Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Podczas wstępnej konsultacji ustalamy potrzeby, metody i formę pracy. Jestem psychologiem, psychotrumatologiem, interwentem kryzysowym, coachem i pracuję w podejściu integratywnym. Nie ma znaczenia czy źródłem problemu jest życie prywatne zawodowe czy biznes. Pracuję od 2002 z biznesem, od 2014 z klientem indywidualnym nad powrotem do równowagi i wzrostem pokryzysowym Pracuję w obszarze: - lęk, lęk o zdrowie, pracę, pieniądze, inne, - negatywne skutkami stresu, traumy, trudne sytuacje zawodowe i prywatne, - wzmocnienie odporności psychicznej, samooceny/poczucie własnej wartości, - trudności związane z ważnymi wydarzeniami życiowymi, zawodowymi, w biznesie, - uczucie pustki, rezygnacji, zamartwiania się, - kryzys emocjonalny sytuacyjny, rozwojowy, egzystencjonalny, środowiskowy, - praca z emocjami, - rozwój potencjału, realizacja celów biznesowych, zawodowych i prywatnych. - lęk szkolny, brak motywacji szkolnej, problemy w nauce i relacjach rówieśniczych, - mile widziane osoby LGBT+. Z kim pracuję? - z osobami, które cierpią, np.: z powodu doświadczeń życiowych, np.: rozstanie, rozwód, strata, choroba swoja lub kogoś bliskiego, bankructwem, płynnością finansową, prowadzeniem biznesu czy zmianą zawodową, - z osobami, które mają trudności w poradzeniu sobie z niedostosowaniem społecznym, relacjami, emocjami, - z rodzicami nastolatków, nastolatkami od 15 roku życia ( pracuję jako psycholog szkolny w szkole średniej), - liderami, menedżerami, właścicielami firm w związku z ich wyzwaniami w środowisku zawodowym i biznesowym, Jestem specjalistą od kryzysu, równowagi i wzrostu pokryzysowego, trenerem odporności psychicznej, mentorem, superwizorem, konsultant biznesowy w zakresie miękkiego HR, zarządzania, kultura organizacyjna, Coach PCC ICF, Coach i Superwizor IC, Mentor i Coach EIA SP EMCC, Master Praktyk NLP, Coach Kryzysowy IPTK, Mentor finansowy IPTK.

więcej O mnie

Podejście terapeutyczne

Psychoterapia traumy
Psychoterapia traumy

Zakres porad

  • Psychologia kryzysu
  • Psychotraumatologia
  • Psychologia młodzieży
  • Terapia krótkoterminowa

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)
Dzieci (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

    180 zł

  • Konsultacja psychologiczna online - weekend, święta

    300 zł

  • Psychoedukacja online

    200 zł

  • Psychoedukacja

    200 zł

  • Poradnictwo dla rodziców

    250 zł

Adresy (2)

Anita Orzechowska

Konsultacja online

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana

Telefon

52 525...
Anita Orzechowska
Anita Orzechowska

Nakielska 269 pokój 4, 85-391 Bydgoszcz

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Przelew na konto

Telefon

52 525...

30 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Zdecydowanie się na pierwszą wizytę było najlepszą rzeczą jaką mogłem zrobić, kilka wizyt wystarczyło żeby z poziomu załamania emocjonalnego zakończyć terapię jako nowy człowiek. Pani Anita na każdym spotkaniu słuchała co mówię, zwracała uwagę na emocje jakie przy tym mi towarzyszyły i na każde kolejne spotkanie czekałem z coraz to większą niecierpliwością bo wiedziałem że na kwestie które są dla mnie nie jasne zawsze znajdzie się odpowiedź. Jestem przekonany że Pani Anita uchroniła mnie przed stanem depresyjnym i pomogła zrozumieć wiele kwesti które zostaną ze mną do końca życia. Polecam z całego serca, terapia u Pani Anity to najlepsza inwestycja jaką można dla siebie zrobić.

     • Anita Orzechowska Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Anita Orzechowska

    Dziękuję bardzo.


