Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W 2009 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Gdańsku.Od tego czasu nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Naj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • próchnica
  • choroby miazgi
  • brak zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent Inny

Do Pani Anny wybrałam się na leczenie kanałowe + stomatologię zachowawczą. Po kanałowym została nałożona koronka, której nie da się odróżnić od pozostałych zębów, wygląda bardzo naturalnie. Po leczeniu pozostałych zębów wypełnienia zostały zrobione bardzo estetycznie. W gabinecie panuje miła atmosfera, co znacznie pomaga na stres :) Polecam każdemu, kto musi odwiedzić stomatologa.


Użytkownik zweryfikowany

Do dr Woś regularnie przyjeżdżam ze Słupska i nie wyobrażam sobie leczyć zębów u innych stomatologów. Doktor uratowała mi zęba, którego przekreślił mój lekarz dentysta i powiedział, że nadaje sie tylko do usunięcia. Zawsze miła, sympatyczna i baardzo skupiona na swojej pracy!!!


Użytkownik zweryfikowany

Całym sercem mogę polecić Panią doktor jako przykład osoby zarówno niezwykle profesjonalnej jeżeli chodzi o wykonywany zawód jak i wspaniale sympatycznej oraz nastawionej na potrzeby oraz wygodę pacjenta. Nigdy nie spotkałem się z sytuacją w której jej umiejętności lub podejście zostawiałyby cokolwiek do życzenia.


R
Użytkownik zweryfikowany

RAFAL Vitam. jezeli komus zalezy ,by miec zäbki jak perelki, to koniecznie musi sie zkontaktovac z dr Wos. Jesli chodzi o stomatologie, to ta kobieta czyni cuda. Znalezc profesjonalnego lekarza-dentyste - rzecz bezcenna, dlatego vszystkim bardzo polecam. Pozdraviam- RAFAL.


Użytkownik zweryfikowany

Do dr Woś trafiłam po nieudanym leczeniu w innym gabinecie. Ból wszystkich zębów nakłonił mnie do wizyty u polecanej Pani doktor. Już po pierwszej wizycie stwierdziłam, że trafiłam do odpowiedniej specjalistki. Leczenie było długotrwałe, ponieważ większość zębów leczona była kanałowo. Nałożone koronki przerosły moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest przemiła i bardzo dokładna. Przed wejściem do gabinetu, w którym panuje miła atmosfera nie czuje się stresu. Wszystkim bardzo polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Do Doktor Woś trafiłam przypadkowo. Pomimo młodego wieku mój uśmiech nie był doskonały, wykonano u mnie bardzo dużo pracy, począwszy od leczenia kanałowego po nałożenie koron.
dzięki Pani Ani dziś mam piękny uśmiech z którego naprawdę jestem zadowolona. Dr Woś dba o najmniejsze szczegóły, wszystko musi być idealnie wykończone a nie połowicznie. Na pewno będę polecała Panią Doktor jak i cały zespół, który czynnie współpracuje.


B
Użytkownik zweryfikowany

Wlasnie odebralam przepiekna, lsniaca korone na gornej jedynce i jestem wdzieczna dr Wos za caly efekt. W trakcie leczenia Dr Wos urzekla mnie najwyzszym profesjonalizmem i benedyktynska dbaloscia o szczegoly, co dalo wspaniale efekty. Koncowy efekt na przednich zebach przerosl moje oczekiwania. Dodatkowo leczenie odbywalo sie sprawnie i w milej atmosferze. Dr Wos wspolpracuje z najlepszymi protetykami i na najlepszych materialach. Warto nadmienic, ze Dr byla otwarta na moje ograniczenia czasowe - mieszkam za granica. Z przyjemnoscia tu powroce na przeglad.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest wysokiej klasy specjalistą w swojej dziedzinie. Przez wiele miesięcy przeprowadziła mnie przez bardzo skomplikowane leczenie, którego efekt przeszedł wszelkie moje wyobrażenia. Wszystkie zęby uratowane i pięknie wyglądają. Poza tym jest obdarzona anielską cierpliwością i empatią w stosunku do pacjenta. Nigdy sobie nie pozwoliła na jakiś słabszy moment, nie zawiodła w niczym. Wszystko było dopilnowane i w umówionym terminie. Aż mi szkota, że to już koniec :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalna,dokładna i wielka kultura pracy Pani dr Woś bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła a przede wszystkim skuteczność.Ząb,który praktycznie był do wyrwania został wyleczony za co bardzo jestem wdzięczny Pani Ani.Polecam jak najbardziej,kto tylko raz był u Pani dr Woś,ten nigdy nie pójdzie do innego dentysty.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W 2009 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Gdańsku.Od tego czasu nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Naj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • próchnica
  • choroby miazgi
  • brak zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania