Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Endokrynolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Anna Nowicka
dr n. med.

Anna Nowicka

Endokrynolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie: endokrynolog.bydgoszcz.pl więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie:

  endokrynolog.bydgoszcz.pl

Choroby

 • schorzenia endokrynologiczne

Ocena pacjentów:

109 opinii

 • Zachęcona samymi pozytywnymi opiniami na temat Pani Doktor zapisałam się na wizytę. Na początku byłam bardzo zadowolona. Pani Doktor jest osobą bardzo miłą, zawsze uśmiechniętą i życzliwą. Niestety w moim przypadku jej diagnoza i leczenie okazało się zupełnie nieskuteczne i chybione. Zostałam wprowadzona w nadczynność tarczycy, z której Pani Doktor nie potrafiła mnie wyprowadzić, ponieważ nie potrafiła dobrać odpowiedniej dla mnie dawki leku. Po pewnym czasie sama przestałam stosować lek, który Pani Doktor mi zaleciła i wszystko wróciło do normy. Po konsultacji z innym lekarzem okazało się, że w moim przypadku nie trzeba stosować żadnych leków, a tym bardziej w tak dużych dawkach. Pani Doktor robi bardzo dobre pierwsze wrażenie. Na początku myślałam, że jestem pod bardzo dobrą opieką, na szczęście w porę zorientowałam się, że tak nie jest. Nie polecam wizyty u Pani Doktor.

 • LK

  W czasie ciąży byłam zmuszona na comiesięczne kontrolę...
  Pani doktor tak skrupulatnie o mnie zadbała, że choroba tarczycy w czasie ciąży nie spędzała mi snu z powiek...
  To bardzo miła, ciepła kobieta a przy tym jak widac świetny specjalista w swej dziedzinie...
  Dla mnie to jest lekarz z powołania... :-)

 • Dziś byłam na pierwszej wizycie u Pani doktor i jestem szczęśliwa,że na Nią trafiłam. Ogromna wiedza na temat schorzeń tarczycy,wszystko dobrze tłumaczy,bardzo miła i sympatyczna:-) polecam w 100%. :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, sympatyczna z ludzkim podejściem do pacjenta. Szczegółowo wyjaśniała na bieżąco robione usg, jak również bardzo dokładnie przedstawiła dalsze leczenie.
  Polecam Panią doktor każdemu, kto chce zostać ludzko przyjęty i dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego schorzenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta bardzo owocna w informacje na temat jak należy łączyć leki z innymi przewlekłymi chorobami. Dokładny wywiad. Ogromna wiedza, pełna otwartość na pacjenta oraz profesjonalny specjalista Polecam innym pacjentom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo pozytywny specjalista. Z każdym problem,z którym przyjdę do gabinetu-Doktor zawsze znajdzie skuteczne rozwiązanie. Miła,sympatyczna baaaardzo empatyczna! Z sercem na dłoni! Na pewno jeszcze nie raz pojawię się u Doktor na konsultacji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do doktor chodzę z żoną i oboje mamy podobne zdanie a mianowicie,jesteśmy bardzo zadowoleni z każdej wizyty w gabinecie doktor. Posiada wystarczająco czasu na przeprowadzenie wywiadu i badanie. Profesjonalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to osoba bardzo kompetentna, ma wspaniałe podejście do pacjenta. Jest bardzo konkretna, szeroko objaśnia wszelkie swoje działania. To była moja druga wizyta i tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że jestem w dobrych rękach, wybrałam wspaniałego lekarza

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to profesjonalistka. Bardzo przyjemne wizyty i trafiona diagnoza. Dokładnie słucha pacjenta i dobiera leczenie do jego potrzeb. Polecam w 100%

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Pani Doktor to spotkanie z lekarzem naj..naj.. pod każdym względem.Godna polecenia-jestem pod opieką już 4 lata.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online