Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Szwedzka 20, Zamość
Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Andrzej Ratoń

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Wykształcenie: Absolwent Wydziału Lekarskiego Lubelskiej Akademii Medycznej. Specjalizację z ginekologii i położnictwa oraz doświadczenie zawodowe uzy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby ginekologiczne
  • Zaburzenia miesiączkowania
  • Bolesne miesiączkowanie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
13 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Andrzej Ratoń Inny

Pana doktor po raz pierwszy spotkałam na oddziale, opiekował się mną mimo że nie prowadził mojej ciąży. To pan doktor zdecydował o cc ratując życie mojego dziecka. Podczas wizyty po porodowej był bardzo zaangażowany, przeprowadził dokładny wywiad i wszystko skontrolował. Jeden z najlepszy ginekologów na zamojszczyźnie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam wizytę u pana doktora. Ma ogromną wiedzę, którą się dzieli w trakcie wizyty, spokojnie wszystko wyjaśnia, sam dopytuje o istotne kwestie. Samo badanie bardzo delikatne. Szczerze polecam tego specjalistę.


K
Użytkownik zweryfikowany

Dr Ratoń to serdeczny miły i kompetentny lekarz. Ciesze się ze trafiłam właśnie na niego. W ciężkich dla mnie chwilach pomógł mi przez nie przebrnąć. Wystarczyło wsparcie, zainteresowanie, jego cierpliwość podczas zabiegu i szczere współczucie które widziałam w jego oczach. Wszystko mi wytłumaczył w jaki sposób będzie przebiegać cała procdura, dlatego byłam przygotowana na to co mnie czekało. Dziękuje mu za to bardzo i szczerze polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Doktora mając 19 lat. Jest to doświadczony lekarz i szybko wyleczył mnie z niewielkiego zapalenia. Jednak byłam u niego tylko dwa razy, ponieważ za pierwszym razem usłyszałam "a co Ty tu robisz dzieciaku", a kolejnym razem "a co dla męża zostanie?". Uważam, że takie komentarze są nie na miejscu, więc stwierdziłam, że więcej nie pójdę do tego lekarza. U kolejnego lekarza okazało się, że miałam na jajniku dużego torbiela z zagrożeniem usunięcia jajnika i problemami z zajściem w ciąze w przyszłości. Więc jak widać młode dziewczyny też mają poważne problemy i na pewno nie powinny spotykać się z podobnymi komenarzami na wizycie u lekarza, który ma przecież pomagać a nie interesować się cudzym życiem.


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u doktora Ratonia na pierwszej wizycie w życiu. Lepiej trafić nie mogłam!! Lekarz świetny, przemiły, sympatyczny i bardzo dokładny. Wszystko mi wytłumaczył, pokazał, odpowiadał dokładnie na każde pytanie. Nie spieszył się, nie robił niestosownych uwag, czy komentarzy. Do tego bardzo zabawny, w ogóle nie czułam skrępowania, właściwie zapomniałam, że leżę w bardzo wstydliwej pozycji:)) Polecam w 101% :))


P
Użytkownik zweryfikowany

Uważam że Dr. Raton jest bardzo dobrym lekarzem. Jeszcze do nie dawna leczyłam się w Hrubieszowie i nie było poprawy. A od kiedy leczę się u doktora Ratona to wkońcu jestem zdrowa. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi co i jak, zbadał delikatnie i przypisał leki które mi pomagają. To dzięki doktorowi Ratonowi wkońcu mogę żyć normalnie...


T

Witam. . Przy pierwszej ciąży kilka lat temu pomimo tego, że byłam pacjętką innego lekarza dr Ratoń badzo mi pomógł a właściwie uratował mi życie.Moją drugą ciąże prowadził dr A. Ratoń. Moja córeczka urodziła się przez cesarskie cięcie. Operację przeprowadzał własnie on. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę w szpitalu, za słowa otuchy. Doktor Ratoń jest wspaniałym lekarzem z ogromnym doświadczeniem, wspaniałym człowiekiem, ciepłym , zawsze umiechniętym, pogodnym.Pan Doktor zawsze jest gotów odpowiedzieć na każde pytanie w sposób bardzo zrozumiały i rzetelny. Bardzo miło wspominam te dzięwięć miesięcy pod opieką dr Ratonia. Również podczas pobytu w szpitalu zawsze pytał o samopoczucie i nie zapominał o swoich pacjetkach. Panie Doktorze jeszcze raz Dziekuję!


V
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Pana doktora Ratonia. Prowadził moją ciążę, zawsze miły i profesjonalnie podchodzi do pacjentki, w szpitalu leżałam na patologii, kilka razy dziennie przychodził i interesował się moim stanem zdrowia, kiedy nie było postępu porodu robił mi cesarkę, wszystko sprawnie i fachowo, po porodzie również interesował się moim stanem zdrowia. Polecam wszystkim Paniom, które szukają dobrego i miłego lekarza.Dziękuję Panu doktorowi za pomoc i życzę wszystkiego dobrego.


P

Pan doktor Andrzej Ratoń to bardzo dobry lekarz.Bardzo polecam innym pacjentkom. Czym to uzasadniam? Otóz nie załuje , że ponad 10 lat temu zwróciłam sie do niego gdy miałam powazny problem zdrowotny. Poprawnie postawił diagnozę a później leczył mnie farmakologicznie. Kiedy konieczna była operacja- wykazał sie dużą odpowiedzialnoscią i bardzo mi pomógł, Jestem mu bardzo wdzieczna do tej pory. Równiez podczas wszystkich koniecznych badan mogłam liczyc na jego życzliwośc i taktowne zachowanie co ułatwiło mi przejśc przez te trudne doswiadczenia.Nie liczył na zadne gratyfikacje finansowe.
W czasie badan kontrolnych wykonywanych w ramach NFZ- jest zawsze gotowy odpowiedziec na zadane pytania, ma ochotę tłumaczyć zawiłosci medyczne a samo badanie nie narusza intymności pacjentki i jej poczucia bezpieczeństwa.Ponadto przy kazdej okazji namawia pacjentki do poddawania sie regularnym badaniom.
Zycze tylko doktorowi zdrowia aby mógł długo jeszcze służyc nam pacjentkom pomoca i radą.


J
Użytkownik zweryfikowany

Z doktorem Ratoniem miałam styczność tylko raz - na trakcie porodowym. Za każdym razem jak do mnie zajrzał pytał o samopoczucie, na początku streścił jak przebiega poród, żebym wiedziała czego się spodziewać, powiedział parę słów o rodzajach skurczów i jak oddychać żeby mniej bolało. Rzeczowo a przy tym sympatycznie. Niby to nic takiego, ale bardzo byłam zestresowana, to był mój pierwszy poród, a doktor był po prostu taki ludzki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Wykształcenie: Absolwent Wydziału Lekarskiego Lubelskiej Akademii Medycznej. Specjalizację z ginekologii i położnictwa oraz doświadczenie zawodowe uzy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby ginekologiczne
  • Zaburzenia miesiączkowania
  • Bolesne miesiączkowanie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania