Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet Terapii Anna Szmawonian ul.Cybernetyki 15A

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat
Gotówka

Konsultacja terapeutyczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Magister sztuki, Terapeuta mindfulness, wykładowca, muzykoterapeuta kliniczny o specjalizacji psychoterapeutycznej, choreoterapeuta, mentor. Doświa...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenie odżywiania
 • Kryzys życiowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Socjoterapia
 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Konsultacja terapeutyczna


ul. Cybernetyki 15A,

Gabinet Terapii Anna Szmawonian ul.Cybernetyki 15A

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gedeon Medica Inny

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii, która przeprowadzona była i jest bardzo skutecznie- A to dla mnie najważniejsze .Pani dr potrafiła właściwie do mnie dotrzeć. Zawsze uważnie mnie słucha i skłania do pokonywania swoich słabości.Tym samym pomogła osiągnąć mi pewność siebie i zmienić moje życie na lepsze . Pani dr jest sympatyczna i pozytywnie nastawiona. Dziękuję ????
Polecam każdemu.????


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gedeon Medica Inny

Szczerze polecam. Pani Ania jest bardzo pozytywną i sympatyczną osobą. Zna sposoby żeby dotrzeć do pacjenta i wie jak pomóc. Dzięki niej otworzyłam się i wyszłam ze "skorupy". Już po krótkim czasie od rozpoczęcia terapii byłam spokojniejsza, a w efekcie mogłam zmniejszyć dawkę leków i jestem na dobrej drodze do odstawienia. Dziękuję


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gedeon Medica

Pani Ania jest niezwykłą osobą z ogromną wiedzą i niesamowitymi umiejętnościami terapeutycznymi. Jej zaangażowanie i wyjątkowy sposób prowadzenia terapii naprawdę zmienia ludzi i zmienił również mnie. Uświadomiłam sobie i zrozumiałam wiele rzeczy, a także dostałam od Pani Ani potrzebne narzędzia do radzenia sobie z wieloma sytuacjami i problemami. Bije od Pani Ani wyjątkowo pozytywna energia i po każdych zajęciach wychodzi się z niesamowitymi wrażeniami i chęcią do zmian.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoanaliza

Pani Ania to specjalista przede wszystkim świadomy. Wirtuozersko potrafi podejść do pacjenta, a przy tym wszystkim zachować najwyższy poziom etyki lekarskiej. Bezwzględnie jest to lekarz wykwalifikowany.


Z
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią mgr! Wspaniała specjalistka. Zawsze czujna i uważna do każdego mojego stanu. Techniki, które wykorzystuje Pani mgr są skuteczne i praktyczne. Nauczyłam się lepiej oceniać i analizować swoje zachowanie w życiu codziennym.
Polecam serdecznie Panią terapeutę każdemu, kto chciałby osiągnąć harmonię i rozmijać się w życiu zawodowym i prywatnym bez zaburzeń i wątpliwości.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gedeon Medica

Najkochańsza, opiekuńcza, ciepła i profesjonalna ❤️ Polecam Panią Anie z całego serca i Dziekuje jej za pomoc ❤️


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gedeon Medica

Wspaniała Pani terapeutka,wyrozumiała i potrafiąca zająć czas.Zaangażowana w swoją pracę.Serdecznie polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gedeon Medica problemy rodzinne

Pani Ania jest bardzo pomocna i profesjonalną muzykoterapeutką. Ma bardzo wszechstronną wiedzę i ciagle szuka nowych technik i rozwiązań. Umie wysłuchać pacjenta, nie ocenia, a pomaga zrozumieć zaistniała sytuacje. Jestem pod opieka Pani Ani już 3 lata i w tym czasie Pani Ania pomogła mi wyjść z różnych sytuacji. Teraz czuje, ze zawsze cokolwiek by się nie zdażyło znajdę na to rozwiązanie. Życie nabrało innych kolorów.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gedeon Medica

