraz podyplomowo pedagogikę i doradztwo zawodowe, a także wiele kursów z zakresu psychologii, pedagogiki i ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys emocjonalny
 • Depresja
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Ogrody, Poznań


Konsultacja psychologiczna


Ogrody, Poznań

Pozostałe usługi

Badania psychologiczne


Ogrody, Poznań


Badania psychologiczne dzieci


Ogrody, Poznań


Interwencja kryzysowa


Ogrody, Poznań


Poradnictwo dla rodziców


Ogrody, Poznań


Psychoedukacja


Ogrody, Poznań


Psychoterapia


Ogrody, Poznań


Psychoterapia dzieci


Ogrody, Poznań

Praca obejmuje również rodzinę dziecka.


Psychoterapia grupowa


Ogrody, Poznań


Psychoterapia indywidualna


Ogrody, Poznań


Psychoterapia rodzinna


Ogrody, Poznań


Relaksacja


Ogrody, Poznań


Testy zawodowe


Ogrody, Poznań


Warsztaty psychologiczne


Ogrody, Poznań

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła i ciepła osoba - co jeszcze szczególnie ważne podczas spotkań u psychologa.
Na spotkaniach najbardziej podobały mi się zadania, które otrzymywałem od Pani Ani do pracy własnej. Myślę, że to właśnie dzięki nim najwięcej zyskałem w rozwoju osobistym.

Anna Walkowiak

Drogi Panie Jacku, bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłam z Panem współpracować i że zaproponowane przeze mnie zadania pomogły Panu w rozwoju. Pozdrawiam!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ocena poziomu rozwoju intelektualnego, badanie zdolności matematycznych

Wspaniały, propfesjonalny psycholog.
Ma bardzo dobre podejście do młodzieży. Osoba ciepła i życzliwa, stwarzająca miłą i serdeczną atmosferę. Każdego traktuje indywidualnie. Podczas spotkania spokoja i skoncentrowana na osobie badanej. Udziela bardzo trafionych rad i wskazówek do dalszej pracy.
Szczerze polecam!

Anna Walkowiak

Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. To bardzo motywuje do dalszego działania i zaangażowania. Cieszę się, że mogłam pomóc i życzę wszystkiego dobrego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam.Jestem ostatnio osobą zamkniętą w sobie,poważną,mało się uśmiecham i mało rozmawiam z ludźmi i w taki sposób dużo osób się ode mnie odsuwa.Może jest to spowodowane tym,że od jakiegoś czasu poszukuję pracy i gdy pójdę na rozmowę to zawsze jest rezygnacja i załamuję się tym bo czuję porażkę..i smutek i płacz.Czy wizyta u psychologa pomoże mi się zmienić? Proszę o odp.

  Profesjonalna pomoc w sytuacji kryzysowej może jak najbardziej pomóc. Jeśli obserwuje Pan/Pani niepokojącą zmianę w swoim zachowaniu i samopoczuciu i trwa to dłużej niż kilka tygodni (dwa-trzy), a ponadto wpływa to negatywnie na relacje z ludźmi, to szkoda zwlekać. Psycholog może pomóc poradzić sobie ze stresem związanym z poszukiwaniem pracy, być może też przydałaby się pomoc coacha lub doradcy zawodowego w celu określenia drogi życiowej. Nie wiem, jakie możliwości są w Łomży i z osobą w jakim wieku mam do czynienia. W sytuacji braku pracy trudno o zasoby finansowe na prywatną wizytę, warto więc skorzystać ze wsparcia fundacji lub stowarzyszenia lub doradztwa zawodowego przy Urzędzie Pracy. Życzę powodzenia, satysfakcjonującej pracy i poprawy samopoczucia. Poprawa Pana/Pani nastawienia i nastroju z pewnością pozytywnie wpłyną na kontakty z ludźmi, którzy w trudnych chwilach stanowią bardzo silne i bezcenne zaplecze - przyjacielskie wsparcie.

  Anna Walkowiak

 • Pytanie dotyczące problemy wychowawcze

  Od pewnego czasu wraz z żoną wydaje się nam iż nasze dziecko ( niedawno ukończone 3 lat) ma problemy natury psychologicznej. W ostatnim czasie wiele się wydarzyło w naszym życiu , pojawienie się rodzeństwa + przeprowadzka + rozpoczęcie nauki przedszkolnej. Dziecko zaczęło miewać lęki nocne, było otwarte na nowych ludzi - teraz mocno się wstydzi, nawet osób jej znanych. Wychodzenie z domu jednego rodzica powiązane jest z rytuałem wielokrotnego żegnania, machania przytulania całowania itd. Dziecko miewa chimeryczne zmiany zdania - chcę to, po otrzymaniu - nie chcę tego. Ponownie chcę to, nie chcę tego ( np. w obszarze żywienia). Przestało się słuchać podstawowych poleceń - np. zatrzymywać przed przejściem dla pieszych, na parkingu - co może powodować sytuacje dla niego niebezpieczne - jest to tym bardziej trudne iż nasze dziecko jest bardzo ruchliwe, aktywne fizycznie. Pojawiły się histerie które rozładowują napięcie. Czasem na dłuższy czas - czasem dziecko dalej jest płaczliwe i postępowanie z nim to stąpanie po kruchym lodzie. Po narodzinach rodzeństwa przeszła etap ponownego moczenia się - teraz jest dużo lepiej, ale nadal zdarza się wypadek.Dziecko wg naszej opinii jest bardzo rozwinięte jeśli chodzi o inteligencje, poprawnie odmienia wyrazy, używa czasu przyszłego, przeszłego - co w sytuacjach skrajnych jak opisano wyżej jeszcze bardziej boli gdyż dziecko jest w pełni świadome swego złego zachowania. Stąd rodzi się pytanie, czy w takiej sytuacji należy z dzieckiem udać się do specjalisty? Wiele osób mówi "że to samo minie" ale wystawia nas z żoną na naprawdę ciężką próbę.

  Rzeczywiście wiele spraw spadło w krótkim czasie na Państwa dziecko. Być może zbyt wiele aby tak małe dziecko mogło wszystko "pomieścić". Być może jest to regres w zachowaniu, spowodowany kryzysem, który oczywiście może być przejściowy i minie w momencie, gdy córeczka Państwa zaadaptuje się do zmian. Trudno jednak orzec to na 100% z powodu tego, że każdy przeżywa kryzysy indywidualnie, a przede wszystkim dlatego, że nie mam pełnego wywiadu z Państwem. Nie ma więc pewności czy reakcje dziecka nie wynikają z tego, że sytuacje trudne je przerosły i potrzebuje dodatkowego wsparcia, być może pomocy ze strony rodziny w postaci dokonania zmian w sposobie reagowania. Jeśli zachowania dziecka utrzymują się dłużej, kilka miesięcy i więcej, to niektóre z zachowań mogły stać się nawykowe, utarły się pewne scenariusze i tylko rodzice mogą spowodować (być może z pomocą specjalisty) ich zmianę. Wymagałoby to zagłębienia się z troską i uważnością w Państwa sytuację i przeżycia dziecka. Zwłaszcza, że powtarzające się trudne zachowania córki mogą być rzeczywiście bardzo frustrujące, dlatego szczerze współczuję, bo to wywołuje duży stres. Życzę powodzenia w pokonaniu trudności!

  Anna Walkowiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam psychologię na UAM w Poznaniu oraz podyplomowo pedagogikę i doradztwo zawodowe, a także wiele kursów z zakresu psychologii, pedagogiki i ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys emocjonalny
 • Depresja
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania