Dr n. med.

Anna Karbicka verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Dr.med.Anna Karbicka Po dokładnym wywiadzie odnośnie dotychczasowego leczenia zmieniła leki i dokładnie wytłumaczyła jak dalej postępować.Bardzo dziękuje pani Doktor!Serdecznie pozdrawiam:-)

 • Szukasz neurologa? Pacjenci polecają:

  Jerzy Bajko
  Jerzy Bajko
  Neurolog, Neurochirurg
  Monte Cassino 36/9, Szczecin
  Najlepszy lekarz pod słońcem. Bardzo zaangażowany w sprawę pacjenta. Szybka trafna diagnoza. Fachowa pomoc i skuteczne… więcej

  Aneta Wódecka
  Aneta Wódecka
  Neurolog
  ul. Odzieżowa 12a, Szczecin
  Pani doktor potraktowała mnie bardzo miło, uważnie wysłuchała i udzieliła obszernych informacji, poinstruowała… więcej

  Monika Gołąb-Janowska
  Monika Gołąb-Janowska
  Neurolog
  Mickiewicza 55, Szczecin
  Po kolejnej mojej wizycie mogę śmiało powiedzieć, że Pani Doktor zawsze pomoże i znajdzie rozwiązanie problemu.… więcej

  Marcin Ratajczak
  Marcin Ratajczak
  Neurolog
  Aleja Powstańców Wielkopolskich 33a, Szczecin
  Gorąco polecam!!! Przeprowadzony wnikliwy wywiad, szczegółowe badanie i naprawdę pan doktor poświęca pacjentowi… więcej

  Magdalena Wysocka Borys
  Magdalena Wysocka Borys
  Neurolog
  Górczyńska 17, Gorzów Wielkopolski
  Pani Doktor rozpoczęła wizytę punktualnie, podczas konsultacji była uprzejma oraz cierpliwa. Zadawała konkretne… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • W 2001 r. ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale lekarskim PAM w Szczecinie. Wiedzę i doświadczenie w zakresie neurologii zdobyła pracując jako rezydent i asystent w Katedrze i Klinice Neurologii PAM w Szczecinie w latach 2003-2008, gdzie zajmowała się również neuropatologią oraz prowadziła seminaria i ćwiczenia dydaktyczne ze studentami Pomorskiej Akademii Medycznej. W 2005 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w Zakładzie Patologii Komórki PAM, gdzie prowadziła badania nad wykorzystaniem komórek macierzystych m.in. w neurologii i kardiologii, efektem których były prace naukowe opublikowane na łamach zarówno polskich jak i zagranicznych czasopism, m.in. Stroke czy European Journal of Haematology.
   W 2008 r. uzyskała tytuł specjalisty neurologa. Swoje doświadczenie zawodowe pogłębiła pracując jako starszy asystent w Oddziale Neurologii Szpitala MSW w Szczecinie oraz obejmując opieką ambulatoryjną wielu pacjentów na terenie Szczecina w ramach poradni neurologicznych oraz pełniąc dyżury lekarskie na Oddziale Neurologii SP WSZ w Szczecinie. Swoją wiedzę zawodową poszerza biorąc czynny udział w sympozjach, konferencjach i szkoleniach między innymi w zakresie elektroencefalografii, elektromiografii, ultrasonogragii Dopplera tętnic szyjnych oraz potencjałów wywołanych.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Dr.med.Anna Karbicka Po dokładnym wywiadzie odnośnie dotychczasowego leczenia zmieniła leki i dokładnie wytłumaczyła jak dalej postępować.Bardzo dziękuje pani Doktor!Serdecznie pozdrawiam:-)

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: podejrzenie SM

   Życzę sobie i wszystkim Pacjentom, aby na drodze medycznej spotykać tylko takich Lekarzy jak Doktor Karbicka. Pełen szacunek i uznanie z mojej strony. nigdy wcześniej nikt nie zajął się mną tak dobrze, z troską, mądrością i rozsądkiem. Bardzo dziękuję Pani Doktor.

  • P

   Pani doktor jest najbardziej dociekliwym i niepoddającym się w diagnozowaniu neurologiem, a wiem co piszę, ponieważ miałem styczność z kilkoma w Szczecinie. Posiada wiedzę z obszaru mocno wykraczającego poza neurologię np. na styku chorób kręgosłupa, chorób nerwowo-mięśniowych i chorób rzadkich.
   Gdy objawy są nietypowe, jak w moim przypadku, potrafiła doszukiwać w literaturze i właściwie kierować diagnostyką. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że oby więcej takich lekarzy.

  • K

   WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU!!! RZECZOWA, KOMPETENTNA, BARDZO MIŁA, MA MNÓSTWO EMPATII I WIEDZY. Po przebojach z p. N.(z przychodni na Unii Lubelskiej) trafiłam do Dr. Karbickiej, która w ciągu tygodnia rozpoczęła moje leczenie stwardnienia rozsianego. Jestem z Nią w stałym kontakcie, mogę dzwonić w każdej chwili, jak tylko dzieje się coś niepokojącego. SZCZERZE POLECAM!!!!!!!!!!!

  • M

   Na tą panią niestety trafiła moja babcia ( ponad 80 lat ), w rozmowach z nią mocno zaniepokojony potencjalnym udarem mój ojciec ( to chyba zrozumiałe ) dowiedział się iż w szpitalu na arkońskiej wielu młodych ludzi czeka na łóżka, a każdy kiedyś musi umrzeć. Jest to dla mnie tak skandaliczne, że z mojej zrobię wszystko aby tą sprawę nagłośnić. Nie polecam, radzę tą panią obchodzić z daleka. To czy posiada jakąkolwiek wiedzę w tym przypadku nie ma dla mnie absolutnie żadnego znaczenia. Brak empatii to mało powiedziane. Na pewno pani przy wizytach prywatnych jest bardzo miłą. W to nie wątpię.

  • Pani dr.Anna Karbicka jest fachowcem w swojej dziedzinie dokladna dociekliwa co pacjentowi dolega dziekuje ze trafilam do Niej.Wiecej takich lekarzy polecam.

  • J

   Byłam na wizycie z NFZ u pani doktor. Doktor była bardzo nieuprzejma, bez wyczucia, usłyszałam bardzo nietaktowne komentarze. Przyszłam po to, aby zasięgnąć opinii i otrzymać pomoc w dalszym leczeniu, otrzymałam zdawkowe i bardzo nieuprzejme odpowiedzi. Nie kwestionuję wiedzy pani doktor, którą z pewnością ma bardzo wysoką. Jednakże podejście do pacjenta, brak kontaktu z pacjentem i brak umiejętności prowadzenia rozmowy są dla mnie nie do przyjęcia. Wyszłam z gabinetu z postanowieniem, iż nigdy nie wrócę do pani doktor. Zdecydowanie nie polecam.

  • Kompletny brak wyczucia i empatii. Cech, które w tej specjalizacji powinny być kluczowe. Nie polecam zdecydowanie

  • M

   Wspaniały,oddany pacjentom lekarz.Posiada bardzo dużą wiedzę medyczną.Jest miłą,kompetentą osobą.Więcej takich lekarzy!!!

  • R

   Wspaniały lekarz. Profesjonalnie bardzo podchodzi do pacjenta. Powinno być więcej takich lekarzy jak Pani Doktor.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG