Adresy (2)

Żeromskiego 41A lok. 22, Sochaczew
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Laryngologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E lok.3, Śródmieście, Warszawa
Centrum Medyczne MML (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Numery telefonów do rejestracji w gabinecie w Sochaczewie proszę szukać pod adresem: https://e-sochaczew.pl/u/gabinety-lekarskie/alergolog-laryngolog/...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby i nowotwory ślinianek
 • choroby i nowotwory gardła i krtani
 • choroby zatok przynosowych i jamy nosowej
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Pan doktor jest fachowcem, operował mi krzywą przegrodę. Dodatkowo wykazuje się skromnością (może to jednak prawdziwa cecha profesorów), poczuciem humoru i klasą. Potrafi zmniejszyć lęk przed zabiegiem. Panie doktorze dziękuję- wspaniałe odetchnąć całym nosem i czuć zapachy.


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. operacja przegrody nosowej

Na pewno jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych operatorów w Polsce. Bez obaw oddałem swoją krzywą przegrodę w jego ręce i była to bardzo dobra decyzja. Pozdrawiam Pana Pułkownika!


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Wojdasa trafiłem ze źle ustawioną przegrodą nosową oraz przerośniętymi małżowinami nosowymi dolnymi. Pan Wojdas wykonał u mnie dwa zabiegi - poprawił spaprane przez innego lekarza ustawienie przegrody i usunął przerośnięte małżowiny. Przed każdym zabiegiem otrzymałem wyczerpującą informację o tym jak zabieg będzie wyglądał. Pan Wojdas odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, jest przy tym bardzo pogodnym człowiekiem z pozytywnym nastawieniem.
Zdecydowanie polecam!!!


W
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Pełen perfekcjonizm, bardzo konkretny. Latami miałam problem z zatokami, ale nikt nie umiał zdiagnozować co mi dolega - miałam zanik węchu i smaku. Pan doktor trafnie zdiagnozował przyczynę- przewlekłe zapalenie zatok- już na pierwszej wizycie. 13 grudnia miałam przeprowadzony zabieg i teraz czuje się bardzo dobrze. Odzyskałam w pełni węch i smak, oddycham swobodnie, co wcześniej nie było możliwe. Dziękuje Panie Doktorze z całego serca!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Inny

Do Pana doktora trafiłam po drugiej nieudanej operacji przegrody nosowej. Przyczyną poddania się operacji był ogromny problemem z oddychaniem przez nos, co wiązało się z innymi problemami zdrowotnymi.. Jedna u chirurga plastyka, druga u dr ortodonty (tutaj operacja miała być zrobiona przy okazji: osteotomii szczęki i żuchwy). Poza tym odbyłam ok. 8 wizyt u innych lekarzy z prośbą o poradę. Zrobiłam kilkanaście badań. Lekarze do których trafiałam, stawiali często różne diagnozy. Niektórzy, bez spojrzenia choćby na zdjęcia (mam ich wiele na kilku płytach), kazali ustalać termin kolejnej operacji. Inni, nie widzieli żadnego skrzywienia (choć jest bardzo duże i widać je bez oglądania zdjęć) i wysyłali na kolejne bardzo kosztowne badania. Taka sytuacja z przerwami trwała od 2010 r. Wreszcie, dzięki tej stronie - znalazłam Pana doktora i udałam się dzisiaj na wizytę i .... nadal nie mogę wyjść z podziwu dla Pana doktora. Sam poprosił o zdjęcia, otworzył je na komputerze i wyjaśniał po kolei, co na nich widzi. Potem zbadał mnie, oglądał nos i zaglądał do nosa itp. Następnie zweryfikował informacje, które przekazali mi inni lekarze. Rozmawialiśmy o skutkach kolejnej operacji - zarówno tych pozytywnych, jak i potencjalnych zagrożeniach. Wyznaczył mi termin operacji ... Zwrócił również uwagę na kwestie estetyczne wymodelowania nosa, które sami lekarze plastycy (bardzo drodzy! ) bagatelizowali. Panie doktorze, jeśli Pan to czyta ... Bardzo Panu dziękuję. cieszę się ogromnie, że wreszcie trafiłam do Pana! Jestem pod wrażeniem Pana merytorycznego, jak i ludzkiego podejścia ...


O
Użytkownik zweryfikowany

Do profesora trafiłam po tym jak przeszłam 5 angin w 2 miesiące. Na konsultacji powiedział mi że będę bardzo cierpiała. Operacja odbyła się 3 dni temu, wykazał się ogromną troską o pacjenta. Przyszedł do mnie na salę pooperacyjną zobaczyć jak się czuję, tak samo następnego dnia. Bardzo szybko dochodzę do siebie. Będę polecała profesora Wojdasa każdej osobie z problemami laryngologicznymi :)


W
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do profesora z nowotworem ślinianki przyusznej we wrześniu 2015. Na konsultacji udzielił mi wszelkich informacji na temat choroby, ryzyka i rokowań. W listopadzie tego roku przeprowadził operację wycięcia guza (w WIML) i mimo dużego ryzyka nerw twarzowy pozostał nienaruszony. Od początku do końca leczenia czułam że jestem pod fachową opieką. Bardzo dobry specjalista!


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłem na prywatnej wizycie w WM center niestety jestem bardzo niezadowolony. Pan doktor nie wykazał najmniejszego zainteresowania problemem. Miałem wrażenie że jedyne na czym mu zależy to szybko pozbyć się pacjenta. Tak naprawdę nie otrzymałem żadnej informacji tyle samo wiedziałem przed wejściem na wizytę. Nie dostałem odpowiedzi czy problem z nosem jest poważny i czy trzeba go operować. Płacą 200zł za wizytę oczekuje się profesjonalnego podejścia i zaangażowania. Odradzam bo to tylko strata czasu i pieniędzy.


R
Użytkownik zweryfikowany

Robił mi dwa lata temu operacje przegrody nosowej, która w dalszym ciągu (jak się dowiedziałem od kilku innych laryngologów, którzy ostatnio oglądali mój nos od środka) jest krzywa. Ponadto po operacji zrobił mi się problem z zatokami, którego wcześniej nie miałem(spływanie wydzieliny, co jest bardzo uciążliwe) Przy wyborze lekarza kierowałem się właśnie opiniami z tego portalu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Numery telefonów do rejestracji w gabinecie w Sochaczewie proszę szukać pod adresem: https://e-sochaczew.pl/u/gabinety-lekarskie/alergolog-laryngolog/...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby i nowotwory ślinianek
 • choroby i nowotwory gardła i krtani
 • choroby zatok przynosowych i jamy nosowej
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Alergologia