Lek. dent.

Anna Steif

Stomatolog

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Lekarz stomatolog Anna Steif. Uzyskałam tytuł lekarza stomatologa na Wydziale Stomatologii Uniwersytetu Aleppo w Syrii w 1991 roku. W 2005 r ukończyłam specjalizacje periodontologii na wydziale Uniwersytetu w Kairze.
    Od wielu lat interesuję się periodontologią, czyli chorobami przyzębia i dziąseł, stąd też postanowiłam zostać lekarzem stomatologiem właśnie w tej dziedzinie.
    Na swojej drodze spotkałam wielu pacjentów, którym udało mi się pomóc, z czego jestem, bardzo dumna, ponieważ choroby dziąseł i przyzębia (stany zapalne przewlekłe i agresywne, ruchomość zębów) często są bagatelizowane przez pacjentów.
    Uczestniczyłam w wielu sympozjach, szkoleniach, konferencjach poświęconych periodontologii i implantologii oraz skutecznemu jej leczeniu.
    Ta dziedzina wymaga wiele cierpliwości i doświadczenia, które posiadam gdzie połączenie z wysokiej jakości sprzętem w gabinetach w których mam przyjemność pracować, sprawia, że moja praca dostarcza mi wiele satysfakcji.

Specjalizacje

  • Periodontologia

Usługi

PRODENTA clinic

Księcia Józefa Poniatowskiego 14, 40-055 Katowice, śląskie

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

lek. dent. Anna Steif nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię