Dr n. med.

Anna Karbicka

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Dr.med.Anna Karbicka Po dokładnym wywiadzie odnośnie dotychczasowego leczenia zmieniła leki i dokładnie wytłumaczyła jak dalej postępować.Bardzo dziękuje pani Doktor!Serdecznie pozdrawiam:-)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • W 2001 r. ukończyła z wyróżnieniem studia na wydziale lekarskim PAM w Szczecinie. Wiedzę i doświadczenie w zakresie neurologii zdobyła pracując jako rezydent i asystent w Katedrze i Klinice Neurologii PAM w Szczecinie w latach 2003-2008, gdzie zajmowała się również neuropatologią oraz prowadziła seminaria i ćwiczenia dydaktyczne ze studentami Pomorskiej Akademii Medycznej. W 2005 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w Zakładzie Patologii Komórki PAM, gdzie prowadziła badania nad wykorzystaniem komórek macierzystych m.in. w neurologii i kardiologii, efektem których były prace naukowe opublikowane na łamach zarówno polskich jak i zagranicznych czasopism, m.in. Stroke czy European Journal of Haematology.
   W 2008 r. uzyskała tytuł specjalisty neurologa. Swoje doświadczenie zawodowe pogłębiła pracując jako starszy asystent w Oddziale Neurologii Szpitala MSW w Szczecinie oraz obejmując opieką ambulatoryjną wielu pacjentów na terenie Szczecina w ramach poradni neurologicznych oraz pełniąc dyżury lekarskie na Oddziale Neurologii SP WSZ w Szczecinie. Swoją wiedzę zawodową poszerza biorąc czynny udział w sympozjach, konferencjach i szkoleniach między innymi w zakresie elektroencefalografii, elektromiografii, ultrasonogragii Dopplera tętnic szyjnych oraz potencjałów wywołanych.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Dr.med.Anna Karbicka Po dokładnym wywiadzie odnośnie dotychczasowego leczenia zmieniła leki i dokładnie wytłumaczyła jak dalej postępować.Bardzo dziękuje pani Doktor!Serdecznie pozdrawiam:-)

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: podejrzenie SM

   Życzę sobie i wszystkim Pacjentom, aby na drodze medycznej spotykać tylko takich Lekarzy jak Doktor Karbicka. Pełen szacunek i uznanie z mojej strony. nigdy wcześniej nikt nie zajął się mną tak dobrze, z troską, mądrością i rozsądkiem. Bardzo dziękuję Pani Doktor.

  • P

   Pani doktor jest najbardziej dociekliwym i niepoddającym się w diagnozowaniu neurologiem, a wiem co piszę, ponieważ miałem styczność z kilkoma w Szczecinie. Posiada wiedzę z obszaru mocno wykraczającego poza neurologię np. na styku chorób kręgosłupa, chorób nerwowo-mięśniowych i chorób rzadkich.
   Gdy objawy są nietypowe, jak w moim przypadku, potrafiła doszukiwać w literaturze i właściwie kierować diagnostyką. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że oby więcej takich lekarzy.

  • K

   WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU!!! RZECZOWA, KOMPETENTNA, BARDZO MIŁA, MA MNÓSTWO EMPATII I WIEDZY. Po przebojach z p. N.(z przychodni na Unii Lubelskiej) trafiłam do Dr. Karbickiej, która w ciągu tygodnia rozpoczęła moje leczenie stwardnienia rozsianego. Jestem z Nią w stałym kontakcie, mogę dzwonić w każdej chwili, jak tylko dzieje się coś niepokojącego. SZCZERZE POLECAM!!!!!!!!!!!

  • M

   Na tą panią niestety trafiła moja babcia ( ponad 80 lat ), w rozmowach z nią mocno zaniepokojony potencjalnym udarem mój ojciec ( to chyba zrozumiałe ) dowiedział się iż w szpitalu na arkońskiej wielu młodych ludzi czeka na łóżka, a każdy kiedyś musi umrzeć. Jest to dla mnie tak skandaliczne, że z mojej zrobię wszystko aby tą sprawę nagłośnić. Nie polecam, radzę tą panią obchodzić z daleka. To czy posiada jakąkolwiek wiedzę w tym przypadku nie ma dla mnie absolutnie żadnego znaczenia. Brak empatii to mało powiedziane. Na pewno pani przy wizytach prywatnych jest bardzo miłą. W to nie wątpię.

  • Pani dr.Anna Karbicka jest fachowcem w swojej dziedzinie dokladna dociekliwa co pacjentowi dolega dziekuje ze trafilam do Niej.Wiecej takich lekarzy polecam.

  • J

   Byłam na wizycie z NFZ u pani doktor. Doktor była bardzo nieuprzejma, bez wyczucia, usłyszałam bardzo nietaktowne komentarze. Przyszłam po to, aby zasięgnąć opinii i otrzymać pomoc w dalszym leczeniu, otrzymałam zdawkowe i bardzo nieuprzejme odpowiedzi. Nie kwestionuję wiedzy pani doktor, którą z pewnością ma bardzo wysoką. Jednakże podejście do pacjenta, brak kontaktu z pacjentem i brak umiejętności prowadzenia rozmowy są dla mnie nie do przyjęcia. Wyszłam z gabinetu z postanowieniem, iż nigdy nie wrócę do pani doktor. Zdecydowanie nie polecam.

  • Kompletny brak wyczucia i empatii. Cech, które w tej specjalizacji powinny być kluczowe. Nie polecam zdecydowanie

  • M

   Wspaniały,oddany pacjentom lekarz.Posiada bardzo dużą wiedzę medyczną.Jest miłą,kompetentą osobą.Więcej takich lekarzy!!!

  • R

   Wspaniały lekarz. Profesjonalnie bardzo podchodzi do pacjenta. Powinno być więcej takich lekarzy jak Pani Doktor.