Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gen. Jerzego Ziętka 69c, Mysłowice
Centrum Psychologiczne SELF MED

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Konsultacja psychologiczna • 100 zł

Psychoterapia • 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodyna...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Depresja
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Gen. Jerzego Ziętka 69c, Mysłowice

100 zł

Centrum Psychologiczne SELF MED

Pozostałe usługi

Psychoterapia


Gen. Jerzego Ziętka 69c, Mysłowice

100 zł

Centrum Psychologiczne SELF MED

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne SELF MED

Pani Ania okazuje dużo zrozumienia, nie osądza, jest bardzo cierpliwa. Pomaga zobaczyć pewne rzeczy z innej strony i znaleźć przyczynę problemów. Jej spostrzeżenia bywają bardzo przydatne, a równocześnie niczego nie narzuca. Polecam serdecznie!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne SELF MED poważne problemy życiowe

Już pierwsza wizyta zaskoczyła mnie i zauroczyła otwartością terapeuty. Kolejne stały się naturalną koniecznością. Śmiałość do człowieka, elokwencja, zaskakująca znajomość problemów i podejście indywidualne do zagadnień znakomicie pozwalają pani Annie doprowadzić pacjenta do konkluzji na temat podłoży i przyczyn problemów. Wrażliwość i czułość na ból i zarazem konsekwentna pomoc w dążeniu do przedstawienia problemu spowodowały dzięki pani Annie znaleźć klucze rozwiązań wielu kłopotów. Pozostaje w stałym kontakcie sesyjnym. Szczere podziękowania … Serdecznie polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychologiczne SELF MED kryzys w związku

Jestem bardzo zadowolona ze spotkania. Pani Anna podeszła do tematu bardzo profesjonalnie i rzeczowo, co pomogło mi spojrzeć na mój problem z innej perspektywy. Jednocześnie okazała mi dużo wsparcia i empatii. W rezultacie mam zamiar rozpocząć terapię długoterminową.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem chłopak 23lata i jestem bardzo nieśmiały nie potrafie poznawac nowych ludzi ogarnia mnie strach przed rozmowa z innymi ,moje zycie towarzyskie nie istnieje , nie mam pracy , dziewczyny, moje zycie jest zalosne chcialem sie kiedys zabic ale zabrakolo mi odwagi i zyje choc wcale nie jest łatwo i czasmi mysle ze lepiej jak bym sie wczesniej zabil , to jest chyba powazna fobia społeczna nie wiem nie znam sie moze cos jeszcze mi jest ,chciałem sie spytac jaki zrobic 1 krok zeby moje zycie stało sie lepsze bo juz ciezko jest i jeszcze te wakcje widze ludzi radosnych bawiacych sie zyciem , a ja nic takie zero ,ok bardzo dziękuje

  Witam,

  Pierwsze i zasadnicze pytanie ktore nalezaloby zadac to pytanie "skad ten lek?". Odpowiedzi moze byc wiele a poszukiwanie ich najlepiej zaczac w procesie terapii. Przyczyna moga byc indywidualne doswiadczenia czy sytuacje zyciowe, brak odpowiednien ilosci "bodzcow" ktore moglyby nauczyc odpowiednich zachowan - za malo przebytych sytuacji spolecznych, badz niska samoocena, ktora tez posiada swoje zrodlo ktore warto odszukac.
  Dodatko w leczeniu fobii przydatna jest farmakoterapia - lekarz psychiatra zleca leki przeciwlekowe i/lub przeciwdepresyjne co w Pana wypadku wydaje sie byc istotne ze wzgledu na mysli samobojcze o ktorych Pan pisze.
  Polaczenie tych dwoch metod oraz powolna proba wlasnych sil w sytuacjach spolecznych powinna przyniesc oczekiwany efekt. Oczywiscie nie stanie sie to jak za dotknieciem "czarodziejskiej rozczki". Jest to proces raczej wolny i wymagajacy duzo ccierpliwosci i systematycznej pracy.

  Pozdrawiam
  Anna Janiszewska

  mgr Anna Janiszewska

 • Chciałam zapytać o emocje. Czy zdrowe jest pozwalanie sobie na ich intensywne odczuwanie i okazywanie (oczywiście w granicach norm) czy lepiej wypracować sobie umiejętność do nieintensywnego odczuwania ich? Czy okazanie złości w reakcji na np. czyjeś lekceważenie naszych próśb jest oznaką słabości lub niedostosowania?

  Wszystkie emocje są wskazane i wszystkie należy odczuwać, przeżywać i okazywać - tak jak Pani napisała "w granicach norm" - dodałabym społecznych i z zachowaniem szacunku do innych osób. Dobrym rozwiązaniem w przytoczonym przykładzie jest raczej komunikowanie swojej złości czy niezadowolenia niż np. trzaskanie drzwiami. Wszystko jest kwestią umiejętności wyważenia reakcji i znalezienia metody "złotego środka" - tak by nie były zbyt intensywne ale też zbyt tłumione. I jedna i druga sytuacja może nieść za sobą negatywne konsekwencje.

  mgr Anna Janiszewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodyna...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Depresja
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania