Andrzej Reetz

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Wspaniały człowiek i świetny specjalista w swojej dziedzinie. Takich lekarzy nam potrzeba. Polecam wszystkim, którzy mają problemy ortopedyczne.
  Bogusław Traczyk

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Wspaniały człowiek i świetny specjalista w swojej dziedzinie. Takich lekarzy nam potrzeba. Polecam wszystkim, którzy mają problemy ortopedyczne.
   Bogusław Traczyk

  • M

   Wybitny specjalista! Dzięki Niemu moja mama dostała "drugie życie"...tyle lat cierpiała...aż wreszcie ktoś polecił nam dr Reetza. Będę mu wdzięczna do końca życia! Z czystym sumieniem polecam!!! Życzliwy, doradzi, wytłumaczy...oby wszyscy lekarze byli tacy!

  • Bardzo dobry lekarz.Polecam wszystkim tym którzy mają pietra przed operacją.Ja mialem! .Teraz już jestem po operacji (artroskopia ląkotki) i po rehabilitacji.Czuję się bardzo dobrze. Dziękuję Panie Doktorze!!!. Przy okazji podziękowania dla zespolu rehabilitacyjnego przy "Olimpii",mila i fachowa obsluga!!!.
   Jerzy Czapiewski

  • E

   Kazimierz Drobnik z Poznania
   Nie mogę nie wyrazić wielkiej wdzięczności Regionalnemu Specjalistycznemu Szpitalowi w Grudziądzu ,a konkretnie Oddziałowi Ortopedycznemu ,którym dowodzi ordynator dr Andrzej Reetz za przeprowadzoną operacje biodra (które to było w fatalnym stanie) co pozwala mi wrócić do stanu ,kiedy było zdrowe.
   Bałem się tego zabiegu lecz z momentem kiedy znalazłem się na szpitalnym łóżku poczułem się bezpieczny pod wszechstronną opieką całego personelu oddziału .Przy
   czym jedno jeszcze godne jest podkreślenia mianowicie miałem zmianę terminu zabiegu ale nie do przodu lecz przyspieszenie a to miało też plus bo każdy dzień się liczył (mam bowiem 80 lat).Dziś po 8 dniach od zabiegu kiedy znalazłem się w domu mogę powiedzieć że zostałem dobrze „naprawiony „Dziękuję !!
   Chciałbym przy tej okazji pokusić się o szczerą ocenę Oddziału Ortopedycznego dr Andrzeja Reetza ze zasłużyli (i nie tylko chodzi o mój przypadek) aby porównać ten Oddział ze Szpitalem prof.Degi w Poznaniu i szpitalem w Śremie które w tej specjalności cieszą się najwyższą renomą.

  • I

   Skręciłem kolano i miałem zerwane więzadło krzyżowe w Rypinie ortopeda nic z tym nie zrobił, nawet nie zbadał kolana ze są uszkodzone więzadła. Doktor Reetz na pierwszej wizycie od razu to zauważył. Jestem już po artroskopii i szyciu łąkotki, wkrótce rekonstrukcja więzadeł :)

  • K

   W mojej opinii Dr Retz jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Dobrze,że nie zdecydowałam się na operację kolana w rodzinnym mieście. Moje kolano jest teraz w dobrej kondycji, rana szybko się goi , a Ja systematycznie wracam do pełni sił. Doktór od razu dobrze zdiagnozował moją przypadłość i fachowo wykonał operację. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym.Warto.

  • W

   Od 15-go roku życia męczyłem się z chorym stawem biodrowym (8 lat chodzenia o kulach). W wieku 37 lat zdecydowałem się na wstawienie endoprotezy stawu biodrowego. Operację wykonał Pan Andrzej. Po tygodniu od zabiegu wyszedłem do domu. Czuję się wspaniale i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Do ludzi, który mają problemy ze stawami: NIE BÓJCIE SIĘ OPERACJI!!! RÓŻNICA JEST KOLOSALNA, CZŁOWIEK MOŻE ZNOWU NORMALNIE ŻYĆ. GDYBYM WIEDZIAŁ TO WCZEŚNIEJ JUŻ DAWNO ZDECYDOWAŁBYM SIĘ NA OPERACJĘ. Polecam Pana Andrzeja to wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo życzliwy, sumienny i wspaniały fachowiec. Jednym słowem lekarz z powołania, szkoda tylko, że nasz kochany NFZ utrudnia pracę takim ludziom.
   PS. Inni lekarze w szpitalu w Grudziądzu też są dobrzy, ale nie ma co się dziwić jak ma się takiego nauczyciela. Pełen szacunek dla władz szpitala, że Grudziądz może poszczycić się tak wspaniałą placówka. Ja osobiście będę wdzięczny doktorowi Andrzejowi do końca życia.

  • P

   Bardzo miły i świetny lekarz! Poddałam się zabiegowi artroskopii w 4 miesiącu ciąży. Miałam uszkodzoną łękotkę ze zwichnięciem międzyłykciowym. Zabieg przebiegł bez komplikacji dzięki profesjonalnemu podejściu. Dziś jestem miesiąc po zabiegu i z każdym dniem jest coraz lepiej. Jestem Panu bardzo wdzięczna!

  • K

   Wspaniały Lekarz,z dużym doswiadczeniem ortopeda,podejście do pacjenta z wielkim sercem,wytłumaczy,doradzi.
   Zawsze służy radą i pomocą.Dziękuje Panie Doktorze ze podjął się Pan mojej operacji biodra,dzieki temu nie cierpię
   i wracam do zdrowia.Operacja skomplikowana,ale dzięki Pana wiedzy i doswiadczeniu ,operacja udana.Jestem panu
   bardzo wdzieczna,jeszcze raz ,Bardzo Dziękuję.

  • K

   Poddałam się dwóm zabiegom wymiany stawów kolanowych u doktora Reetza w szpitalu w Grudziądzu.Dzięki profesjonalnemu wykonaniu tak poważnych zabiegów wróciłam do zdrowia.Polecam wszystkim którzy mają obawy przed tego typu zabiegiem.Wróciłam do zdrowia i jestem bardzo szczęśliwa ,że spotkałam na mojej drodze takiego wybitnego fachowca.Wdzięczna pacjentka Kazimiera z Gardei lat 60.