Miałam szczęście uczestniczenia w terapii prowadzonej przez Panią Anię w centrum terapii Gedeon Medica. Nie dość, że zajęcia były prowadzone w sposób niesamowicie profesjonalny i merytoryczny, Pani Ania jest także doskonałym przykładem wspaniałego terapeuty. Ciepła, dobra, zawsze czuję się od niej, że to co robi to więcej niż praca. Na jej zajęciach nie da się nie czuć opieki, wręcz przeciwnie - widać, że Pani Ania szczerze interesuje i przejmuje się każdym pacjentem z osobna. Do każdego podchodzi indywidualnie, chętnie niosąc pomoc, wsparcie, dobre słowo porady. To niesamowite jak wiele można wynieść z kilku godzin cotygodniowych zajęć - zarówno w krótszej jak i dłuższej perspektywie czasu. Z absolutną szczerością mogę powiedzieć, że każde zajęcia wywoływały szeroki uśmiech na mojej twarzy, ładowały pozytywną energią. Z dłuższej perspektywy mogę powiedzieć, że uczą one życia od nowa. Wiele rzeczy wyniosłam do życia poza ośrodkiem, wiele wiadomości, które pozwalają mi bardziej doceniać otaczający mnie świat, innych ludzi i samą siebie. Dzięki nim uczę się pokochać życie i samą siebie, za co zawsze będę Pani Ani z całego serca wdzięczna. Dziękuję!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gedeon Medica

Panią Anię poznałam w Gedeon Medica gdzie prowadzi z dużym zaangażowaniem zajęcia choreoterapii. Już po pierwszych zajęciach zrobiła na mnie dobre wrażenie swoją ciepła, życzliwą osobą. Posiada dużą wiedzę na temat terapii tańcem, medytacji oraz ćwiczeń ruchowych z elementami jogi. Stara się żeby zajęcia były różnorodne i każdy odnalazł to czego w tej chwili potrzebuje. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze a pani Anna stara się poświęcić choć chwile swojej uwagi każdej osobie. Życzę każdemu żeby mógł trafić na takiego terapeute z jej pomocą pokonuje swoje lęki i odnajduje spokój ducha.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy wyjść z uzależnienia (hazard, pornografia i masturbacja) można samemu, poznając siebie? Zgłębiając wiedzę na temat własnej osoby za pomocą dostępnej literatury?? Mam takie przekonanie , że poznając siebie, mechanizmy jakie w nas działają itd. wszystkie nasze problemy przestaną istnieć , gdyż staniemy się szczęśliwi i chęć nałogowego regulowania uczuć będzie bardzo osłabiona.

  Myślę, że raczej trzeba zgłosić się na terapie i najlepiej do terapeuty, który zajmuje się uzależnieniami.Taki terapeuta będzie w stanie pomóc.Pozdrawiam.

  mgr Anna Szmawonian

 • Pytanie dotyczące hipnoza

  Od 2 lat uczęszczam do psychologa. Jestem przepełniony negatywnymi myślami, których chciałbym się pozbyć. Dodatkowo chciałbym uporać się z prokrastynacją. Czy hipnoza będzie tutaj dobrym rozwiązaniem? Psycholog próbuje wszystkich sił, ale mam bardzo zmienne stany i na zmianę czepiamy się wspólnie różnych nastrojów.

  Myślę,że raczej warto pójść w kierunku terapii, pracy z emocjami i negatywnymi myślami? Może wizualizacja pomoże, może mindfulness? Warto też zobaczyć z czym są związane te negatywne myśli? Rozumiem,że psycholog przepracował trudne doświadczenia i lęki. Jeżeli chodzi o hipnozę ,to zdania są podzielone. Osobiście nie jestem zwolennikiem tej metody.

  mgr Anna Szmawonian

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Magister sztuki, Terapeuta mindfulness, wykładowca, muzykoterapeuta kliniczny o specjalizacji psychoterapeutycznej, choreoterapeuta, mentor. Doświa...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenie odżywiania
 • Kryzys życiowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Socjoterapia
 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły