lek.

Anna Młynarczyk

Ginekolog

27 opinii +dodaj

Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW) Jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta u pani doktor przebiega bezstresowo. To wyjątkowo ciepła, miła, serdeczna osoba, a przy tym bardzo profesjonalna. Do gabinetu aż chce się wejść, bo panuje w nim przyjemna atmosfera. Szczerze polecam panią doktor. Jest Ona bardzo dokładna, wszystko wyjaśnia i wysłucha pacjentke. Oby jak najwięcej było takich lekarzy z powołania, jak pani doktor Ania!!!

 • Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: zapalenie

  Pani dr bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Zebrała szczegółowy wywiad, zbadała i przedstawiła plan leczenia. Ma wiedzę i ja wykorzystuje ale tez słucha i uspokaja :) dziekuje :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG ginekologiczne transvaginalne

  Bardzo polecam Panią Doktor. Badanie nie należy do przyjemnych i komfortowych, jednak nie czułam bólu. Wszystko zostało wyjaśnione, Doktor dopytywała o schorzenie i aktualne dolegliwości. Całe badanie i wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG

  Ja również jestem pacjentką Pani doktor. Mam bardzo dobre zdanie - miła i kompetentna - zawsze uśmiechnięta. Odpowiada na pytania. Nie czuję skrępowania ani wstydu.
  Z czystym sercem mogę dalej polecać.

 • W
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG

  Pani doktor sprawiła na mnie bardzo dobre wrażenie, postanowiłam z mężem, że będzie prowadzić moją pierwszą ciążę. Przeprowadziła ze mną na pierwszej wizycie szczegółowy wywiad, wystawiła skierowanie na badania. Potrafi słuchać, szczegółowo odpowiada na pytania. Jest przy tym bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. W gabinecie panuje miła, luźna, nieskrępowana atmosfera co u ginekologa nie jest takie oczywiste. Pani doktor jest lekarzem z powołania. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Nigdy nie sądziłam ze wizyta u Oani ginekolog może być tak fajna przyjemna i śmieszna. Śmiałyśmy się obie przez cała wizytę. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty ❤️. Pełna profesjonalizmu i przekochana Pani!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: USG

  Bardzo polecam Panią doktor. Życzliwa, można z nią porozmawiać i się wszystkiego dowiedzieć, co w przypadku moich wizyt u innych lekarzy nie zawsze było możliwe, a także atmosfera jest komfortowa. Nie wmawia niczego, nie naciąga na dodatkowe badania czy wizyty bez potrzeby, po prostu stara się pomóc. Serdecznie polecam, sama też jeszcze skorzystam z usług tej Pani :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: antykoncepcja

  Bardzo kompetentna i sympatyczna Pani doktor. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia i stara się rozwiać wszelkie wątpliwości. Polecam

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Potwierdzam wcześniejsze opinie. Pani doktor przemiła, delikatna, wyczerpująco odpowiada na pytania, dużo pyta (zbiera obszerny wywiad o pacjencie). Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  To była jedna z pierwszych moich wizyt u ginekologa, jednak Pani Doktor zadbała by przebiegła bez stresu, w bardzo miłej atmosferze. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, rozwiała wszelkie wątpliwości, dokładnie zbadała i wszystko wyjaśniła. Do tego jest ciepła i uśmiechnięta. Polecam z całego serca! Oby więcej takich lekarzy!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)

  Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. Ukończyłam Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie zdobywałam w Klinice Medycyny Matczyno -Płodowej i Ginekologii SPSK nr 1 PUM w Policach oraz Oddziale Ginekologiczno Położniczym Szpitala Solec w Warszawie. Zajmuję się prowadzeniem ciąży oraz prewencją i leczeniem chorób ginekologicznych.
  Posiadam certyfikat FMF służący ocenie ryzyka trisomii w I trymestrze ciąży.
  W pracy kieruję się zasadami etyki lekarskiej. Dokładam wszelkich starań, aby wizyta ginekologiczna przebiegła w nieskrępowanej, komfortowej atmosferze.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Nagrody i wyróżnienia

 • Godło "Przyjazna Przychodnia" 2014 / Babka Medica