Adresy (3)

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 250 zł

Konsultacja pulmonologiczna • 250 zł


Przyjmuję: dorosłych
Ten specjalista może wypisać e-receptę

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Tuwima 3b, Olsztyn
Akademicka Poradnia Specjalistyczna


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
22 273..... Pokaż numer

Konsultacja pulmonologiczna • 250 zł

Zwykła wizyta

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

Pani doktor przyjmuje pacjentów od 15 roku życia !


Leczone choroby

 • Choroby układu oddechowego
 • Mukowiscydoza
 • Sarkoidoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


250 zł

Konsultacja online250 zł

Konsultacja online


Tuwima 3b, Olsztyn

250 zł

Akademicka Poradnia Specjalistyczna


Sarmacka 10C lok. B, Warszawa

Przychodnia Wilanów

Pozostałe usługi


Sarmacka 10C lok. B, Warszawa

Przychodnia WilanówSarmacka 10C lok. B, Warszawa

Przychodnia WilanówSarmacka 10C lok. B, Warszawa

Przychodnia WilanówSarmacka 10C lok. B, Warszawa

Przychodnia WilanówTuwima 3b, Olsztyn

Dowiedz się więcej

Akademicka Poradnia Specjalistyczna

Opinie

5

Ogólna ocena
142 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Profesor bardzo zaangażowana w rozmowę z pacjentem, dużo wnikliwych pytań, z perspektywą dalszego leczenia. Polecam szczerze !


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Akademicka Poradnia Specjalistyczna Zwykła wizyta

Rzeczowa, konkretna i bardzo miła Pani Profesor. Nie spodziewałam sie tak dobrej konsultacji. Polecam


F
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetny i rzeczowy fachowiec.Polecam każdemu kto boryka się z bezdechem sennym. Szybka diagnoza i określenie dalszej drogi postępowania w walce ze schorzeniem.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Akademicka Poradnia Specjalistyczna konsultacja pulmonologiczna

Świetny fachowiec, bardzo mi pomogla z doborem leków, przyjazny gabinet z dobrym podejściem do pacjenta


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja pulmonologiczna

Pani Profesor jest światowej klasy specjalistką, jest na bieżąco ze standardami diagnostyki i leczenia, posiada ogromne doświadczenie zawodowe, jest znanym autorytetem dla lekarzy w Polsce oraz wspaniałą, ciepłą, bardzo kontaktową i wrażliwą na potrzeby pacjenta osobą. Bardzo gorąco polecam leczenie i konsultację u Pani Profesor!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Polecam i dziękuję. Kontakt na najwyższym poziomie. Porada Pani profesor wniosła światełko do dalszej diagnstyki mojego schorzenia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Akademicka Poradnia Specjalistyczna konsultacja pulmonologiczna

Super lekarz polecam. Wysucha pacjenta do końca,wytłumaczy wszystko tak normalnie. Bo byłem u tylu lekarzy i nikt mi tak nie wytłumaczył jak Pani Profesor. Pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani profesor bardzo rzetelna, wnikliwie analizuje wyniki badań, daje cenne wskazówki dotyczące dalszej diagnostyki.
Bardzo polecam wizyty online.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Doktor jest bardzo miła, profesjonalna, wnikliwa i punktualna. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Akademicka Poradnia Specjalistyczna Zwykła wizyta

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Z perspektywą dalszego leczenia.
Bardzo fajne podejście do pacjenta.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

98 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Otrzymałam wynik RTG klatki piersiowej:" Cień na zarysie łuku aorty po stronie lewej ok. 17x6 mm-poszerzenie aorty? - do dalszej diagnostyki TK. Miąższ płucny bez zagęszczeń.
  Proszę o opinię.

  Szanowna Pani,
  Żeby wyjaśnić charakter zmiany wskazana jest tomografia komputerowa kl piersiowej.
  Anna Doboszyńska

  prof. dr hab. n. med. Anna Doboszyńska

 • Od ponad 2 miesięcy borykam się z pewnym problemem. Na początku zaczęły mi puchnąć kostki, później pojawił się rumień guzowaty, teraz do objawów doszły bóle stawów i mięśni. Nogi są opuchnięte i zgorączkowane dzień w dzień. Chorobę zaczął leczyć lekarz rodzinny przepisywał różne antybiotyki, dostawałam też zastrzyki przeciw zakrzepom, po ponad miesiącu nieudanego leczenia przez lekarza rodzinnego dostałam skierowanie do reumatologa. Badania reumatologiczne są ok, lekarz wykluczył reumatyzm, jednak podejrzewa sarkoidozę. Miałam wykonane rtg, z opisu badania wynika, że płuca są ok, jednak reumatolog zauważył jakieś zmiany na płucach, teraz otrzymałam skierowanie na TK płuc. Proszę o pomoc oraz o ile to możliwe wskazanie najlepszych specjalistów, którzy specjalizują się leczeniem sarkoidozy najlepiej z woj. pomorskiego. Ból nóg, stawów i mięśnie jest nie do wytrzymania, nie mogę spać, chodzić jestem przerażona sytuacją. Dodatkowo dodam, iż około 6 miesięcy temu miałam wykonany zabieg makijażu permanentnego, potem po 6 tygodniach drugi zabieg korekta makijażu. Przeczytałam w internecie, że sarkoidozę może wywołać barwnik do tatuażu. Czy w związku z tym powinnam jakoś usunąć ten makijaż permanentny, czy faktycznie właśnie to mogła wywołać u mnie chorobę? Dodam też, że od 5 lat jestem po operacji usunięcia tarczycy, nadmieniam tą informację, ponieważ natknęłam się na kilka informacji, w których choroby tarczycy są powiązywane z sarkoidozą.

  Sarkoidoza jest jedną z dość rzadkich chorób. Konieczna jest dalsza diagnostyka (bronchoskopia, badania czynnościowe układu oddechowego). Przyczyna choroby nie jest do konca znana. Leczenie obecnie - leki przeciwzapalne i przeciwbólowe, dalsze leczenie w zależności od wyników badan.

  prof. dr hab. n. med. Anna Doboszyńska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pani doktor przyjmuje pacjentów od 15 roku życia !


Leczone choroby

 • Choroby układu oddechowego
 • Mukowiscydoza
 • Sarkoidoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne

Staże

 • ostatnio jak profesor wizytujący w Kuala Lumpur (Malezja)

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • liczne nagrody JM Rektora WUM, Złoty Krzyż Zasługi

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania