Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273.....

Konsultacja psychoterapeutyczna • 200 zł

Coaching • od 420 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna (kolejna wizyta) • 200 zł +2 więcej

Psychoterapia • 200 zł

Psychoterapia partnerska • 320 zł


Moje doświadczenie

O mnie

psychoterapeuta, coach ACC ICF Ukończyła całościowe czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej I...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


Marszałkowska 55/73 lok. 58, Warszawa

200 zł

INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu

Pozostałe usługi

Coaching


Marszałkowska 55/73 lok. 58, Warszawa

od 420 zł

INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu


Konsultacja psychoterapeutyczna (kolejna wizyta)


Marszałkowska 55/73 lok. 58, Warszawa

200 zł

INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu


Psychoterapia


Marszałkowska 55/73 lok. 58, Warszawa

200 zł

INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu


Psychoterapia partnerska


Marszałkowska 55/73 lok. 58, Warszawa

320 zł

INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
F
Użytkownik zweryfikowany

Nim trafiłem do Pani Anny, moje próby dokładniejszego wejrzenia w głąb siebie w procesie psychoterapii dwukrotnie spaliły na panewce. Terapeuci, których spotykałem, nie spełniali moich oczekiwań, a ja sam po kilku/kilkunastu sesjach nabierałem niechęci i traciłem zapał. Motywowany przez najbliższych postanowiłem jednak spróbować po raz trzeci. Wtedy właśnie poznałem panią Czarnecką. Do pierwszych kilku wizyt podszedłem z dużym dystansem i bez nadmiernych oczekiwań. Pamiętam jednak pozytywne zaskoczenie poziomem przygotowania się Pani Ani do każdej sesji, jej zaangażowaniem i sposobem prowadzenia rozmowy. Po kilku spotkaniach wiedziałem, że chcę wyruszyć w tę "podróż”, jednak nie wiedziałem, ze potrwa ona ponad trzy lata.
Pani Ania jest świetną słuchaczką. Pacjentów traktuje z troską i oddaniem. Nie ocenia. Pomaga samemu dojść do pewnych przemyśleń i wniosków. W trakcie procesu terapeutycznego czerpie z różnych podejść i metod - dla mnie samego zaskakująco cennym i ubogacającym odkryciem okazał się focusing. Moje wielkie uznanie budzi skrupulatność i uczciwość, z jaką pani Ania przygotowuje się do sesji. Niejednokrotnie zdarzało się, iż odwoływała się do kwestii , które poruszaliśmy np. rok wcześniej. To naprawdę niesamowite.
Za największy sukces naszej wspólnej pracy uważam zmianę, która nastąpiła w moim życiu. Nareszcie zacząłem dostrzegać siebie i swoje potrzeby. Nauczyłem się odmawiać. Znaczącej poprawie uległy moje relacje z innymi. Sam nazywam to uzdrowieniem. Zauważalnie wzrósł komfort mojego życia. Efekty te doceniają również moi bliscy.
Terapię zakończyłem ponad dwa miesiące temu. Mam świadomość, że przede mną jeszcze dużo wyzwań, jednak jestem przygotowany i zdeterminowany do pracy we własnym zakresie. Z drugiej strony mam pewność, że w razie potrzeby, zawsze mogą na Panią Anię liczyć. Za wszystko jestem Jej ogromnie wdzięczny.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu psychoterapia indywidualna

Za mało czasu, aby ocenić efekty terapii (niedawno rozpocząłem wizyty), jednak pani Ania Czarnecka niemal od razu wzbudziła moje zaufanie i szacunek, które dla mnie są niezbędnymi elementami budowania relacji z psychoterapeutą. Jestem przekonany, że z taką pomocą uda mi się przezwyciężyć trudności.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu psychoterapia indywidualna

Pracowałam z panią Anią przez około dwa lata. Jest wspaniałą osobą, o wysokiej kulturze osobistej. Jej wizytówką jest ogromnie pozytywna energia oraz przede wszystkim pasja do wykonywanego zawodu. Byłam pod wrażeniem przygotowania Pani Ani do każdej sesji i faktu, że nigdy nie zgubiła się w moich opowieściach i postaciach, które w nich się pojawiały. Całą współpracę zdecydowanie ułatwiał nurt, w którym Pani Ania pracuje.

Pani Aniu jeszcze raz dziękuję i przesyłam dużo dobrej energii!


Użytkownik zweryfikowany

Ponad trzy lata temu rozpoczęłam spotkania z Panią Anią. Trudny okres tamtych chwil dzięki Pani Ani stał się nie tylko czasem pracy nad sobą, ale również zaowocował odzyskaniem przez mnie wewnętrznego spokoju. Pani Ania jest zaangażowaną w pracę terapeutką. Zawsze była wobec mnie wyrozumiała i uczciwa. Jest ciepłym i wrażliwym człowiekiem, który odważnie poprowadził mnie przez najróżniejsze momenty i w życiu, i we mnie samej.
Bardzo dziękuję za pomoc i współpracę.
Łączę wyrazy szacunku
Alicja Koryga

Anna Czarnecka

Pani Alu,
Bardzo dziękuję za te słowa. Cieszę się, że mogłam Pani towarzyszyć w osiąganiu wewnętrznego spokoju. Nasza współpraca była owocna dzięki Pani wytrwałości i zaangażowaniu w proces terapii. Myślami jestem z Panią, mając nadzieję, że jest Pani nieustająco na "swojej ścieżce". Serdecznie Panią pozdrawiam!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INNER GARDEN Ośrodek Psychoterapii i Coachingu

Mogłabym wymieniać bez końca jak bardzo jest wspaniała. Nawet najlepszy przyjaciel, nie jest w stanie tak wysłuchać i wesprzeć jak Ona. W życiu często się zdarzają przeróżne sytuacje, ale na te najgorsze nie jesteśmy nigdy gotowi. W takim właśnie momencie mojego życia Ania pomogła mi stanąć na nogi i odzyskać je na nowo. Ania odznacza się ogromnym profesjonalizmem. Podchodzi poważnie do problemu. Bardzo szybko znajduje przyczynę i celnie obiera kierunek terapii. Będę jej dozgonnie wdzięczna za pomoc. Z całego serca polecam Anię wszystkim, którzy borykają się z trudnymi problemami.

Anna Czarnecka

Bardzo Ci dziękuję Iwono za pozostawienie opinii. Tyle serdecznych słów od Ciebie. Niezmiernie ciepło wspominam naszą współpracę i cieszę się ogromnie, że była wartościowa dla Ciebie, przynosząc zmianę, której potrzebowałaś. Serdecznie Cię pozdrawiam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Z Panią Anią miałem przyjemność "pracować nad swoją osoba" przez ponad 2 lata. W chwili kiedy trafiłem do gabinetu byłem w fatalnej formie psycho-fizycznej. Dość trudna przeszłość, dzieciństwo plus nawarstwiające się problemy w życiu dorosłym doprowadziły mnie do ciężkiej choroby. Brak możliwości normalnego funkcjonowania, ciągłe uczucie omdlenia sprawiało, że nie miałem siły na codzienne czynności i obowiązki. Wtedy trafiłem do Pani Ani. Zupełnie przypadkowo, szukając w google gabinetu w pobliżu. Po pierwszym spotkaniu byłem bardzo pozytywnie zaskoczony! Same terapie to swoista odskocznia od codzienności. To tak jakby człowiek przeniósł się na chwilę w inny, lepszy świat :)! Pani Ania jest osobą bardzo sympatyczną, miłą i ciepłą. Sposoby w jaki prowadzi zajęcia sprawiają wręcz uczucie przenoszenia się w czasie. Ciężko jest opisać sam proces nie będąc fachowcem w tej dziedzinie ale po każdej wizycie nabierałem wiatru w żagle. Z tygodnia na tydzień czułem się coraz lepiej. Nad wieloma dolegliwościami nauczyłem się panować i nie wpadać w panikę. Nabrałem większej pewności w siebie, co zauważyło moje otoczenia. Ja sam też często łapię się na tym, że sytuacje beznadziejne w mojej ocenie kiedyś, są do rozwiązania obecnie. Jestem bardzo wdzięczny "Losowi", że pomógł mi trafić do takiego specjalisty. Nie mogę powiedzieć, że wszystkie moje problemy skończyły się ale mogę z pewnością stwierdzić, że to co było dla mnie najbardziej uciążliwe zdołałem okiełznać i iść dalej przez życie odzyskując siłę do działania! Serdecznie polecam Panią Anię! :)

Anna Czarnecka

Panie Patryku,
Cieszę się, że mogłam pomóc. Dziękuję za słowa uznania, życzę Panu powodzenia we wszystkim!


J
Użytkownik zweryfikowany

Byłam jedną z tych osób, które nie bardzo wierzą w pomoc psychologa. Przez lata zmagałam się sama z coraz bardziej dokuczliwymi stanami depresyjnym - bo co oni tam wiedzą, przecież i tak muszę sobie poradzić z tym sama, jeszcze żadnego problemu nie rozwiązano gadaniem itp. W końcu we wrześniu zeszłego roku wizyta u psychologa stała się dla mnie brzytwą, której desperacko złapałam się czując, że po raz kolejny tracę grunt pod nogami, a pode mną czarna głębia.
Koleżanka poleciła mi gabinet Kucewicz & Piotrowicz, a tam trafiłam pod skrzydła pani Ani. To ona o 180 stopni odwróciła poglądy na psychoterapię - moje, mojej rodziny, która obserwowała moje postępy, moich przyjaciół. Powoli uczyłam się kim jestem, dlaczego nim jestem i jak mogę sobie pomagać. Zaczęłam szukać i słuchać tego co dla mnie najważniejsze - i choć nadal błądzę, coraz częściej znajduje sama w sobie odpowiedzi, których szukam. Coraz lepiej świadomie obserwuję i analizuję swoje własne emocje i reakcje - i uczę się je akceptować. To nie magia - to ciężka praca, a Pani Ania jest w niej wspaniałym przewodnikiem i przyjacielem. Dużo pracy jeszcze przede mną, ale po roku terapii - z czystym sumieniem - polecam bardzo bardzo serdecznie. A Pani - jeszcze raz bardzo dziękuję! Nigdy nie zapomnę pewnego ranka z początku tego roku, kiedy w drodze do pracy poczułam się, tak po prostu, właściwie całkiem szczęśliwa.

Anna Czarnecka

Pani Justyno, serdecznie dziękuję za te słowa. To był zaszczyt towarzyszyć Pani w tym procesie. Dziękuję za Pani zaufanie, naprawdę wyjątkowe zaangażowanie w proces terapeutyczny, pracę, którą Pani wykonała. To wszystko sprawiło, że dziś czuje się Pani lepiej korzystając z owoców naszych regularnych cotygodniowych spotkań. Wspaniale słyszeć, że jest Pani coraz bardziej świadoma siebie, ma Pani coraz więcej zrozumienia ale i akceptacji dla złożoności własnych emocji i uczuć. Wierzę, że takich poranków, jak ten z początku tego roku będzie w Pani życiu coraz więcej i więcej. Serdecznie pozdrawiam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

po moich burzliwych wynurzeniach, bardzo emocjonalnych, dostałam prostą informację, co mogę zrobić, żeby poprawić sytuację, żeby ją ruszyć w dobrą stronę. Byłam zaskoczona prostotą i trafnością.

Anna Czarnecka

Pani Jolanto, dziekuję serdecznie za tę opinię. Cieszę się, że skorzystała Pani z naszego pierwszego spotkania/konsultacji. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca okaże się dla Pani owocna. Pozdrawiam serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Z Panią Anną jako jedynym terapeutą z którym pracowałem spędziłem cały rok. Było to dla mnie szczególne przeżycie, ponieważ od żadnej innej osoby wcześniej nie odczuwałem takiej empatii, wsparcia i intuicji. Wspominam ten czas jako chwile poświęcone swoim emocją, myślą i pracą z najtrudniejszymi przeżyciami. To jedyny terapeuta którego poznałem o podejściu tak wszechstronnym i tak swobodnie operującym w różnych metodach terapeutycznych co zaowocowało u mnie szerszym wglądem w siebie. Wspólnie spędzony czas cechował towarzyszący mu spokój, ciepło i zrozumienie, po czym ze spotkania wychodziłem z dużą dozą dobrej energii. Panią Anię mogę szczerze polecić każdemu kto potrzebuje wsparcia i wierzę, że nie mógłby wyjść zawiedziony. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam :)
Kamil

Anna Czarnecka

Panie Kamilu,
Ogromnie dziękuję za tak pozytywną opinię i polecenie. Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem, to fundament terapii. Cieszę się, że mogłam Panu towarzyszyć w tym ważnym procesie wsłuchiwania się w siebie, swoje emocje, myśli i najgłębsze potrzeby. Tak aby w efekcie mógł Pan poczuć się gotowy by dalej iść już sam, samemu sobie dając życzliwość, zrozumienie, uwagę i wsparcie. Życzę wszystkiego dobrego! Serdecznie pozdrawiam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pani Anna czarnecka jest świetnym coachem i bardzo ciepłą serdeczną osobą. W procesie coachingowym zastosowała wiele naprawdę interesujących technik i ćwiczeń, które pozwoliły mi zajrzeć wgłąb siebie i odpowiedzieć na szereg pytań. Po każdym spotkaniu wychodziłam uskrzydlona, a dodatkowo każda sesja kończyła się podsumowaniem, do którego z chęcia wracam. Serdecznie polecam!

Anna Czarnecka

Pani Beato, bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Życzę powodzenia w realizacji wszystkich Pani celów! Serdecznie pozdrawiam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam
  Kiedy można się umówić na wizytę z Partnerem ?
  Temat spotkania
  Ciągłe awantury itp ....
  Jaka ilość wizyt jest wskazana? i jak często trzeba przychodzić na wizytę ???
  Pozdrawiam
  Marzena Kuczaj

  Witam Panią serdecznie,
  Może Pani skorzystać z kalendarza wizyt i sprawdzić aktualne wolne terminy, zapraszam serecznie. Na konsultacji postaram się odpowiedzieć na pytanie, ile sesji może obejmować proces terapeutyczny. Sesje odbywają się co tydzień, trwają 90 min.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Anna Czarnecka

  Anna Czarnecka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

psychoterapeuta, coach ACC ICF Ukończyła całościowe czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej I...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Oddział Zapobiegania Nawrotom Psychoz ( F10 ), Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie ( 2011, 2012)


Znajomość języków

Angielski