Aktualności

Adresy (3)

Rynek 2 lok.3, Czeladź
Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
32 758..... Pokaż numer


Stanisława Moniuszki 8b, Chorzów
Poradnia Alter

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online

Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych
32 758..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję z osobami zmagającymi się z zaburzeniami lękowymi, depresją, traumą, trudnościami w relacjach, kryzysem, problemami psychosomatycznymi (dolegl...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Choroby psychosomatyczne
 • Zaburzenia psychiczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Instytut Psychoterapii Gestalt w Krakowie

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online

Pracuję korzystając z komunikatorów: Skype, Whats app, Messenger. Po umówieniu konsultacji otrzymasz ode mnie wiadomość z adresem Skypa lub nr Whats app oraz nr konta, na które dokonasz przelewu.Rynek 2 lok.3, Czeladź

150 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt CzeladźRynek 2 lok.3, Czeladź

150 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź

Pozostałe usługi


Rynek 2 lok.3, Czeladź

150 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź

Ćwiczenia TRERynek 2 lok.3, Czeladź

150 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt CzeladźRynek 2 lok.3, Czeladź

150 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź

.Rynek 2 lok.3, Czeladź

150 zł

Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź

psychoterapia osób dorosłych

Opinie

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Długo zajęło mi znalezienie psychoterapeuty/psychologa z powołania, ale udało się! Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale jest coraz lepiej i już „widzę więcej”
Pani Anna jest przemiłą, konkretną osobą, która subtelnie naprowadza człowieka na właściwe tory, tłumaczy cierpliwie pewne zależności i „otwiera oczy”
w końcu czuję, że nie błądzę przez życie po omacku, tylko to ja przejmuję stery, a wiem co piszę, bo jestem w terapii już od kilku miesięcy Dziękuję i do następnego usłyszenia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź konsultacja psychologiczna

Udając się za wizytę liczyłam na zrozumienie i empatie. Natomiast mój problem z jakim udałam się do gabinetu został spłycony do granic możliwości. Czego skutkiem było skrócenie przez panią psycholog wizyty z 60 minut do 30 minut. Przy czym cena nie uległa zmianie. Jestem bardzo rozczarowana przebiegiem wizyty.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź konsultacja psychoterapeutyczna

Bardzo miła wizyta. Pani Anna działała bardzo profesjonalnie i z poczuciem bezpieczeństwa. A tego mi było trzeba. Mam nadzieję na możliwość poprawy jakości życia, więc chyba sukces po pierwszej wizycie. Aż zjadłam trochę obiadu, co było wcześniej trudne :)


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź psychoterapia indywidualna

Bardzo konkretna osoba , od pierwszej wizyty widać że zna się na rzeczy. Wyjaśni i odpowie na nurtujące pytania. Już pierwsza rozmowa pomogła. Będę wracał.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Anna od razu wzbudziła moją sympatię. Wyczułam wsparcie, chęć pomocy, doświadczenie oraz bezpieczną strefę. Zostałam poinformowana również, że terapia może potrwać kilka miesięcy, oczywiście to kwestia indywidualna. Podobały mi się jasne komunikaty. Bardzo doceniam zaangażowanie. Dodatkowo czytaliśmy tą samą książkę wydaną w 2019 roku("Jak mniej myśleć"), co oznacza, że Pani Ania cały czas jest na bieżąco i się dokształca. Zaimponowało mi to.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź konsultacja psychoterapeutyczna

Bardzo duże zaangażowanie terapeuty i uważne aktywne słuchanie. Wysoki poziom empatii i zrozumienia sytuacji pacjenta.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź konsultacja psychoterapeutyczna

Pierwsza wizyta w gabinecie wzbudziła we mnie duzo emocji i płaczu. Po rozmowie z Panią Anią zmienilam podejście do swojego związku, pracy, zaczęłam zwracać uwagę na siebie a nie na potrzeby innych i zadowolenie innych, skupiłam uwage na sobie. Pomogło mi to w rozwiązaniu problemów codziennych. Jestem wdzięczna Pani Ani za wszystko!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Pani Ania jest bardzo empatyczną osobą. Ta umiejętność bardzo pomaga jej w docieraniu do meritum problemu. Podoba mi się sposób w jaki podąża za klientem / pacejentem oraz to, że wykorzystuje swoją wiedzę ogólnopsychologiczną to szukania rozwiązań na wnoszone podczas rozmowy problemy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź konsultacja psychoterapeutyczna

Wizyta u Pani Anny bardzo mi pomogła. Zmieniła poglądy na dotychczasowe problemy. Wysłuchuje "klienta" z uwagą i daje do poczucia bezpieczensto. Rozmowa lepsza jak z niejednym przyjacielem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt Czeladź psychoterapia indywidualna

Polecam serdecznie. Pani Ania jest ciepłą, bardzo miłą i pełną zrozumienia osobą. Bardzo mi pomagają systematyczne wizyty i widzę dużą poprawę odkąd trafiłam do pani Ani :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam. Nie potrafię poradzić sobie z sytuacją która mnie dotknęła . Zona ogłosiła że odchodzi i chce rozwodu. Powody: czułała się samotna ze względu na moją prace,wychowywyała większość czasu sama naszą córkę do tego pracowała i nie czuła we mnie wsparcia. Do tego wszystkiego przyczyniło się moje zachowanie. Nigdy nie potrafiłem rozmawiac o problemach, nigdy nie wychodziłem z inicjatywą żeby coś zmienic w naszym zyciu aby żyło się lżej( przeprowadzka blizej pracy żony/przedszkola córki)byłem słaby psychicznie przez złe wspomnienia z dzieciństwa które dopiera teraz żonie wyjawiłem. Przez 26 lat trzymałem w sobie zdarzenie o którym nikomu nie mówiłem a wiem że miało wpływ na relacje z moją żoną, na moje zachowanie, na to że nie akceptowałem siebie i nie potrafiłem być silnym facetem. Często podczas kłótni reagowałem płaczem na moją bezsilność i krytykę która mnie otaczała że nic nie robię, nie wychodzę z żądną inicjatywą. Nie widziałem że to wszystko tak bardzo odbija się na mojej żonie no bo przecież jest obok i zawsze będzie. Nie wiem czy jest szansa na uratowanie tego małżeństwa żona twierdzi że wypaliła się emocjonalnie i nie chce być z kimś tak słabym. Ja wiem że muszę zasięgnąć pomocy specjalisty.Od 5 dni nie jem nie mam apetytu tylko piję płyny, miałem myśli samobójcze ale tylko myśl o córce mnie chyba uratowała. Od dwóch tygodni nie potrafię się na niczym skupić. Siły do życia dodaje mi córka. Robiąc test na skale depresji Becka wyszło że mam głęboką depresje .Muszę sobie poradzić z tym aby pokonać ten problem z którym walczę tyle lat. Moje pytanie do Was czy jest jakaś lektura, poradnik który pomoże mi zacząć naprawić siebie? żeby zacząć myśleć pozytywnie , uwierzyć w siebie? nauczyć się być twardszym człowiekiem i widzieć czego się chce w życiu?Wiem że pomoc specjalisty jest niezbędna żeby oczyścić umysł wymazać te złe rzeczy które mnie w dzieciństwie dotknęły i pomoże wskaże drogę . Z domu rodzinnego nie wyniosłem modelu rodziny dlatego moje małżeństwo się rozpada.

witam,
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale dziś zobaczyłam Pana wiadomość i od razu odpisuję. Mam nadzieję, że Pan nie czekał na moją odpowiedź i udał się Pan do psychoterapeuty. Jeśli nie, to wyobrażam sobie jak Pan dalej cierpii..
Szanowny Panie,samemu bardzo trudno poradzić sobie z problemem obecnym (związek małżeński) i sytuacją traumatyczną z przeszłości (jak sam Pan pisał ma ona w dalszym ciągu wpływ na Pana życie).
Gorąco zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii, poradniki psychologiczne wspierają rozwój osobisty, ale nie rozwiążą sprawy. Pisze Pan także nie przyjmuje pokarmów, jedynie płyny. Niestety nie wiem, jaki stan jest na dziś. Jeśli w dalszym ciągu Pan nie je, proszę najpierw udać się do lekarza najlepiej psychiatry (ewentualnie rodzinnego) by przepisał Panu lekarstwa (antydepresanty), bo musi Pan normalnie funkcjonować 0 JESC, SPAC. Ma Pan córkę, o ktrórej pisze, więc ze względu na sieibie i na nią - proszę iść po lekarstwa. Chcę podkreślić, że sama farmakoterapia nie pomoże i zachęcam do skorzystania z psychoterapii.
Serdecznie pozdrawiam Pana i przesyłam pozytywną energię mając nadzieję, że nie czekał Pan na moją odpowiedź i już skorzystał z pomocy lekarza lub innego psychoteraputy.
Jeśli zaś nie, zapraszam do siebie. Pracuję w Czeladzi
Anna Juszczyk

mgr Anna Juszczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję z osobami zmagającymi się z zaburzeniami lękowymi, depresją, traumą, trudnościami w relacjach, kryzysem, problemami psychosomatycznymi (dolegl...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Choroby psychosomatyczne
 • Zaburzenia psychiczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • Instytut Psychoterapii Gestalt w Krakowie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Szpital im. Zegadłowicza w Sosnowcu Oddział Psychiatryczny

Certyfikaty


Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania