Anna Świerczek, pediatra Rybnik

dr n. med. Anna Świerczek

Pediatra, Neonatolog więcej

2 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Zawiszy Czarnego 50, Rybnik
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Neonatologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Zawiszy Czarnego 50, Rybnik

Gabinet Lekarski

Pozostałe usługi


Zawiszy Czarnego 50, Rybnik

Gabinet LekarskiZawiszy Czarnego 50, Rybnik

Gabinet Lekarski

Opinie

5

Ogólna ocena
2 opinie

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D

zdecydowanie polecam!!! Mam dwie córki i obie rodziłam w szpitalu w Orzepowicach. Pani doktor jest ordynatorką noworodków. Dla niej dziecko jest najważniejsze. Bardzo sympatyczna, ciepła i konkretna, gdy pytasz, to wszystko wyjaśni, doradzi. Nie lekceważy rodziców, gdy nas coś zaniepokoi, nie zbywa, tylko sprawdza wszystko itp. Najmniejszy szczegół musi zostać wyjaśniony. Przy wypisie ze szpitala dostaje się cenne wzkazówki.
Kilka moich koleżanek leczy u niej dzieci prywatnie i bardzo sobie chwalą, dobrze dobiera leki, dziecko jest wyleczone " do końca". Ja nie musiałam na szczęście z takich wizyt korzystać, bo moje dziewczynki nie chorują.


Użytkownik zweryfikowany

W TYM PRZYPADKU MÓJ NICK" ZADOWOLONA PACJENTKA" NIE ZNAJDUJE POTWIERDZENIA .PANI ORDYNATOR PROWADZIŁA MOJE DZIECKO NA ODDZIALE NOWORODKÓW W SZPITALU I TRAKTOWAŁA MNIE JAK ZŁO KONIECZNE , NIE UDZIELAŁA ODPOWIEDZI ZA ZADNE MOJE PYTANIA A ZADAWAŁAM ICH DUŻO PRZECIEŻ CHODZIŁO O MOJE DZIECIĄTKO , ILE ŁEZ WYLAŁAM PRZEZ TĄ KOBIETĘ .........WOLĘ O TYM ZAPOMNIEĆ I NIE LUBIĘ DO TEGO WRACAĆ. SŁYSZAŁAM JEDNAK OD INNYCH OSÓB ŻE MIMO WSZYSTKO JEST DOBRYM FACHOWCEM , SZKODA TYLKO ŻE JA NIE MOGĘ TEGO POTWIERDZIĆ . PANI DOKTOR WIĘCEJ SERCA DLA MŁODYCH MAM , KTÓRE PRZEZ PANIĄ PRZEŻYWAJĄ WIELKIE DRAMATY. NIE WIEM JAKA PANI WYSTAWIĆ OCENĘ I CHOCIAŻ MINĘŁY JUŻ DWA LATA WCIĄŻ MAM WIELKI URAZ DO PANI ALE MUSZĘ DODAĆ ŻE RESZTA PERSONELU SZPITALA W RYBNIKU ORZEPOWICACH NA 5+.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Neonatologia