Lek.

Anna Krzak-Bieńkowska

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  jestem w ósmym miesiącu ciązy, Pani Doktor od początku ją prowadzi. jestem bardzo zadowolona z opieki, na wizytę bez problemu mogę przychodzić z mężem, profesjonalne podejście do pacjentki. Do tego Pani doktor jest w razie czego dostępna pod telefonem, co jest dla mnie bardzo ważne. Bardzo polecam :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Jestem właśnie po tygodniowym pobycie w szpitalu. Pani Doktor nie zauważyła, że skrocila mi się szyjka macicy lub zauważyła o czym mogło świadczyć przepisanie luteiny, a mimo to nie widziała potrzeby żeby mnie o tym poinformować. Lekarz w szpitalu stwierdził, że karta ciąży pozostawia wiele do życzenia, termin porodu jest źle wyznaczony, a gdybym zaczęła rodzić to z taką kartą ciąży nie przyjęli by mnie nawet do szpitala gdyż najważniejsze informacje nie były wpisane. Dostałam sterydy i aktualnie będąc w 32 tygodniu ciąży moge urodzić w każdej chwili. Zdecydowanie nie polecam Doktor Anny Krzak - Bieńkowskiej.

  • A

   jestem w ósmym miesiącu ciązy, Pani Doktor od początku ją prowadzi. jestem bardzo zadowolona z opieki, na wizytę bez problemu mogę przychodzić z mężem, profesjonalne podejście do pacjentki. Do tego Pani doktor jest w razie czego dostępna pod telefonem, co jest dla mnie bardzo ważne. Bardzo polecam :)

  • K

   Lekarz z powołania! Pani doktor zawsze ma czas, nie spieszy się pomimo dużej ilości pacjentów, dokładna w tym co robi, cierpliwa i wszystko wytłumaczy. POLECAM!

  • D

   Pani Doktor jest wspaniałą lekarką. Od paru lat chodze do jej gabinetu i mimo, że miałam styczność z innymi lekarzami to nigdy nie spotkałam jeszcze tak miłego! Pani Doktor zawsze jest uśmiechnięta, służy radą i nigdy się nie spieszy- poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Potrafi świetnie doradzić i wprowadza bardzo przyjemną atmosferę- spotkania na badaniach wspominam bardzo długo i bardzo dobrze :) Aż żałuję, że są tak rzadko chodzę do ginekologa :) Podczas badań Pani Doktor jest delikatna, nic nie boli, wszystko na bieżąco tłumaczy i można jej o wszystkim powiedziec, pogadać "po babsku" bez skrupułów. Zdecydowanie ją polecam, mam nadzieję, że jeszcze przez długie lata będę miała okazje uczęszczać do niej na badania. Polecam wszystkim!!! Zarówno dorosłym kobietom jak i młodym dziewczynom, bo sama zaczęłam do niej chodzić jak byłam młodziutka :)

  • P

   Bardzo polecam Panią Dr miła delikatna dyskretna, poświęca dużo uwagi pacjentką przynajmniej widzę to po sobie w razie wątpliwości można zadzwonić i wszystko wyjaśni bez problemu jestem w 8 miesiącu ciąży i cieszę się że prowadzi moją ciążę. Jakoś nie odmawia zwolnienia do pracy od pierwszej wizyty mam zwolnienie bez żadnego ale a badania trzeba robić

  • A

   Bardzo gorąco polecam panią doktor. Zmieniłam lekarza prowadzącego ciążę właśnie na nią i nie żałuję! Chętnie wysłuchuje moich obaw i rozwiewa je profesjonalnymi radami. Zawsze uśmiechnięta i skora do rozmowy. Cieszę się, że to ona będzie prowadzić moją ciążę.

  • P

   Witam. Jestem w 4 miesiącu ciąży była to moja pierwsza wizyta jestem zadowolona i polecam p. doktor miła, sympatyczna, polecam ją paniom w każdym wieku. :) a jutro mam znowu do pani doktor :) i się ciesze ze prowadzi moją ciążę :)

  • A

   Pani doktor bardzo cierpliwa miła wyrozumiała.Naprawdę godna polecenia jakoś nie zauważyłam żeby była małomówna to raczej ja słuchałam ;)Rozluźniła sytuację.... Polecam do prowadzenia ciąży ,jak również na 1 wizytę;)Szkoda że tak daleko dla mnie.

  • J

   RYBNIK
   Polecam Pania ginekolog -Anna Krzak-Bieńkowska na Rymonta 50, Pani profesjonalna, bardzo dobrze podchodzi do pacjenta, mila, precyzyjna, pomimo mojego zdenerwowania rozluznila sytuacje:) wszystkim Pania polecam, na kolejna wizyte az sie chce isc.

  • M

   Bardzo dobra lekarka i godna polecenia! Najważniejsze, że poświęca bardzo dużo uwagi pacjentce i nie ma mowy o pośpiechu w jej gabinecie! Jest czas na rozmowę, spokojne badanie. Pani doktor jest uprzejma i niezwykle cierpliwa. No i normalne ceny. Mały minus to taki jak u większości lekarzy, czyli małomowność, czasem trzeba samemu zapytać by dowiedzieć się czegoś więcej. Ale ogólnie bardzo duży plus ode mnie!!