Adres

Zawiszy Czarnego 50, Rybnik
Gabinet Lekarski

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


Zawiszy Czarnego 50, Rybnik

Brak informacji o cenie

Gabinet Lekarski

Pozostałe usługi

Badania niemowląt i dzieci


Zawiszy Czarnego 50, Rybnik

Brak informacji o cenie

Gabinet Lekarski


Ocena rozwoju dziecka


Zawiszy Czarnego 50, Rybnik

Brak informacji o cenie

Gabinet Lekarski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D

zdecydowanie polecam!!! Mam dwie córki i obie rodziłam w szpitalu w Orzepowicach. Pani doktor jest ordynatorką noworodków. Dla niej dziecko jest najważniejsze. Bardzo sympatyczna, ciepła i konkretna, gdy pytasz, to wszystko wyjaśni, doradzi. Nie lekceważy rodziców, gdy nas coś zaniepokoi, nie zbywa, tylko sprawdza wszystko itp. Najmniejszy szczegół musi zostać wyjaśniony. Przy wypisie ze szpitala dostaje się cenne wzkazówki.
Kilka moich koleżanek leczy u niej dzieci prywatnie i bardzo sobie chwalą, dobrze dobiera leki, dziecko jest wyleczone " do końca". Ja nie musiałam na szczęście z takich wizyt korzystać, bo moje dziewczynki nie chorują.


Z
Użytkownik zweryfikowany

W TYM PRZYPADKU MÓJ NICK" ZADOWOLONA PACJENTKA" NIE ZNAJDUJE POTWIERDZENIA .PANI ORDYNATOR PROWADZIŁA MOJE DZIECKO NA ODDZIALE NOWORODKÓW W SZPITALU I TRAKTOWAŁA MNIE JAK ZŁO KONIECZNE , NIE UDZIELAŁA ODPOWIEDZI ZA ZADNE MOJE PYTANIA A ZADAWAŁAM ICH DUŻO PRZECIEŻ CHODZIŁO O MOJE DZIECIĄTKO , ILE ŁEZ WYLAŁAM PRZEZ TĄ KOBIETĘ .........WOLĘ O TYM ZAPOMNIEĆ I NIE LUBIĘ DO TEGO WRACAĆ. SŁYSZAŁAM JEDNAK OD INNYCH OSÓB ŻE MIMO WSZYSTKO JEST DOBRYM FACHOWCEM , SZKODA TYLKO ŻE JA NIE MOGĘ TEGO POTWIERDZIĆ . PANI DOKTOR WIĘCEJ SERCA DLA MŁODYCH MAM , KTÓRE PRZEZ PANIĄ PRZEŻYWAJĄ WIELKIE DRAMATY. NIE WIEM JAKA PANI WYSTAWIĆ OCENĘ I CHOCIAŻ MINĘŁY JUŻ DWA LATA WCIĄŻ MAM WIELKI URAZ DO PANI ALE MUSZĘ DODAĆ ŻE RESZTA PERSONELU SZPITALA W RYBNIKU ORZEPOWICACH NA 5+.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Neonatologia