  • W

    Z Anitą podjęłam współpracę superwizyjną do mojej praktyki coachingowej i niesamowicie sie cieszę, ze trafiłam akurat pod jej skrzydła. Anita to osoba z ogromną wiedzą, kwalifikacjami i empatią. Jest bardzo uważna, dostrzega to co niewypowiedziane i motywuje do głębokiej refleksji. Z każdego spotkania wychodzę z przemyśleniami oraz obszarami do dalszej pracy. A to wszystko w bardzo pozytywnej atmosferze :)

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Anita Orzechowska

    Dziękuję za te ciepłe słowa i zaufanie. Cieszę się, że mogę towarzyszyć Ci w rozwoju i refleksji nad praktyką coachingową. Każde spotkanie jest dla mnie równie inspirujące — doceniam Twoje zaangażowanie, uważność i gotowość do pogłębiania pracy własnej.


  • M

    Bardzo polecam Panią psycholog bardzo zaangażowana, empatyczna, potrafi wysłuchać i wczuć się w uczucia pacjenta.

     • Anita Orzechowska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)  • 

    mgr Anita Orzechowska

    Bardzo dziękuję


  • I

    Pierwsza wizyta,ale wrażenie pozytywne .
    Jestem przekonany,że trafiłem do miejsca gdzie uzyskam oczekiwaną pomoc…

     • Anita Orzechowska Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Anita Orzechowska

    Bardzo dziękuję


  • P

    Pełen profesjonalizm.
    Pięknie dziękuję i pozdrawiam

     • Anita Orzechowska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)  • 

    mgr Anita Orzechowska

    Bardzo dziękuję


  • S

    Z całego serca polecam panią psycholog Anitę, do której uczęszczam regularnie od marca tego roku. To pierwsza psycholog, do której się zgłosiłem i nie mogłem trafić lepiej. Pani Anita pomogła mi wyjść z trudnego kryzysu emocjonalnego, przez który pojawiły się u mnie zaburzenia lękowe. Dzięki niej zrozumiałem, co się ze mną dzieje, a także dostałem konkretne ćwiczenia i zadania, które pomogły mi szybciej stanąć na nogi i radzić sobie w trudnych momentach. Co ważne, w całym procesie leczenia mogłem na panią Anitę liczyć, nawet w kryzysowych chwilach rozmowa telefoniczna dawała mi wsparcie i spokój. Dzięki niej nauczyłem się radzić sobie z emocjami i patrzeć na wiele spraw inaczej. Najważniejsze jest to, że odzyskałem chęć do życia i poczucie, że potrafię poradzić sobie z problemami. Z pełnym przekonaniem polecam panią Anitę każdemu, kto szuka prawdziwej pomocy.

     • Anita Orzechowska Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Anita Orzechowska

    Dziękuję bardzo


  • K

    Życzliwość, profesjonalizm, merytoryczna wiedza oraz duże zaangażowanie. Widać, że dla pani Anity liczy się efektywność jej pracy-szuka nowych i skutecznych rozwiązań i to przede wszystkim sprawia, że warto przychodzić na kolejne spotkania.

     • Anita Orzechowska Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Anita Orzechowska

    Bardzo dziękuję


  • M

    Pani psycholog bardzo rzeczową, empatyczna, zaangażowana. Gorąco polecam!

     • Anita Orzechowska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)  • 

    mgr Anita Orzechowska

    Bardzo dziękuję .


  • Z

    Bardzo miła i ciepła osoba z profesjonalnym podejściem. Od razu złapała kontakt z córką i wzbudziła zaufanie. Stwierdzenia szczere i bardzo trafne, dające do myślenia. Polecam

     • Anita Orzechowska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)  • 

    mgr Anita Orzechowska

    Bardzo dziękuję


  • M

    Już po pierwszej wizycie uwierzyłam że jest dla mnie szansa

     • Anita Orzechowska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)  • 

    mgr Anita Orzechowska

    Bardzo dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Anita Orzechowska

Dzień dobry, ocena swoich szans na związek patriarchalno-egalitarny wobec preferencji matriarchalnych wymaga głębokiej samorefleksji oraz otwartej komunikacji z partnerką czy partnerem. Zrozumienie… Więcej


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Anita Orzechowska

To, co pani opisuje wydaje się wywoływać u pani silne emocje i poczucie winy, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę wartości, które mogą być dla pani ważne w związku, takie jak wierność i zaufanie.… Więcej


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania