lek.

Anna Młynarczyk

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

34 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
51 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW) Jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG

  Pani doktor jest miłym i kompetentnym lekarzem. Wyjaśniła wszystkie wątpliwości, przekazała parę cennych rad.

 • A
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor, bardzo sympatyczna, z pozytywnym podejsciem do pacjentki.Badanie wykonane tak delikatnie, ze nawet nie wiem kiedy minęło.Widac, ze zna sie na swojej pracy i ze robi to z powołania i zamilowania.Nie sposób zbadac i zdiagnozować, choc to oczywiście podstawa, ale poczucie bezpieczeństwa i poczucie, ze jest sie wysluchanym i zrozumianym to ogromna zaleta Pani Doktor. Do tego usmiech az chce sie ponownie wrócić do gabinetu.

 • M
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani doktor z bardzo dużą wiedzą medyczną, otwarta, dociekliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, prowadzenie ciąży u pani dr to sama przyjemność.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Pani Anna Młynarczyk to pełen profesjonalizm. Byłam dzisiaj pierwszy raz i na pewno wrócę. Poczucie humoru i podejście do pacjenta oceniam na co najmniej 100 na 10 :-) fachowo, rzeczowo i z humorem. Gdyby każdy lekarz był taki jak Pani Ania to chciałoby się chodzić codziennie :-)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG

  Pani doktor to najlepszy lekarz na jakiego do tej pory spotkałam. Prowadziła moją ciążę w przychodni na Inflanckiej. Wszystko wykonuje bardzo dokładnie, widać, że jest to lekarz z pasją. Usg również zostało wykonane dokładnie. Pani dr odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości i w każdej kwestii służy pomocą. z całego serca polecam

 • N
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG

  To była moja pierwsza wizyta :)
  Pani doktor uprzejma odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Podczas badan tłumaczyła pokolei wszystko. Lekarz godny polecenia :)

 • A

  To była moja druga wizyta. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do pacjenta i profesjonalizmu pani doktor. Przemiła i delikatna. Miło się do niej wraca. Badanie zostało przeprowadzone w komfortowej i przyjemnej atmosferze, bez stresu, pośpiechu czy jakichkolwiek nieprzyjemności. Dokładnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Nie spieszy się. Widać, że wykonuje swój zawód z powołania. Chciałabym żeby wszyscy lekarze tacy byli. Polecam wszystkim kobietom.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta u pani doktor przebiega bezstresowo. To wyjątkowo ciepła, miła, serdeczna osoba, a przy tym bardzo profesjonalna. Do gabinetu aż chce się wejść, bo panuje w nim przyjemna atmosfera. Szczerze polecam panią doktor. Jest Ona bardzo dokładna, wszystko wyjaśnia i wysłucha pacjentke. Oby jak najwięcej było takich lekarzy z powołania, jak pani doktor Ania!!!

 • Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: zapalenie

  Pani dr bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Zebrała szczegółowy wywiad, zbadała i przedstawiła plan leczenia. Ma wiedzę i ja wykorzystuje ale tez słucha i uspokaja :) dziekuje :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG ginekologiczne transvaginalne

  Bardzo polecam Panią Doktor. Badanie nie należy do przyjemnych i komfortowych, jednak nie czułam bólu. Wszystko zostało wyjaśnione, Doktor dopytywała o schorzenie i aktualne dolegliwości. Całe badanie i wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)

  Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Ukończyłam Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie zdobywałam w Klinice Medycyny Matczyno -Płodowej i Ginekologii SPSK nr 1 PUM w Policach oraz Oddziale Ginekologiczno Położniczym Szpitala Solec w Warszawie. Zajmuję się prowadzeniem ciąży oraz prewencją i leczeniem chorób ginekologicznych.
  Posiadam certyfikat FMF służący ocenie ryzyka trisomii w I trymestrze ciąży.
  W pracy kieruję się zasadami etyki lekarskiej. Dokładam wszelkich starań, aby wizyta ginekologiczna przebiegła w nieskrępowanej, komfortowej atmosferze.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Nagrody i wyróżnienia

 • Godło "Przyjazna Przychodnia" 2014 / Babka Medica