lek. dent.

Anna Kuc

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk, Ortodonta

38 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
83 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Studia medyczne ukończyłam w 2004 roku. Swoją wiedzę i umiejętności doskonaliłam podczas stażu dyplomowego w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej UMB. Również w tej placówce w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

  Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani doktor która jest bardzo miła, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, odpowiedziała na wszelkie pytania konkretnie i wyczerpująco. Wizyty przebiegają szybko, jak i również nie trzeba czekać długo na kolejna. Zachęcam do odwiedzenia gabinetu.

 • M
  Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: konsultacja, likwidacja ubytku, omówienie leczenia ortodontycznego

  Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest delikatna, dokładna, jasno wyjaśnia cały proces leczenia. Podpowiada co najpilniejsze do leczenia i jak widzi dalsze leczenie. Nawet dzieci chodzą chętnie, bez obaw, że coś zaboli. Super podejście do klienta!!! Tak powinno być w każdym gabinecie stomatologicznym. Szczerze wszystkim polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Po latach wahań stałam się posiadaczką aparatu ortodontycznego. Wszystkie informacje na temat owego "urządzenia" zostały mi przekazane w taki sposób,że nie przestałam mieć wątpliwości. Bardzo miła i fachowa obsługa.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

  Wizyta przebiegła sprawnie i owocnie. Pani doktor bardzo miła, odpowiedziała na wszelkie pytania konkretnie i wyczerpująco. Polecam wszystkim.

 • K

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Uzyskałyśmy z córką wyczerpujące informacje o stanie zgryzu oraz propozycje leczenia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

  Pani doktor Anna Kuc jest bardzo konkretna i sympatyczna. Gabinet zawsze czysty. Szerze polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani dr bardzo miła i sympatyczna. Wizyta z dzieckiem przebiegła sprawnie o bez problemów. Dziecko wyszlo zadowolone i uśmiechnięte

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental Star Specjalistyczne Centrum Stomatologii EstetycznejUsługa: leczenie stomatologiczne

  Dr Ania jest bardzo dobrym specjalista, a do tego również wspaniałym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę merytoryczną, na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Po raz pierwszy spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Doktor dokładnie tłumaczy każdy krok leczenia, głęboko analizuje dany przypadek . Jeżeli komuś zależy na indywidualnym podejściu do pacjenta i fachowym wykonaniu to szczerze polecam . Oprócz tego ,że celem wizyty było leczenie uzebienia to dodatkowo wraz z mężem zdecydowaliśmy się wybrać Panią Doktor w ramach leczenia ortodontycznego. Szczerze polecam :)

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Kuc jest bardzo konkretna i sympatyczna. Wizyta przebiegła szybko, bez zbędnego przeciągania. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm, z każdej strony. Polecam! Leczenia u pani dr (jeszcze) nie rozpoczęłam, ponieważ w pierwszej kolejności jest leczenie chirurgiczne ale na założenie aparatu wrócę na pewno i to z przyjemnością ;)

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne ukończyłam w 2004 roku. Swoją wiedzę i umiejętności doskonaliłam podczas stażu dyplomowego w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej UMB. Również w tej placówce w latach 2009 - 2013 odbywałam szkolenie specjalizacyjne zakończone wysoko zdanym egzaminem. Tym samym uzyskałam tytuł specjalisty protetyka. Następnie na wielu kursach i szkoleniach, zarówno teoretycznych jak i praktycznych, oraz korzystając z najnowocześniejszej literatury medycznej rozszerzyłam swoją wiedzę i umiejętności o leczenie ortodontyczne. Otworzyło mi to możliwość kompleksowego leczenia pacjentów. Jestem w trakcie prestiżowej 3-letniej specjalizacji z zakresu ortodoncji na Uniwersytecie w Austrii. Należę do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
  Od 2009 roku prowadzę własną poradnię i dbam o najwyższy poziom świadczonych usług. Wraz ze współpracownikami zapewniam kompleksową opiekę ze wszystkich dziedzin stomatologii. W trakcie swojej kilkunastoletniej pracy ogromny nacisk kładę na jakość wykonywanej pracy oraz na indywidualne podejście do pacjenta. Efektem tego jest stale poszerzające się grono zadowolonych pacjentów.
  Zajmuję się zarówno leczeniem ortodontycznym młodzieży i dorosłych aparatami stałymi jak i ruchomymi jak i uzupełnianiem braków zębowych, implantoprotetyką i poprawą estetyki uśmiechu. Zawsze przeprowadzam dokładną diagnostykę, która pozwala na przedstawienie optymalnego dla Pacjenta planu leczenia. W swojej pracy zawsze odtwarzam naturalny kształt zębów, prawidłową okluzję (zgryz) oraz postrzegam całokształt problemów jamy ustnej ze wszystkich dziedzin stomatologicznych ujmując je w kompleksowym planie leczenia tak, żeby utrzymać długoczasowo uzyskane efekty leczenia.
  Aby temu sprostać nieustannie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach ortodontycznych i protetycznych podnosząc swoje kwalifikacje zarówno merytoryczne jak i z zakresu wysokiej jakości obsługi pacjenta. Możliwość nowoczesnego a zarazem pełnego leczenia oraz zadowolenie pacjentów daje mi ogromną satysfakcję.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
 • Danube University Krems - w trakcie specjalizacji z ortodoncji

Publikacje

 • Współczesne poglądy dotyczące wkładów koronowo-korzeniowych – przegląd piśmiennictwa (Art of Dentistry 2/2013)

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl