lek.

Anna Chorzewska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

390 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
363 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ukończyłam studia medyczne na Akademii Medycznej w Białymstoku w roku 2003. Po ukończeniu stażu i zdanym LEP rozpoczęłam pracę w WSS Olsztyn na Oddziale Ginekologii Onkologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
390 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Olsztyńscy Ginekolodzy

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty,.
  Wizyta przebiega w miłej atmosferze a Pani doktor wszystko ładnie wyjaśnia :)
  Bardzo polecam panią doktor , dodatkowy plusem jest rejestracja przez internet co dla mnie było wygodą. Pozdrawiam Panią Dr. Anne i dziękuje

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wizyta przebiegła rewelacyjnie. Było to moje pierwsze spotkanie z ginekologiem i Pani Anna podeszła do tego profesjonalnie. Wszystko dokładnie zostało wytłumaczone, badanie było bezbolesne, a gabinet bardzo zadbany i higieniczny, także żaden stres przed nie jest potrzebny. Na pewno bedę polecać koleżankom i rodzinie :)

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Olsztyńscy GinekolodzyUsługa: prowadzenie ciąży

  U Pani doktor prowadzę ciąże , żadne z moich pytań nie zostaje bez odpowiedzi, która często jest wyczerpujące ( nie ma miejsca na odpowiedzi na „szybko” co niestety często się zdarza ). Każde USG jest szczegółowo omawiane i nie kusze domyślać się co widać na monitorze . Zdecydowanie polecam każdemu kto chce spokojnie przejść swoją ciąże będąc zaopiekowanym i z poczuciem, że lekarz wie o czym mówi.

 • I
  Lokalizacja: Olsztyńscy GinekolodzyUsługa: prowadzenie ciąży

  Od paru lat z mężem staraliśmy się o dziecko, właśnie dzięki Pani Doktor i jej ogromnemu wsparciu udało się nam. Pani Ania prowadzi teraz moją ciąże i jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentna i zawsze służy dobrym słowem, wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć. Polecam na 1000%.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Olsztyńscy Ginekolodzy

  Wizyta przebiegła profesjonalne , w miłej atmosferze. Pani doktor odpowiadała na każde zadane pytania i dużo dodawała od siebie. Badania przeprowadzone szczegółowo. Pani Anna jest osobą godną polecenia.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Olsztyńscy Ginekolodzy

  Profesjonalna i rzetelna obsluga. Pani Dr. odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Jest bardzo ciepła, sympatyczna i cierpliwa.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Olsztyńscy Ginekolodzy

  Polecam, bardzo sympatyczna Pani doktor, wszystko dokładnie wytłumaczyła, cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze i bezstresowo.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Olsztyńscy Ginekolodzy

  Pani Anna bardzo dobrze się mną zajęła. Jest uprzejma, profesjonalna i jak mało który lekarz odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie udziela informacji. Polecam wizyty u pani Anny

 • A
  Lokalizacja: Olsztyńscy GinekolodzyUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo polecam Panią doktor. Słucha wyjaśnia, tłumaczy. Czułam się bardzo zaopiekowania podczas wizyty. Badanie wykonane bardzo dokładnie, bezboleśnie. Pani doktor bardzo długo ze mną rozmawiała w celu zebrania wszystkich potrzebnych informacji.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Olsztyńscy Ginekolodzy

  Drogie Panie, polecam wszystkim Panią Doktor Annę Chorzewską, jest genialna. Badania przeprowadza bardzo delikatnie. Gabinet lśni, pięknie pachnie. Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji, wiedzy i umiejętności Pani Doktor. Nie zastanawiajcie się nad wyborem, zdrowie jest tylko jedno. Byłam pierwszy raz i już wiem, że nie zmienię lekarza (a byłam u wielu). Pani Anna, odpowiada na każde pytanie, jest profesjonalistką. Z całego serca dziękuję.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam studia medyczne na Akademii Medycznej
  w Białymstoku w roku 2003.
  Po ukończeniu stażu i zdanym LEP rozpoczęłam pracę w WSS Olsztyn
  na Oddziale Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa.
  W roku 2005 rozpoczęłam specjalizację z ginekologii i położnictwa
  w trybie rezydentury w WSS Olsztyn. W roku 2012 zdałam certyfikat
  z ultrasonografii w ginekologii i położnictwie PTU.
  W roku 2013 zdałam specjalizację z ginekologii i położnictwa.Od lutego 2014 pracuję również w Poradni Ginekologiczno-Położniczej i Ginekologii Onkologicznej przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie .
  Od początku swej pracy zawodowej pogłębiam wiedzę i umiejętności poprzez liczne kursy i szkolenia oraz fachową literaturę,
  co pozwala mi na wykorzystanie najnowszych metod i standardów leczenia chorób kobiecych.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby