Aktualności

Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online

Konsultacja online (opis) • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Rynek 2 lok.3, Czeladź
Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
32 758..... Pokaż numer


Stanisława Moniuszki 8b, Chorzów
Poradnia Alter

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję z osobami zmagającymi się z zaburzeniami lękowymi, depresją, traumą, trudnościami w relacjach, kryzysem, problemami psychosomatycznymi (dolegl...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Choroby psychosomatyczne
 • Zaburzenia psychiczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Instytut Psychoterapii Gestalt w Krakowie

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Konsultacja online


120 zł

Konsultacja online

Pracuję korzystając z komunikatorów: Skype, Whats app, Messenger. Po umówieniu konsultacji otrzymasz ode mnie wiadomość z adresem Skypa lub nr Whats app oraz nr konta, na które dokonasz przelewu.


Konsultacja psychologiczna


Rynek 2 lok.3, Czeladź

120 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź


Konsultacja psychoterapeutyczna


Rynek 2 lok.3, Czeladź

120 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź

Pozostałe usługi

Konsultacja terapeutyczna


Rynek 2 lok.3, Czeladź

120 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź

Ćwiczenia TRE


Psychoterapia


Rynek 2 lok.3, Czeladź

120 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź


Psychoterapia indywidualna


Rynek 2 lok.3, Czeladź

120 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź

.Rynek 2 lok.3, Czeladź

120 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź

psychoterapia osób dorosłych

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo miła rozmowa. Poczułam się bezpiecznie. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Jestem pełna nadziei


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź psychoterapia indywidualna

Pani Ania odmieniła mnie a co za tym idzie moje życie. Nauczyła mnie jak być sobą, jak nie zginąć wśród ludzi, poskładała mnie w całość. Piękne uczucie, czuję się silna i niezależna.To osoba pełna ciepła, szacunku i zrozumienia. Jest przede wszystkim prawdziwa i zaangażowana w swoją pracę.
W gabinecie czuję się swobodnie i bezpiecznie. Myślę, że nieprędko zrezygnuję z terapii.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź konsultacja psychoterapeutyczna

Jestem po pierwszej wizycie, Pani Ania wydaje się być bardzo kompetentną i empatyczna osobą. Mam nadzieję że uzyskam oczekiwaną pomoc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź psychoterapia

Polecam terapię u Ani- jest życzliwą, kompetentną, otwartą osobą - pełen komfort podczas wizyt. Najlepsza ♥️


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź konsultacja psychologiczna

Dziekuje Pani Aniu za kazda sesja, ktora pozwala spojrzeć mi na problemy z innej strony. Bez Pani pomocy pewnie bym ich nie dojrzała. Po każdej sesji , jestem madrzejsza, zrelaksowana, pojawia sie uśmiech, siła do dzialania i światło w tunelu na lepsze jutro. . To wlasnie spojrzenie specjalisty na moj problem , uświadomilo mi jak sobie z nimi radzic , jak bronić sie przed stresem....Jejku!!! Sama nie odnalazlabym tylu nowych rozwiązań.
Profesjonalizm i atmosfera jaka Pani Ania tworzy na sesjach jest niepowtarzalna i magiczna. Zawsze wychodzę z uśmiechem na twarzy i i oczekuje z niecierpliwoscia następnego spotkania.
Dziękuję i chapeau bas za wiedzę, podejście I cierpliwość.....no i za chusteczki których wiecznie zapominam. .
Z całego serca polecam sesje z Pania Anna Juszczyk. Przekonajcie sie sami , jak dobry i profesjonalny terapeuta zmienia nasze spojrzenie na wiele spraw i pomaga szukać rozwiązań . Troche jak magia, przelozona na rzeczywistość. Jescze raz Dzięki Wielkie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź psychoterapia partnerska

Jestem średnio zadowolona.
Terapia miała trwać wg inforacji na stronie 60 minut. Skończyła się po 50, z czego ostatnie 10 min Pani psycholog namawiała nas na spotkania indywidualne. Oczywiście cena pozostała bez zmian.
Niestety oczekiwania miałam inne. Wiedząc, jak takie spotkania wyglądają spodziewałam się jakiś ćwiczeń/zadań, które mamy wykonywać dla poprawy naszych relacji. Przeliczyłam się.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź

Bardzo pozytywna atmosfera, indywidualne podejście do klienta, w gabinecie można poczuć zrozumienie, akceptację oraz uzyskać oczekiwaną pomoc.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź psychoterapia par

Pani Anna to według mnie kompetentny psychoterapeuta. Godzinna rozmowa czasami wystarczy do podjęcia decyzji o zmianie swojego dotychczasowego życia. Serdecznie polecam!


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź konsultacja

Jestem zadowolony z tej wizyty. Dała mi ona szersze spojrzenie na problemy,które zgłaszałem, tak - w sposób widzenia ich z boku, obiektywnie, widziane okiem specjalisty i mam nadzieję, że rozmowa popchnie mnie na drogę odbudowy poczucia asertywności.Liczę, że kolejne wizyty dadzą mi dalsze korzyści w tej sprawie.Serdecznie pozdrawiam Panią Annę


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź Psychoterapia

Serdecznie polecam ! Po spotkaniu z P.Anią wyszłam tak spokojna i
szczęśliwa znów się uśmiecham a z synem rozmawiałam cały wieczór
i wyjaśniliśmy sobie wiele spraw .Dziękuję P. Aniu


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam. Nie potrafię poradzić sobie z sytuacją która mnie dotknęła . Zona ogłosiła że odchodzi i chce rozwodu. Powody: czułała się samotna ze względu na moją prace,wychowywyała większość czasu sama naszą córkę do tego pracowała i nie czuła we mnie wsparcia. Do tego wszystkiego przyczyniło się moje zachowanie. Nigdy nie potrafiłem rozmawiac o problemach, nigdy nie wychodziłem z inicjatywą żeby coś zmienic w naszym zyciu aby żyło się lżej( przeprowadzka blizej pracy żony/przedszkola córki)byłem słaby psychicznie przez złe wspomnienia z dzieciństwa które dopiera teraz żonie wyjawiłem. Przez 26 lat trzymałem w sobie zdarzenie o którym nikomu nie mówiłem a wiem że miało wpływ na relacje z moją żoną, na moje zachowanie, na to że nie akceptowałem siebie i nie potrafiłem być silnym facetem. Często podczas kłótni reagowałem płaczem na moją bezsilność i krytykę która mnie otaczała że nic nie robię, nie wychodzę z żądną inicjatywą. Nie widziałem że to wszystko tak bardzo odbija się na mojej żonie no bo przecież jest obok i zawsze będzie. Nie wiem czy jest szansa na uratowanie tego małżeństwa żona twierdzi że wypaliła się emocjonalnie i nie chce być z kimś tak słabym. Ja wiem że muszę zasięgnąć pomocy specjalisty.Od 5 dni nie jem nie mam apetytu tylko piję płyny, miałem myśli samobójcze ale tylko myśl o córce mnie chyba uratowała. Od dwóch tygodni nie potrafię się na niczym skupić. Siły do życia dodaje mi córka. Robiąc test na skale depresji Becka wyszło że mam głęboką depresje .Muszę sobie poradzić z tym aby pokonać ten problem z którym walczę tyle lat. Moje pytanie do Was czy jest jakaś lektura, poradnik który pomoże mi zacząć naprawić siebie? żeby zacząć myśleć pozytywnie , uwierzyć w siebie? nauczyć się być twardszym człowiekiem i widzieć czego się chce w życiu?Wiem że pomoc specjalisty jest niezbędna żeby oczyścić umysł wymazać te złe rzeczy które mnie w dzieciństwie dotknęły i pomoże wskaże drogę . Z domu rodzinnego nie wyniosłem modelu rodziny dlatego moje małżeństwo się rozpada.

  witam,
  Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale dziś zobaczyłam Pana wiadomość i od razu odpisuję. Mam nadzieję, że Pan nie czekał na moją odpowiedź i udał się Pan do psychoterapeuty. Jeśli nie, to wyobrażam sobie jak Pan dalej cierpii..
  Szanowny Panie,samemu bardzo trudno poradzić sobie z problemem obecnym (związek małżeński) i sytuacją traumatyczną z przeszłości (jak sam Pan pisał ma ona w dalszym ciągu wpływ na Pana życie).
  Gorąco zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii, poradniki psychologiczne wspierają rozwój osobisty, ale nie rozwiążą sprawy. Pisze Pan także nie przyjmuje pokarmów, jedynie płyny. Niestety nie wiem, jaki stan jest na dziś. Jeśli w dalszym ciągu Pan nie je, proszę najpierw udać się do lekarza najlepiej psychiatry (ewentualnie rodzinnego) by przepisał Panu lekarstwa (antydepresanty), bo musi Pan normalnie funkcjonować 0 JESC, SPAC. Ma Pan córkę, o ktrórej pisze, więc ze względu na sieibie i na nią - proszę iść po lekarstwa. Chcę podkreślić, że sama farmakoterapia nie pomoże i zachęcam do skorzystania z psychoterapii.
  Serdecznie pozdrawiam Pana i przesyłam pozytywną energię mając nadzieję, że nie czekał Pan na moją odpowiedź i już skorzystał z pomocy lekarza lub innego psychoteraputy.
  Jeśli zaś nie, zapraszam do siebie. Pracuję w Czeladzi
  Anna Juszczyk

  mgr Anna Juszczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję z osobami zmagającymi się z zaburzeniami lękowymi, depresją, traumą, trudnościami w relacjach, kryzysem, problemami psychosomatycznymi (dolegl...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Choroby psychosomatyczne
 • Zaburzenia psychiczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Instytut Psychoterapii Gestalt w Krakowie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Szpital im. Zegadłowicza w Sosnowcu Oddział Psychiatryczny

Certyfikaty


Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania