prof. dr hab. n. med.

Andrzej Tomaszewski

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: ECHO serca

  Wybitny specjalista..bardzo wnikliwie analizuje obraz podczas badania echo serca,konkretnie i rzeczowo wyjaśnia zagadnienia. Ponadto bardzo uprzejmy ciepły widać ze wykonuje swoj zawód z pasja i oddaniem.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: ECHO serca

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności. Lekarz chętnie udzielał odpowiedzi na moje pytania. Wyjaśniał, objaśniał objęte wizytą w sposób rzeczowy. Z ręką na sercu polecam pana doktora.
  Szabat S.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to osoba rzeczowa, kompetentna, profesjonalista w swoim zawodzie. Dokładnie wytłumaczył schorzenie i omówił szczegółowo badanie. Polecam!

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum Medyczne

  Wysoka kultura osobista. Prof. Tomaszewski dokładnie wykonał badanie. Atmosfera była przyjazna pacjentowi.

 • M
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: kontrolnie

  Pan Profesor wykonywał mi echo serca. Miły, kulturalny, dokładnie wyjaśnia przeprowadzone badania. Wzbudza zaufanie. Polecam.
  Dorota S.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan profesor Tomaszewski to pełny profesjonalizm, kultura, przyjazne podejście do pacjenta. Mam do niego i jego opinii całkowite zaufanie.

 • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w LublinieUsługa: Tętnicze nadciśnienie płucne

  W przypadku Profesora Tomaszewskiego szereg superlatyw nie jest w stanie odzwierciedlić nawet w najmniejszym stopniu tego, jakim jest szlachetnym człowiekiem i wspaniałym specjalistą. Trafiłam do niego kilka lat temu w ciężkim stanie. Od razu rozpoznał bardzo rzadką przypadłość jaką jest tętnicze nadciśnienie płucne. Z prędkością światła wdrążył odpowiednie leczenie po którym poczułam się tak, jakbym dostała drugie, lepsze życie. Od tamtej pory trwa ze mną w każdej szpitalnej "przeprawie". Niezależnie od dnia ani godziny mogę liczyć na jego pomoc i wsparcie. Profesor nie tworzy nieprzyjemnego dystansu, jest zawsze wesoły a chorego traktuje jak przyjaciela, którego zawsze wysłucha i podniesie na duchu. To zdecydowanie unikat wśród lekarzy. Wszyscy znajomi którym poleciłam wizytę u Profesora podzielają moją opinię. Pod opieką takiego specjalisty aż chce się chorować ponieważ faktem jest, że Profesor Fantastyczny wyprowadzi na prostą nawet z najcięższej choroby. Ten człowiek to prawdziwy anioł i najlepszy kardiolog. Zawsze będę polecać.

 • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w LublinieUsługa: hipoplazja tętnic płucnych

  To jest jedyny lekarz który sie mną zajął starał się szukał pomocy w innych klinikach zeby mi pomogli choć trochę i znalazł dziękuję profesorze za to ze mnie profesor nie zostawił na telefony zawsze odpowiada i zawsze odbierał dusza nie lekarz jest super wielu lekarzy powinno brać przykład z profesora ze nie tylko lekarz ale także człowiek. Polecam każdemu profesora

 • Docent Andrzej Tomaszewski jest osobą bardzo pozytywnie nastawiającą swoich pacjentów. Wielokrotnie usłyszałem słowa, które zwyczajnie przyprawiały mnie o ulgę i lepsze samopoczucie przede wszystkim psychiczne, co z kolei miało ogromny wpływ na samopoczucie fizyczne. Dokładność, wsparcie, dostępność i wg mnie naturalna chęć niesienia pomocy są ogromnymi atutami tego - z mojego punktu widzenia - wielkiego człowiek. Wielokrotnie także byłem zapraszany na organizowane przez Docenta Tomaszewskiego warsztaty z echokardiografii, dzięki czemu także jestem pod stałą opieką. Będąc w innej części Polski konsultowałem się telefonicznie i zawsze uzyskałem pomoc lub podpowiedź. Później, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku, doktor Tomaszewski oddzwaniał do mnie, co wywarło na mnie ogromnie dobre wrażenie.

  Andrzej Tomaszewski - lekarz, ale także świetny człowiek.

 • J

  Pan doktor robił mi echo serca, gdy leżałam w klinice. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył, odnośnie wady serca, która u mnie wykrył. Z pewnością dzięki temu, mniej się boję. Miły, kulturalny. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje