Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Mazurska 15a (Komorów/k Pruszkowa), Pruszków
Sensamed - Klinika Zdrowia i Urody (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista II stopnia dermatolog i wenerolog, wieloletnio związana z Kliniką Dermatologii MSWiA w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja dermatologiczna

150 zł


Słowackiego 12, Warszawa

150 zł

MELITUS Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MELITUS Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging konsultacja dermatologiczna

Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Da się zauważyć wysoką kompetencję i doświadczenie.

W pełni polecam wizytę u Pani Doktor.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MELITUS Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging wysypka na twarzy u niemowlaka; łojotokowe zapalenie skóry

Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i wprowadziła skuteczne leczenie u mojego dziecka. Po kilku dniach leczenia buzia jest zdrowa. Ponadto jest lekarzem bardzo profesjonalnym, sympatycznym i uśmiechniętym. Na pewno w przypadku innych problemów dermatologicznych wrócę do Pani Doktor.


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MELITUS Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging zmiany skórne

Szybko i fachowo. Przepisany krem pomaga. Zaognienie na nodze znika. No i córka pije mleko i nic się nie dzieje. Gdzie wcześniej pani pediatra wskazała winę właśnie na mleko.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MELITUS Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging problem skórny na twarzy

Dr. Anita Olejnik jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze odpowiednio dobierze leki do problemu. Posiada dużą wiedzę. I co ważne wysłucha z jakim problemem się do niej przychodzi.


O
Użytkownik zweryfikowany

Konkretna pani doktor. Miałam wrażenie, że posiada wiedzę. Poświeciła mi tyle czasu ile było trzeba. Otrzymałam mnóstwo próbek do przetestowania, co bardzo mnie cieszy, ponieważ nie muszę wydawać fortuny. Ogólnie wrażenie było w porządku, oby tylko leczenie przyniosło rezultaty.


O
Użytkownik zweryfikowany

pani doktor jest przesympatyczna, troskliwa i ma ogromną wiedzę; słucha uważnie i proponuje rozwiązania (leczenie lub wizytę u innego lekarza) zgodne z oczekiwaniami, powiedziałam o kilku zupełnie różnych problemach i na każdy otrzymałam pomoc - również próbki kosmetyków; byłam u pani doktor po raz pierwszy i wyszłam zachwycona


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dr jest świetnym dermatologiem, widać, że lubi swoją pracę, a wizyty u niej są przyjemnością, a nie obowiązkiem. Zawsze uśmiechnięta i służąca dobrym słowem. Polecam wszystkim.


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani doktor na wizycie z moim czteromiesięcznym dzieckiem. Synek miał suchą skórę na dekoldzie i łuszczącą skórę na szyji, po jednorazowym posmarowaniu krostek na szyji maścią z małą ilością z tlenkiem cynku (krostki zniknęły ale skóra się wysuszyła). Liczyłam na dobrą maść robioną na receptę, niestety dostaliśmy steryd + syrop aby mały się nie drapał. Jestem z tych osób co czytają ulotki od A do Z, i stwierdziłam że nie podam dziecku tych leków, syrop miał w ulotce "dla dzieci od lat 2", a steryd wydaje mi się, że to ostateczność, a tymczasem synek miał problem ze skórą dopiero 2 dni. Skonsultowałam leki z moim pediatrą, na syrop zareagowała: "Broń Boże, jest on za mały na takie leki", a szyję kazała smarować zwykłym kremem emolientem, po 3 dniach skóra się zregenerowała i problem zniknął.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm a także duża wiedza to coś, co najbardziej cenię u lekarza, a tutaj trafiłam bez pudła. Polecam wszystkim wahającym się :)
Rozbudowana diagnoza, nie wyprowadziłam miłej i uśmiechniętej pani doktor z równowagi, mimo że zadałam z milion pytań, dotyczących nawet niszowych kosmetyków naturalnych. Mam wrażenie, że spotkałam specjalistę z prawdziwego zdarzenia, wszystkie przyszłe problemy dermatologiczne będę rozwiązywać u dr Anity Tarajkowskiej - Olejnik.


B
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały i rzetelny lekarz, o dużej wiedzy i kulturze osobistej!. Lekarstwa zapisywane wcześniej przez innych lekarzy przeciw ropniom mnogim nie dawały żadnej poprawy. Pani Doktor zaleciła szczegółowe badania (w tym hormonalne) i zmianę diety, po czym szybko wdrożyła właściwe leczenie, które już daje efekty. Dziękuję i polecam wszystkim pacjentom z problemami skórnymi!.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista II stopnia dermatolog i wenerolog, wieloletnio związana z Kliniką Dermatologii MSWiA w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia