Adres

Juliusza Słowackiego 12, Kutno
Przychodnia Panaceum (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem pacjętką dr Foczpańskiej od ponad 8 lat jeszcze gdy była pracownikiem w gabinecie w Głownie i z usług korzystam nie tylko ja ale i cała moja rodzina. Dzieci o dziwo chcą chodzić mimo, że dentysty się boją.
Polecam Anna z Łowicza.


U

Opinia z dnia 06.07.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Użytkownik zweryfikowany

Witam. Jestem pacjentką Pani doktor Anny Foczpańskiej. Moja opinia jest jak najlepsza. Pani doktor to najlepszy specjalista w dziedzinie stomatologii jakiego do tej pory spotkałam. Bardzo pewna ręka, rewelacyjnie wyposażony gabinet, bardzo dobre materiały. Przyjście do gabinetu i sam proces leczenia nie powoduje żadnego stresu - bo naprawdę nie ma bólu. Mój mąż Janusz po wczorajszej wizycie stwierdził: "jest naprawdę warta wszystkich pieniędzy" i wierzcie mi to był dużego formatu komplement. Beata z Kutna.


S
Użytkownik zweryfikowany

Witam, ja również pragnę dołączyć do grona zadowolonych pacjentów dr Anny Foczpańskiej. Pani doktor to profesjonalistka w 100%, a przy tym bardzo sympatyczna osoba, która zawsze objaśnia pacjentowi co wykonuje tak aby pacjent mógł się poczuć bezpiecznie, a co ważniejsze z punktu widzenia pacjenta leczenie w wykonaniu pani doktor jest zupełnie bezbolesne i bezstresowe. Serdecznie polecam :)
Sylwia Bębnowska-Dębczak


Użytkownik zweryfikowany

Witam. Wszyscy doskonale wiemy jak ciężko jest o dobrego specjalistę "stomatologa". Ja właśnie takiego znalazłem... U Pani Anny leczę się od ponad roku i nie mówię tutaj tylko o zwykłych ubytkach. Przez ten okres czasu zdążyłem sprawdzić możliwości od prostych przypadków "dziurek" po leczenie kanałowe aż po "montaż" licówek. Krótko mówiąc nie było wizyty podczas której czułbym dyskomfort na fotelu... Pewna ręka, dokładność oraz miła atmosfera to podstawa w gabinecie. U Pani Ani Foczpańskiej wszystko to znajdziecie!

Absolutnie polecam i pozdrawiam. Adam J. z Głowna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie