Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W 2002 roku ukończyła studia stomatologiczne na Wydziale Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W roku 2007 rozpoczęła szkolenie spe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Wady zębów
  • Wady zgryzu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Aparaty ruchome


Biernackiego 4b, Mielec

NZOZ Ortho-Dent Anna Bardowska-Szura


Aparaty stałe


Biernackiego 4b, Mielec

NZOZ Ortho-Dent Anna Bardowska-Szura


Aparaty stałe estetyczne


Biernackiego 4b, Mielec

NZOZ Ortho-Dent Anna Bardowska-Szura

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
27 opinii

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Ortho-Dent Anna Bardowska-Szura

Nie polecam ! Pani jest nieprofesjonalna. Chodziłam na wizyty rok i nic, nie doczekałam się ani wytlumaczenia, na czym ma polegać leczenie ani kiedy zostanie założony aparat ortodontyczny. Tak jak pisali inni, czułam się jak nieproszony gisc, mimo że sporo płaciłam ! Nie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Ortho-Dent Anna Bardowska-Szura leczenie

Rewelacyjna Pani Doktor!!! Bardzo miła, wszystko dokładnie tłumaczy. Z uśmiechem i bez stresu przychodzi się na kolejne wizyty.


Użytkownik zweryfikowany

Tak jak inni tutaj pisali, ta Pani jest bardzo nieprofesjonalna. Jest niemiła, zbywa każdego pacjenta i gdy chcesz zapytac się o cokolwiek co dotyczy Twoich zębów, słyszysz tylko wymijającą odpowiedz i czujesz się jakbyś pytał o intymne sprawy. zdjelam aparat juz ponad pół roku temu i zęby są porozsuwane na wszystkie strony, co wyglada jakby to bylo przed leczeniem. Nie polecam tej pani i już nigdy więcej bym jej nie wybrała. Zmarnowane 3tyś + ok 3-4tyś za wizyty


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista!
Długo czekałam na pierwszą wizytę jednak warto było. Pani dr Anna Bardowska-Szura jest bardzo profesjonalna i dokładnie wytłumaczyła na czym polega problem z moim zgryzem. Dokładnie omówiła mi plan i koszty leczenia oraz dość szybko założono mi aparat. Leczę się już rok - na efekty nie musiałam długo czekać- zęby już wydają się być proste.
Cały personel bardzo miły i pomocny, przychodnia nowoczesna.
Jestem zadowolona i chętnie polecam gabinet znajomym.


A
Użytkownik zweryfikowany

Chciałam Państwa przestrzec w najlepszej wierze przed wyborem takiego specjalisty (ortodonty) jak Pani lek. Anna Bardowska-Szura. Najlepiej o braku profesjonalizmu świadczy podejście tejże Pani do pacjenta. Po tym jak wizyta umówiona pół roku wcześniej zostaje przełożona w ostatniej chwili, to szanowna Pani z umówionej wizyty wychodzi sobie jakby nigdy nic do domu, nawet nie mając na uwadze, że ktoś czeka godzinę na łaskawe przyjęcie. Rozumiem, że wizyta kontrolna, która zwykle nie zajmuje nawet 5 min, nie jest płatna, stąd takich pacjentów traktuje się jako tzw. "zło konieczne". Jednak z uwagi na wcześniej zarobione na tej osobie środki pieniężne wypadałoby z ramach zwykłej przyzwoitości przynajmniej wyjść i przeprosić. Szczerze nie polecam tej Pani lek. Po ciężkich negocjacjach udało wybrać mi się dokumentację medyczną, za którą zażądano zapłaty. W ciągu 2,5 roku nie spóźniłam się ani na jedna wizytę, jednak ani raz nie udało mi się wejść do gabinetu o wyznaczonej godzinie. Pani lek. ortodonta Anna Bardowska-Szura, w mojej opinii wykazuje brak profesjonalizmu w podejściu do pacjenta. Na każde pytanie dotyczące stanu leczenia odpowiada miną zniesmaczoną, iż pacjent śmie zadawać pytania, bo przecież powinien tylko płacić,a w zamian nic nie wymagać. Takie zachowanie, świadczy do dość kiepskiej etyce zawodowej. Z leczenia, niedokończonego zresztą, jestem bardzo niezadowolona i nikomu nie polecam i nie życzę spotkania takiego specjalisty-jak Pani lekarz ortodonta.


O
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam doktor Anię. Jej profesjonalizm wraz z delikatnością gwarantują najwyższą jakość usług, ponadto wyposażenie przychodni w najnowocześniejszy sprzęt zapewnia kompleksowe leczenie pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z faktu bycia jej długoletnią pacjentką.
Bożena


Ł
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wizytę u Pani Anny. Najwyższy poziom merytoryczny w Mielcu, delikatna,spokojna, rzeczowa i konkretna.
Lubi wyzwania, nie boi się tzw. beznadziejnych przypadków i przynajmniej na przykładzie mojej rodziny zawsze kończyło się to sukcesem.


Użytkownik zweryfikowany

Na 4 lata jeżdżenia do Pani doktor raz udało nam sie wejsc o umówionej godzinie.Bardzo nieprzyjemna pani w rejestracji ,brak podejścia do pacjenta,problem z przełożeniem wizyty.Mało informacji na temat stanu uzebienia,czuje sie tam jak nieproszony gośc pomimo ,że sie za wszystko płaci.


D
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim gorąco ten gabinet i panią doktor!! Super leczy ząbki, jest przy tym bardzo miła i profesjonalna, na uwagę również zasługują panie w recepcji- pełen profesjonalizm, uśmiech i życzliwość na co dzień! polecam!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Muszę z czystym sumieniem polecić ten gabinet, bo naprawdę (choćbym nawet chciała) to nie ma się do czego przyczepić. Jestem bardzo zadowolona z usług stomatologicznych u Pani doktor E. Danilczuk. Pani doktor była niesamowicie delikatna, miła i uprzejma, a przede wszystkim bardzo dokładna. To co inni lekarze zrobiliby powierzchownie, u Pani doktor zostało wykonane od A do Z. Znieczulona zostałam komputerowo, nic nie poczułam, a forma znieczulenia była w cenie zabiegu. Usuwałam tam także "ósemkę" u doktora O. Radzewicza i muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona, bo zabieg został przeprowadzony expresowo i zupełnie nic nie czułam. Doktor również bardzo miły i sympatyczny, dodatkowo z poczuciem humoru, dzięki czemu potrafił rozładować napięcie - co jest ważne gdy ktoś stresuje się zabiegiem - tak jak to było w moim przypadku. Do gabinetu weszłam punktualnie. Cały obiekt jest bardzo nowoczesny i czysty - robi dobre wrażenie. Z pewnością jeszcze tam wrócę - polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W 2002 roku ukończyła studia stomatologiczne na Wydziale Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W roku 2007 rozpoczęła szkolenie spe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Wady zębów
  • Wady zgryzu